Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Dziewczyny ja chyba oszaleję!! Cały czas wyskakują mi nowe krosty!! Gdzie się nie dotknę tam znów jakiś syf!! Przed braniem tabletek tego nie było a teraz!! Normalnie wyczeć mi się chce!! Po Yasminelle zaczęły mi wyskakiwać, teraz od kilku dni jestem na logeście i wszystko jedno mi wyłażą!! Jak ja się boję, że one mi nie znikną ;( popadam w rozpacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinia
Dawno nie pisałam:) Ale tak jakoś mnie zastanowiło czy po odstawieniu tabletek- tak na stałe lub przy zmianie ich na inne mój biust się zmniejszy? jeżeli trochę mu sie podrosło podczas zażywania tabletek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatatatata
Dziewczyny! Mam mały problem, ostatnio miałam małe urwanie głowy i wczoraj zorientowałam się że nie wzięłam tabletki, tylko kurde nie mogę skojarzyć w ogóle kiedy, ale najprawdopodobniej w 2 tygodniu, teraz zaczynam 3. Więc jak uświadomiłam sobie ten fakt to wzięłam ta pominiętą tabletkę i cholera teraz nie wiem czy zacząć następne opakowanie bez przerwy, czy zrobić przerwę i po 7 dniach zacząć nowe? Od momentu kiedy pominęłam tą tabletkę musiało minąć parę dni a ja nawet nie zwracałam uwagi który jest dzień jak brałam kolejne...Nie wiem czy skuteczność jest w ogóle zachowana, czy tylko zmniejszona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatatatatatata>>> przeczytaj ulotkę... ja zapomniałam w pierwszym tygodniu, lekarka kazała mi braż bez przerwy następny blister.... no i robić test ciazowy....trochę popanikowałam, ale teraz myslę \"co ma być to będzie\"..... ale jeżeli Ty zapomniałaś w drugim tygodniu zapewne postepowanie jest inne..lepiej poradź się specjalisty...żeby sobie hormonów nie pomieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
Niestety z tego co wiem musisz sie dodatkowo zabezpieczac bo zapomnianą tabletke trzeba wziąść w ciągu 24h. Specjalistą nie jestem ale tak coś kojarze z ulotki. Jestam po pierwszym opakowaniu Yasminell i po przerwie - teraz biore drugie. Nie przytyłam (chociaz miałam straszne \"smaki\" na początku i to głównie na ... śledzie;) których normalnie nie jadam :O), piersi mi urosły -> 6cm ale w przerwie odrobine sie zmniejszyły ;| do tego strasznie bolały przez całe pierwsze opakowanie (w przerwie ból ustąpił). Cera najpierw mi sie poprawiła, później pogorszyła a teraz znów jest lepiej. Włosy mi słabiej rosną - na ciele i głowie (wczesniej miała koszmarny porost włosów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skałka
biorę 2 blister yasminelle,oczywiście po 7 dniowej przerwie.okresu jednak ani plamień nie dostałam.zrobiłam dla pewności 2 testy ciążowe,ale wszstko ok.czuję się dobrze.mam nadzieje ze to tylko moje hormony muszą się ustatkować.do zszłego roku gdzieś przez 2 lata brałam depo provene tez nie mialam miesiączek,ale wszystko było ok.no i dobre to że nie trzeba pamietać o braniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Rinia => Tak jak juz mowila mloda polozna biust ci sie nie powiekszyl w sensie nie urósł. To że masz obfitsze pełniejsze piersi to jest obrzęk, skutek uboczny brania chormonow i zaraz po zakonczeniu piersi wroca do starego rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dzien nie mam miesiaczki..nie wim juz co mam zrobic zeby sie pojawila.. i szczerze to dostaje \"zajoba\" z tm..moze zrobic kolejny test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
