Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Tusia 852
gośććć--> okres prawie jak w zegarku:) zawsze mam np. w 3, 4 dniu przerwy:) a było bardzo nieregularnie:( rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
No wiec juz odpowiadam na pytania.. Po pierwsze to nie jestem jakos strasznie zawiediona tym ze jestem w ciazy no ale powiem ze to niezly szok.. A jesli chodzi o antybiotyki i wymioty to nic takiego sobie nie przypominam...a prezerwatywy tez uzywalam.. Moj gin tez byl zdziwionyh ta sytuacja wiec widocznie jestem ta 1 z tysiecy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
aerobs --> powiedzialabym jedna na milion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
stokrocia --> to mnie pocieszylas :P Tylko ja naprawde nie moge pojac jak to sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
skoro brales regularnie to widocznie znalazlas sie w tym 1 procencie, widac dzidzius byl Ci pisany wlasnie teraz :) tylko co pozniej, po wpadce nie zufalalaby juz wiecej tabletkom. ale gratulacje i wszystkiego dobrego dla przyszlej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no a ktoś ostatnio pisał ze gumki i tablekti to głupota !Ale to bardzo dobre rozwiazanie ,pisałam juz o tym .Ja mam 2 dzieci nie zabespieczam sie dodatkowo ,skora daje rade przy 2 wiec jak by było 3 bym sobie poradziła.Ale jesli ktoś nawet nie podejmuje takiej opcji ze moze być w ciąży radze prezerwatywy tez uzywać.Każdy jest kowalem własnego losu , a same widzicie ile razy było pisane o ciąży na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ta cala aerobic to jest tylko marna prowokacja bo ktos chce udowodnic i przekonac do swoich pogladow ze tabsy nie wystarczaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna pracuje w taki srodowisku ze mozna wszytsko załatwic w razie ciąży i moze dla niej to jest głupie .Ja mam prace podobna i widze jak ludzie pracujacy w służbie zdrowia rozwiazuja problem ciąży ,nie mówi sie o tym ale mam nadzieje ze kiedys to wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnaG>>> Ciąża jest możliwa :) Mozna brac regularnie ,ale mozna isc na impreze zapodać jakiś srodeczek pobudzajacy i można miec bobaska.Co w dzisiejszysz czas na imprezie alkochol to tylko dodatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobs >> Pochwal sie nam ktory tydzien ,moze juz widziłas serduszko bijace co powino wywołac u Ciebie radość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2001
ja nigdy nie wierzylam w zadne tabletki, gumki i jakiekolwiek zabezpieczenia.. ale kiedy pewnego dnia okazalo sie ze Durex TEZ (jak inne tanie gumy) moze zawodzic, i mialam ostry stres to musialam powaznie rozwazyc sprawe tabletek... i biore je juz prawie miesiac.. mam nadzieje ze bedzie ok i takie sytuacje juz sie nie wydarza..:) pozdrawiam was dziewczyny.. a ta panienka ktora zaszla w ciaze to moze ktos podeslany z konkurencji?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
monis111 ---- nadal uwzam,ze stosowanie gumek i tabletek to glupota.Bo skoro sadzisz,ze tablteki moga nie dzialac to po co w ogole je brac?? Pozatym podchodze z dystansem do do takich rewelacji,kazdy moze sobie wejsc na forum i siac zaniepokojenie,a jakbym dokladnie przepytac dziewczyne to mysle,ze nie znalazloby sie pare sytuacji w ktorych cos wplynelo na dzialanie tabletek.I powtorze jeszcze raz --- skoro jestemy na tyle dorosle zeby uprawiac sex to jestesmy gotowe posniesc tego konsekwencje...A jak nie to szklakna wody 'zamiast'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
Ja nie wiem dlaczego wy tak sceptycznie podchodzicie do mojej sosoby. Nie chcecie wierzyc - nie musicie. Gdybym siala panike to udawalabym nie wiem jakie rzeczy..ale dobrze jesli nie chcecie to nie wierzcie . A tutaj zgodze sie z mloda polozna ze powinnysmy byc przygotowane na takie konsekwencje bo przeciez nikt nie powiedzial ze to daje 100% pewnosci czego jestem zywym przykladem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja teżznam przypadek gdzie dziewczyna po kilkju lat brania tabsów zaszła w ciąże. Niestety z tym trzeba się liczyc tylko z drugiej stony można sie truć bedąc juz wciąży nawet o tym nie wiedząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
aerobs --- a Ty uprawiałaś seks zawsze z prezerwatywą? Bo słuchając takich rzeczy chyba w ogóle postanowię sobie celibat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Ja tez z takimi kobietami spotkalam na porodowce.I jezeli to ma kogos pocieszyc --- kazda z tych kobiet zarzekala sie,ze brala reguralnie, ale po dluzszym i dokladnym wywiadzie,okazywalo sie ,ze jednak byly jedna czy dwie sytuacje,ktore wplynely na dzialanie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Czyli np. antybiotyki, zioła, wymioty, narkotyki, czy sok z grejpfruta(?). Coś jeszcze o czym każda powinna pamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Regularnie przyjmowanie -- przy tabletkach z niska zawartoscia hormonow wahania 2-3 godzinne moga miec znaczenie.Moga ale nie musza.Ja wiem,ze jest napisne zeby brac o stalych porach,ale ta 'pora' ma jakies granice.Raz sobie wezme o 17,drugi raz o 15 a trzeci raz o 19....przy niskich dawkach nie powinno sie robic takich skokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
