Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

Gość mała nózka

pomocy!! mam problem wielki a w zasadzie mały ;) otórz nie moge kupic butów na mój rozmiar:( całe zycie w sportowych sie nie da , mam długosc stopy 22 cm to jest jakies 34 w numeracji, czy wie ktos gdzie moge dostac takie małe rozmiary butów na obcasie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakaka
jestes z okolic poznania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola57
a skąd pochodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
dzieki za podpowiedz z tym ryłko, ja mieszkam niedaleko krakowa ale jesem w stanie pojechac i na drugi koniec Polski:) po buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Hey też miałam ten problem a mam większą stopę 36 lub 35 zależy do firmy :) Ryłko tak mają tam małe buciki ale jest też eksbut ewentualnie taka firma jak Hush Puppies ale nie wiem gdzie dokładnie w Polsce można je kupić bo ja kupowałam w Anglii :) Czasami w CCC zdarzają się malutkie rozmiarki do "niby" włoskich sklepów nie chodź odradzam bo mają chłam rozlecą się po miesiącu jak mnie :( a zapłacisz nie wiadomo ile (sprowadzją za grosze lub odpady za darmo do sklepów a sprzedają jako pełnowartościowy towar). Jeśli planujesz wyjazd :) to jedź do Anglii, Niemiec, Francji czy Włoch tam to mają wybór na każdą stópkę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
mi sie marzy ze wchodze do sklepu i moge sobie zmierzyć czy kuoić pierwsze z brzegu buty bez problemu tak jak moje kolezanki co noszą 36-37 az mnie trafia jak chodze z nimi po sklepach i zazdroszcze ze nie mają problemów, a każdy chce mieć ładne buciki Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża nóżka
no to jeszcze nie problem, wate w buty i heja. gorzej ze mną bo moja nóżka jest dużych rozmiarółw i to dopiero problem. może powiesz co ja mam zbobić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanio w wiel sklepach jest 35 wreszcie poszli po rozum do glowy:) ale zazwyczaj 2 czy 1 sztuka. w aldo sotanio byly 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
no tylko ze ja mam 34 a nie 35 :( kozaki i sportowe moge 35 ubrac i nie mam problemu gorzej z eleganckimi bucikami, duze stópki to tez problem ale rylko tez robi duze, a w sklepach tez widuje 40 rozmiary ale wiem ze tak mi sie łatwo mówi że niby są i niby powinno być ok ale tak nie jest, podobnie do małych numerów no niby 34 tez są czy 35 ale to nie jest takie proste jednak:( zamówiłam od Ryłko 34 nawet ładne czółenka i w sumie na pierwszy rzut oka wygladaja na 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
acha a wata w butach to niezbyt wygodne a nie daj boze jak by trzeba było buty zdjac a tu...wata wypada :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to powiem Ci, że kiedyś były małe rozmiary mama mi mówiła a później zaniedbali osoby z małymi stopami :( A teraz tylko w niewielu znajdziesz małe rozmiary :( A wcale osoby mające nawet rozmiar 36 nie mają tak łatwo :( gdzie pódę do sklepu to rozmiarówka od 37 się zaczyna załamka :( Ale na szczęście jeżdżę od jakiegoś czasu do Anglii i teraz tylko tam kupuję buty i ze sportowych mam te swoje 35,5 adidasa bo w Polsce to mi proponowali 38 Nie wiem czemu nie sprowadzają malutkich bucików?! Nie wszyscy ludzie mogą jeździć do innego kraju po buty a bez przerwy to już napewno! Poza tym u Nas nie ma dużego wyboru tak jak w innych krajach, stwierdzam, że Polska jest zacofanym karajem może nie do końca ale jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
chilli a często jeździs zdo Angli po buty? ja wiem że w stanach tez są 34 i 33 nawet ale to raczej niewykonalne w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie nie :) ale jeździłam często :) Choć wkrótce zamierzam tam jechać :) a co mam spr. dla Ciebie jakieś buciki? Jak coś to na e-maila pisz :) W neciq znajdź sobie buty jakie chcesz a ja w Anglii sprawdzę czy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
tak jak byś była to tylko zerknij czy są takie najmniejsze jak bys sie nudziła oczywiście:) ja mam długość stopy 22 to wychodzi jakies 34 na nasze. Maila napisze jutro jeszzce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę :D Tylko mi daj znać jakie chcesz jak mają wyglądać i jeszcze jedno weź kartkę i odrysuj długopisem na niej swoją stópkę :D ale tak dokładnie zrównaj długpis ze stopą a później zmierz ile ma :D bo ja mam rozmiar 36 czasami 35 lub 35,5 a dł. stopy 22, 5 cm więc napewno nie mam 34, 5 :D Może masz mniejszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcz bo nie na czarno
w warszawie na francuskiej są takie małe butki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mała nóżka