ah----- ja zanim zaczelam brac tabletki, mialam miesiaczki "w caly swiat"....czasem nawet 40dniowe cykle...... wiem ze stres bardzo opoznia krwawienie,szczegolnie jak nieustannie myslisz o ciazy.....wiele rzeczy wplywa na opoznienie krwawienia np.antybiotyki...moze bralas??? raczej nie wierze w to ze moglabys byc w ciazy.Tym bardziej ze jeszcze test robilas i wyszedl negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bralam antybiotykow.. test robila 3godnia opozniajacej sie iesiaczki..ale robilam go w poludnie wiec nie byl to test z porannego moczu..najgorsze jest to ze moj brzuch codziennie mnie pobolewa juz od bardzo dawna..i jest serio jakis taki okraglejszy..wiekszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona222
WyjdźStąd----- i jak sobie radzisz z tymi oporami????..ja juz nie wiem co robic;/ moje kolezanki sie ze mnie smieja..... chyba poprostu przestane brac tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety narazie sobie z tym kompletnie nie radze :] Ale mysle ze z czasem sie przemoge by pozbyc sie ogumienia, i zaczac kotrzystac z zycia ;P Licze na to ze ktos mi tu szepnie kilka slow ze moge bez obaw sie kochac ze swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielona
Witam Was... Także biore yasminelle... mam pytanie z troche innej beczki i licze na pomoc;) Otóż... po zakończeniu stosunku, po wytrysku mam problem z tym, że wszystko zaczyna wyciekać (mam na myśli nasienie) Jest tego baaardzo dużo i nie ukrywam, jest to nieco uciążliwe... psuje klimat itd. Od czego to zależy? można temu zapobiec? Dzieki za ewentualną pomoc;) Pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ja jestem w trakcie 5 opakowania i kocham sie z moim chlopakiem bez zadnych innych zabezpieczen od poczatku i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
raczej nie mozna gdy twoj chlopak konczy w tobie nasienie musi gdzies byc to normalne ze wycieka :) ja tez tego nie lubie ale kochana po to sa w sypialni i w torebce chusteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona222
lenjka----- widzisz to nie takie proste sie przelamac:| nie wiem od czego tj zalezne, przynajmniej u mnie...ze mam jazdy ciazowe ciagle;/a nie robie tego bezzzzzz gumy no i tabsy lykam...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
a ktore to jest Twoje opakowanie ? ja jestem na 3 opakowaniu facet mi wczoraj powiedzial ze teraz nie bedzie juz sie tak bal i bedziemy bez gumki ... z 1 str ciesze sie ze jest odpowiedzialny i nie mysli by tylko sie bzykac a nie myslec o konsekwancjach no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona222
jagucha......7opakowanie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkie zatroskane Yasminellki. Czytam i czytam i czytam...i wydaje mi się, że jestem tu najstarszą forumowiczką. Po pierwsze nie rozumiem, po co bierzecie tabletki, skoro zabezpieczacie się w inny sposób? Przecież po to właśnie faszerujemy się chemią, aby nie bawić się w inne dyskomfortowe sztuczki antykoncepcyjne. No oczywiście całkowicie pomijam tu kwestię antykoncepcji przy zmianie partnerów. Tu zawsze musimy stosować zasadę ograniczonego zaufania, bo antykoncepcja to nie ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zresztą nawet przy stałym partnerze polecam dyskretnie się przebadać na wypadek np. Hiv... to nie boli a daje pewność. Oczywiście najlepiej, gdyby i partner miał takie badania... ale to nie to forum...A więc czytam i wnioskuje, że wiele z Was to bardzo młode dziewczyny, które sex uprawiają raczej sporadycznie (kilka razy w miesiącu). Po co zatem w ogóle decydować się na chemię? Dotyczy to zwłaszcza tych z was, które i tak i tak używaja prezerwatyw. czego byście nie usłyszały od lekarzy, chemia to chemia i zawsze należy kilka razy się zastanowić zanim podejmiecie się jej brania. Ja sie zdecydowałam po długich przemysleniach...nie narzekam, ale jak piszę - długo konsultowałam metodę antykoncepcji z lekarzami. To na razie tyle drogie Panie. Pewnie się jeszcze odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
a ja mam wirusa opryszczki :D ogolnie od zawsze chyba ale teraz od proszkow znów cale usta mi wywaliło:/ wziełam heviran antywirusowy mam nadzieje ze moge go brac przy Y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
