Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość pollyy88
u mnie akurat tabletki przede wszystkim ze względu na okres a antykoncepcja tak przy okazji. wiecie, każdy "truje się" na własna odpowiedzialność i jak ktoś chce używać dodatkowo gumek to niech używa. ja jestem dopiero po 2 opakowaniu i za pierwszym razem używaliśmy dodatkowo gumek i na razie chyba z nich nie zrezygnujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
A jak mam takie pytanie do dziewczyn,ktore uzywaja gumek i tabletek.Nie boicie sie,ze jak peknie gumka to tabletki nie zadzialaja?Bo w koncu uzywacie gumek z powodu malego zaufania do tabletek....Nie lepiej jest uzywac gumek i w razie wpadki prostinoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
wydaje mi się że prostinor sieje w organizmie większe spustoszenie niż przyjmowanie tabletek. poza tym nie będziesz chyba za każdym razem brać prostinoru? poza tym część z nas przyjmuje tabletki również z innego powodu niż sama antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
kobitki na pomoc niewiem co sie dzieje... mialam przerwe w braniu yasminelle (1 miesiac) pozniej zaczelam brac i bylo wszystko oki, az do okresu ktory trwal 3 dni... dalej bralam tabletki i moj kolejny okres mial 2 dni!!! dzis zrobilam test ciazowy wyszedl negatywnie... ale czy ten krotki okres moze swiadczyc o ciazy, a test po prostu zle wyszedl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
dodam jeszcze ze moj okres zwykle trwa okolo 7 dni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
pollyy88 ---- ale prostinor po jakim czasie znika z organizmu,a tabletki jednak nadal bierzesz... ' poza tym nie będziesz chyba za każdym razem brać prostinoru? ' -- czyli sama przyznajesz,ze gumka to kiepska forma zabezpiecznia i czesto zawodzi?Ale jak w takim razie tabletki Cie ochronia,w wypadku pekniecia prezerwatywy skoro uzywasz jej dlatego,ze tabletki wg Ciebie slabo zabezpieczaja.Idac tym okiem myslenia,to trzeba by bylo jeszcze wkladke wewnatrzmaciczna zalozyc tak na wszelki wypadek. agataaaa --- krwawienie przy tabletkach jest u wiekszosci kobiet znacznie krotsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
ale ja biore te tabletki juz dlugo okolo roku...i zawsze mialam okres dosc dlugo tylko teraz po tej przerwie mam tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
A ja proponuje zamknac juz debate ' tabletki + prezerwatywy '.I tak zadna strona druga nie przekona do swoich racji...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agataaaa ---- jak Cos Cie niepokoi to wybierz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
tak zrobie ... myslalam ze test rozwieje moje wahania ale niestety tak sie nie stalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agataaaa ---- moim zdaniem w ciazy nie jestes.Przerwalas na miesiac niewiadomo po co tabletki,potem znowu zaczelas brac ,oragnizm zglupial i przez to tez krwawienie moze byc krotsze.Moze to tez byc normalny skutek brania tabletek bo wiadomo,ze skracaja krwawienie,bo nikt nie powiedzial,ze jak wczesniej mialas dluzsze to teraz tez tak bedzie.Ale my tu mozemy sobie rozne teorie stawiac,a prawde Ci powie ginekolog jak Cie zbada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
wiec jeszcze jedno sprostowanie... tabletki przerwalam poniewaz mialam guza kosci o operacje wiec nie moglam brac tab:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agataaaa --- Zaszufladkowalam Cie,bo duzo dziewczyn przerywa tak na chwile tabletki dla swojego 'widzimisie' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
ja raczej nie naleze do tych dziewczyn ktore robia cos dla wlasnego widzimisie:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 87
mam pytanie od 3 dni biore tabletki i ustalilam sobie moja godzine na 21 ale chcialabym zmienic na 20 czy sa jakies przeciw wskazania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
z tego co wiem nie ma zadnych przciwwskazan.. chodzi po prostu o to zeby tebletki przyjmowac codziennie mniej wiecej o tej samej godzinie ... wiec godzina w ta czy w ta nie ma znaczenia:) wazne zebys nie brala jednego dnia o 11 nastepnego o 22 i tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 87
dziekuje bardzo za informacje ale jeszcze poczekam na inne lepiej wiedziec wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
wiesz co jesli sie nie myle w ulotce jest napisane zyby przyjmowac mniej wiecej o tej samej porze:) czyli naprawde jesli zmienisz czas o godzine nic sie nie stanie:) ale czekaj na dodatkowe info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
też myślę że to nie zrobi różnicy pod warunkiem że codziennie tak o godzinę nie będziesz zmieniać czas przyjmowania bo np. jak zmienił się czas to oczywiście pozoztałam przy pierwotnym i wszystko jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, czy moge brac te tabletki jesli mam jedna nerke? Ktoras ma moze taka sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
hmmm... mysle ze z tym problemem stanowczo powinnas zglosic sie do lekarza:) po prostu zapytac ginekologa, nie powiedzialas o tym kiedy przepisywac ci tabletki:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
aha i jeszcze jedno nie ma znaczenia czy ustale sobie poranna czy popoludniowa godzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
wlasnie o wszystkim pamietalam a do tego juz jestem tak przyzwyczajona ze mi wylecialo z glowy:/ kurcze.... to bede musiala isc do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gośććć --- koniecznie wybierz sie zanim zaczniesz brac,bo mam co do tego watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
napewno pojde... najlepiej juz jutro, zeby miec z glowy:) zapytam jeszcze raz: nie ma znaczenia czy ustale sobie poranna czy popoludniowa godzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhgfjkhkjll
od stycznia biorę Microgynon 21. na ulotce napisane jest ze w dzialanie maja natychmiastowe ale gin powiedziala ze przez pierwszy miesiac uwazac... podczas 15 tabletki nazeczony wszedl we mnie doslownie na chwile i nie bylo wytrysku... od wczoraj mam przerwe jednak krwawienie nie wystapilo.... czy moge byc w ciazy czy nie powinnem sie denerwowac?prosze o szczere odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
nie ma znaczenia jaka pore wybierzesz byle byla to w maire stala pora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
hgjhgfjkhkjll----- moim zdaniem nie ma mozliwosci zebys byla w ciazy... ale jesli masz watpliwosci zrob test lub idz do lekarza:) i nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
hgjhgfjkhkjll---- a krwawienie napewno sie pojawi ... poczekaj 2-3 dni:) ja osobiscie zawsze mam po 2-3dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2001
ja mam takie dosyc banalne pytanko... bo niektore dziewczyny pisza ze godzina musi byc dokladna co to minuty a niektore ze mniej wiecej (pol czy godz w ta czy we wta..) jak bardzo to wplywa na skutecznosc tabletki i kto ma \"wieksza racje\" w tej kwestii ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×