skoro jesteś z okolic Krakowa to moge Ci polecić sklep w Krakowie na ulicy Karmelickiej, naprzeciwko Kościoła Karmelitów, tam są buty eleganckie w rozmiarze od 34, sama tydzień temu kupiłam tam kozaki w rozmiarze 34 i są super a też się muszę strasznie natrudzić aby kupić sobie buciki. powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
Chilli:) probowalam maila puscic do Ciebie ale co smi poczta nie działa :( sprobuje jeszzce, ale tak poi co to narysowałam hehe wyszło 21,8, ja wiem ze kozaki to 35 spokojnie ale takie eleganckie buty to musowo małe 34 musza byc, moż eTY masz tęgsza nózke bo moje to chidzinki, płakac mi sie chce jak widze dzieci w wieku 7-8 lat ktore mają moj numer buta:( Dzieki za te namiary musze się przejechać po tych sklepach koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie też mam b. szczupłą i zawsze każdy but jak jest nawet z długości dobry to z szerokości załamka i mi odstaje :( też mam problemy ale coż jak nie mam wyboru to biorę te szerokie :( moja stopa tak w zaokrągleniu ma 22,5 cm :D Napiszę Ci jakie rozmiarki mam butów: - adidas 35; 35,5; 36; 36 2/3 - nike 36; 36,5; 37 1/3 choć te troszkę duże ale to tylko do biegania - puma 36 - reebok 36; 36,5 Inne buciki: 35; 35,5; 36 jedne to przesada 34 :D Także widzisz sama jaka rozbieżność :D Zależy od firmy i nawet niekiedy od modelu z tej samej firmy :D Ty powinnaś mieć jakieś 34,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja siostra znalazla w bielsku sklep z malymi butkami rozmiar nogi niestety ma 33 i sa buty. Czasem robi u szewca..ale strasznie ciezko jest. Pozdrwaiam ja do duzych tez nie naleze 35-36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
Chilli cos takiego mnie interesuje jak w linku niżej, jak bys gdzies spotkała to daj znac ze wogóle cos tak małego jest. Wiem ze wszystko zalezy od buta i producenta, ja z Ryłko sobie zamówiłam dwie pary i jedne 33,5 a drugie 34 ale rzadko kiedy 35 sa na mnie dobre jedynie kozaki i sportowe bo sportowe adidasa tez mam 36 i pumki tez bo to inaczej sie chodzi w skarpetkach itp. bo mam tez takie sportowe ale na gołą noge do spódnicy to 35 numer. http://www.allegro.pl/item165858990__piekne_lizardy_od_marmon98.html Maksa a Twoja siostra ile ma lat? niech u Ryłko sobie zoabzcy na stronie on robi na zamowienie i 33 tez jest :) mozna zamówić a jak nie beda pasowały to odsyłasz i bez niczego oddają kase, ja zamówiłam i buty w 3 dni przyjechały do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
boszhe, ja mam 33 i wiem, co to za katorga. generalnie biegam po dziecinnych stoiskach, czasami kupi się coś normalnego (bez motylka i misia). w częstochowie na stoiskach ryłki to od 36 - 37. zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikk
u rylko tylko przez neta sa małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nóżka heh ale adidas ma też i 34, 35 rozmiar pumka też ma malutkie :) coś takiego jak pokazałaś w linq to może nawet będzie u mnie w mieście :) do psikk: nie Ryłko ma małe rozmiary i w sklepach :) bynajmniej u mnie w mieście są takie maleństwa 33,5 np. :) Może zależy od miasta lub miasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ranyjulek: kochana u mnie w mieście Ryłko ma malutkie rozmiarki jak chcesz to sprawdzę dla ciebie co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
chili, a ty w jakim mieście pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
chilli ja sportowe to 35 36 kupuje bo 34 jest za małe na mnie:) nie wiem ale tak jest:) a u mnie z Ryłko tez czasem sa małe w sklepe ale akurat nie takie co mi sie podobaja dlatego zamowiłam przez internet i poki co taka opcja mi zostaje. Buty z waskim czybkiem mam 34-35 zalezy ale z o kragłym to 33,5 bo palce ida mi do samego konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma 22 lata, ma nawet buty z rylko. Najgorzej zawsze z tymi eleganckimi butkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ranyjulek: Nie kochana ja pracuję w Anglii ale jestem z Kielc i u mnie są malutkie buciki w Ryłce :D mogę sprawdzić dla Ciebie jak chcesz :) do mała nóżka :D no widzisz nie masz jeszcze takiej miniaturkowej tu koleżanka ma mniejszą :) Ja ostatnio kupowałam butki z firmy eksbut i tam na mnie był r.35 ale muszę powiedzieć, że idealnie tak dopasowane nie są ale co tam są zapinane to mi się nie zsuną ze stopy :) a tak naprawdę to oni przesadzają z tymi romiarami bo są zaniżone :o Ja mam 35,5; 36 bo sprawdzałam według miar obuwia na świecie a nie 34 albo 35 jak mi wypada z niektórych firm :P Ja jak kupiłam raz butki 35,5 z pumy to musiałam sprzedać bo w domu okazało się jednak, że małe i na mnie 36 dobre było a już inny model z tej samej firmy przydałby się 35,5 natomiast adidas mam 35 nawet i mam lekki luz a inne mam 36 i są dopasowane :o co za paranoja :D Nawet różne modele z tej samej firmy się różnią rozmiarem więc nie trzeba się nim kierować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×