dobrze wiedzieć.. ja nie zawsze mam możliwość wziąć tabletkę o 21 i zdarza mi się przyjąć (najpóźniej) o 23. takie wahania też mogą mieć wpływ na skuteczność??? bez kitu chyba też postanowię celibat :( młoda położna, piszesz, że skoro jesteśmy gotowe na seks to musimy być gotowe na konsekwencje.. bzdura. niektóre kobiety w wieku 30 lat nie są gotowe na dziecko. a co powiedzieć np ja gdzie mam zaledwie 20.. co najmniej do 30 nie chciałabym mieć dzieci albo najlepiej wogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, yasminelle biore od miesiaca, zrobilam przerwe, okres dostalam w 3 dniu, skutkow ubocznych nie mialam poza tym co juz napisalam czyli bol w lydkach ,ktory na szczescie minal.. Pierwsze opakowania wiadmo, naraziejestem zadowolona. Od samego poczatku staralam sie obrze nastawic w sensie.-- wierze w te tabletki, ale oczywiscie zeby miec jakakolwiek pewnosc NALEZY stosowac sie do ulotki. Powiem tak... tabletki daja 99 procent pewnosci czyli jest ZNIKOMY NAPRAWDE znikomy procent zeby zajsc w ciaze. Tez popieram mloda polozna, tabletki i prezerwatywy to glupota,naprawde! a roznica JEST ogroma jesli ktos kocha sie z gumka i bez.. naprawde bardzo duza roznica. Ja tabletki biore punkt 19,,uwazam ze to najlepsza pora bo wtedy praktycznie zazwyczaj jestem w domu,a rano uczelnia w roznych h, no i jakby mialy wystapic skutki uboczne to po co meczyc sie w ciagu dnia? Znam osoby,ktore biora tabletki czesto zmieniaja h. godzina powinna byc ta sama,ale czesto ludzienie zdaja sobie sprawy ze zachwiania jak napisala mloda polozna,raz biore o 15 raz o 16 potem znowu o 14,w koncu to gozina w przod godzina w tyl... moje kolezanki tak robily i w ciaze nie zawszly chociaz powiemmialy szczescie.... a wszyscy oczywiscie zarzekaja sie ze biora dokladnie i unikaja antybiotykow ziol,nie wymiotuja nie maja biegunek.., a tu nagle zaszly a potem okazuje sie ze braly wlasnie w roznych godzinach ale zawsze zblizonych i dla nich to byla mniej wiecej podobna godzina a dla hormonow to jest roznica.. bho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
najgorsze jest w tych gumkach ta "ceremonia" ich zakladania, po co psuć klimat :] pęknie prezerwatywa i lećmy po postinor, biorąc tabletki ostatnio próbowaliśmy jak to było kiedyś z prezerwatywą, masakra... jest wielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pollyy88 ----- badzmi powazni...wiadomo skad sie biora dzieci tak? uprawiajac sex, musisz sie z tym liczyc...Jestes gotowa,czy nie, musisz liczyc sie z konsekwecjami.Albo jestes doorosla,albo nie i zyjesz w celibacie.Takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa kobiety ktore zachodza w ciąże wiec jesli ktoś niechce takiej sytuacji nie polecam pigułek.Przezerwatywa nie jest taka zła ale trzeba miec postinor w domu wrazie w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułki wcale nie sa takie rewelacyjne , wiec radze sie zastanowićnad tym czy je stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
I wlasnie o to mi chodzi......Albo jedno albo drugie.Bo skoro hormony maja nie zadzialac, to prezerwatywa nam nie pomoze jak peknie albo sie zsunie...Prezerwatywa i prostinor w razie czego i styknie.Po co truc regularnie tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Nie mniej jednak uwazam,ze tabletki to najpewniejsza antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
młoda połozna jak poznać czy tabletki na mnie działają??? bo wystraszyłam sie tym co napisała ta dziewczyna wyzej ze jest w ciazy ... i nie jestem pewna czyna mnie działaja a nie chce wpadki....jak juz pisalam okres przybraniu tabletek trwal u mnie 2 dni a wzielam dopiero 9 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
muffina111 ----- latasz na USG i sprawdzasz czy masz owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
powielam pytanie poprzedniczki... młoda połozna gdzie mozna wykonac Usg i ile moze kosztowac???czy moj ginekolog moze mi wykonac usg????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nana19.09 ---- kazdy ginekolog wykona USG,cena zalezy od miejsca w ktorym badanie jest wykonywane.A jak masz zamiar sprawdzac czy masz owulacje przy tabletach to przygotuj sie na duzy wydatek bo na jednym USG sie nie skonczy......Dzieczyny,nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×