Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość anka555
hej mam problem prawie zawsze biore tabl o godz21 czasem w godz 20-23 a tydz temu wzielam raz o19.30 a na drugi dzien cos po 22 caly ten tydz bralam ok21 to czy moge byc w ciazy dodam jeszcze ze wtym czasie byl jeden stosunek bez gumki a jeden z gumka PROSZE ODPOWIEDZCIE JAK NAJSZYBCIEJ BLAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martabbbbbb
jestem pewna w 100% ze nie jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Martabbbbbb ----- nie pisz, nie nigdzie nie mozesz sie dowiedziec bo wystarczy jak zajrzysz do ulotki :-)Mozesz zrobic 7 dniowa przerwe,a mozesz tez jej nie robic. anka555 ----- takie wahania na pewno nie sa korzystne.Jak sie boisz to zrob test,nikt Ci tego przeciez nie wywrozy.Mysle, ze mama nie bedziesz,ale na przyszlosc bierz bardziej regularniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
Effinka --> jesli gin sie nie pomylil to 7 tydzien .. Troche sie nie moge odnalezc w tej sytuacji bo jest to niewatpliwie szok..ale powoli zaczyna do mnie docierac ze to prawda . Najgorzej zal mi ze zylam w nieswiadomosci i trulam dzidzie tymi tabsami .. Mam nadzieje ze jej to nie zaszkodzi agataaaa --> krwawienie..chociaz nie wiem czy to mozna nazwac krwawieniem ostatni raz widzialam w przedosatniej przerwie taka malutka plamke..a pozniej ani widu ani slychu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
dzieka bardzo tak w ogole to myslalam ze regularnie o stalej porze znaczy ze np rano wieczorem czy po poludniu nie myslalam ze moga byc tylko godzinne odchylenia ale teraz bede juz brala napewno o tej 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
acha jeszcze jedno musze cos wam opisac mialam przerwe a potem zaczelam brac tabl w piatek bo tak dostalam okres o 21 w sobote wzielam o19.30 potem pilam piwo a o 00.30 wymiotowalam i za jakas godz po tym byl stosunek z prezerwatywa wiec co teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
odpiszecie bo musze isc spac a nie wiem czy mam czekac czy mi ktos odpisze????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anka555 ---- tabletka wchlania sie do 3h,wiec nie ma zadnego problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
Jesli bralas o 19:30 to teoretycznie przez trzy godziny najwyzej organizm przyswaja tabletke wiec spokojnie :) do polnocy troche minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
aerobs---a czy jak bylas w ciazy to mialas okres?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
a co z ta nieregularnoscia z e w piatek wzielam o 21 a w sobote o19.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
No pisalam juz ze nie mialam juz w pierwszej przerwie myslalam ze to przejsciowe no i teraz okazalo sie ze jestem w ciazy .. Okresu nie mialam z przed 2 opakowan juz to znaczy przed tym ktore skonczylam i jeszcze wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
Wiesz co? ustaw sobie przypomnienie w komorce o jednej godzinie i bedzie klopot z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
czy ktos odpowie?????????????????????prosze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
kurcze bedzie dobrze ;) tam te 1.5 h to nic ja np bralam zawsze regularnie i nic nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
acha dzieki czyli trzeba brac najlepiej o jednej godz i najwyzej plus minus pol godz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 87
moje pytanie może być trochę takie nie poważne ale czy mogę przyjmować tabletke wczasie jedzenia np. kolaacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
no wlasnie mnie przestraszylas i dlatego teraz sie dopytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
Czytajcie ulotki!!!!!!!!!! mozesz jesc jest napisane na samym poczatku stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
a jesli chodzi o stosowanie to polwcam regularnie a nie pozniej orac sobie glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
acha i jeszcze dodam ze potem nastepnego dnia w niedziele wzielam po22:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
mozesz nawet w ulotce pisze ze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555
dziekuje !!!!!i zycze dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatucha
Dzien dobry wszystkim:) Troche mnie wystraszylyscie z ta regularnoscia bo i mi sie zdarza raz godzine wczesniej raz pozniej...teraz bede sie tego trzymac! Sluchajcie a ktos slyszal ze po roku czasu przyjmowania tabletek trzeba zrobic sobie miesiac przerwy? kolezanka przyjmowala i lekarz tak jej kazal zeby organizm sie oczyscil czy cos tam...a mi zaden lekarz takiego czegos nie zalecil..... i teraz juz od drugiego opakowania mam taki dziwny okres nie dosc ze dwa dni wczesniej zanim zacznie sie 7mio dniowa przerwa to jeszcze taki czarny jakby nie okres. Ktos tez ma takie problemy? Prosze o odpowiedz bo troche mnie to martwi...nie mialam tak nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agatucha ----- przez miesiac czasu Twoj organizm na pewno sie nie oczysci,a jeszcze bardziej rozreguluje.Przerwy sa wskazane jak wyniki badan sa niedobre,i na pewno nie miesieac a min 3.A co do krwawienia to na poczatku brania moga byc takie anomalie,jak przy 3-4 blistrze dostaniesz znowu wczesniej krwawienia to zglos to lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi takze lekarz powiedział że po pół roku trzeba zrobić przerwe ,żeby się organizm oczyścił i wynormował:) z tym czarnym krwawieniem, powinnaś iść do lekarza!!! a tak w ogóle to dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerangiem
o co chodzi jak sie ma takie ciemnobrazowe krwawienie czasem ze smuzka krwi i to za wczesnie o jakies 5 dni...? to moje 6 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
A mi gin.powiedzial,ze jak czuje sie dobrze,proby watrobowe i uklad krzepniecia sa ok to nie ma powodu zeby robic przerwe.A przerwa musialaby trwac pare miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×