szalona222------wiem mi tez czasem glupie mysli przychodzily do glowy balam sie ze tab nie zadzialaja ale wiesz co .... wydaje mi sie ze mozesz to przewidziec po obserwacji samej siebie przeciez jak jest z toba ok wszystko przebywa ksiazkowo topo co sie tu obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Hej :) Też wiecznie mam jazdy ciążowe, ale od trzeciego dnia brania yasminelle kochamy się bez gumki i do końca, bo w moim przypadku jazdy byłyby takie same bez jak i z, a skoro juz biorę te chemię, to po co jeszcze dodatkowo sobie przyjemność odbierać? Pozdrawiam wszystkie zeschizowane, mam nadzieję, że się przełamiecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1985
czy w czasie brania jasminelle nasiliły wam sie upławy? białe i gęste, bez zapachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sforcia
Hmm mam nietypowy problem. Poniewaz w jakis dziwnych okolicznosciach zjadlam chyba dwie tabletki yasminell jedngo dnia :/ po prostu mialam chyba zacmienie umyslu i wzielam rano i po poludniu. I teraz nie wiem jaki to bedzie mialo wplywa na ich dzialanie no i brakuje jednej w blistrze w tym wypadku i czy nie wziecie ostatniej bedzie mialo jakis wplywa na ich dzialanie czy musze kupic dodatkowy blister zeby to uzupelnic. Z gory dziekuje za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 10 dzien nie mam miesiaczki.. a pzoa tm zauwazylam dzis jakies biale uplawy.. :( nie icagna sie ani nic sa takie mokre.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleeee
Czesc. Ja zblizam sie do konca opakowania (1). Krwawienie nadal u mnie trwa:/ Czyli okres z poprzedniego cyklu jeszcze nie ustal, a za pare dni mam robic przerwe zeby wystapil kolejny okres:( Mam duze problemy z cera i przypuszczam, ze to chyba przez te pigulki. Mialy pomoc na tradzik, tymczasem zmiany tradzikowe sie zaostrzyly, a z policzkow za to skora schodzi platami, jest zaczerwieniona i szczypie:( Za tydzien ide do dermatologa. Nie ufam tym pigulkom i tez stosuje gumki, ale ja rodzilam 3 miesiace temu i absolutnie nie moge pozwolic sobie na dziecko. Najgorsze jest to, ze ginka kazala mi 4 miesiace testowac te pigulki, jesli negatywne objawy nie mina, dopiero wtedy mi zmieni na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej , madziunia 21 przerazasz mnie... mi do konca pierwszego opakowania rowniez zostalo kilka sztuk, i non stop jakies plamienia,cera tez sie pogorszyla... no i podobno mam dziwne humorki ( tak twierdzi Moj ), ale poki co nie przejmuje sie tym... w koncu organizm musi sie do wszystkiego przyzwyczaic... ja dostalam na probe 2 opakowania , czyli jeszcze jedno i sprawdzimy czy cos sie polepszy czy nic. Pozdrawiam i nie łam się :) Siła sugestii tez jest wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
lena1985--> ja mam ten problem :/ czasami czuje jakbym ciągle miała "mokro", cholernie uciążliwe. a do tego od prawie 2 miesięcy nie mogę wyleczyć sie z "grzybków" niby gin przypisała mi maść ale coś patrzę że nic nie daje :( chyba trzeba się do niej znowu wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lena 1985----- to ze jest"mokro" jest bardzo normalne przy tabletkach:| niestety... polly---- ja tez sie z tego lecze;/ skonczylam juz jedna serie lekow gyno femidazol dopochwowych, mialam tez fluconazole do polykania.....i tydzien bylo ok:| a teraz cos zaczynam "czuc";\ uzywalam tez lactovaginalu zeby odbudowac naturalna flore bakteryjna....ale chyba cos jeszcze tam jest;/ grzybki sa ciezkie do wyleczenia i maja tendencje do powracania:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1985
dzieki za odpowiedzi. kiedys tez chorowałam na grzybice i jak widze białe upławy to raz dostaje schizów, ze znow to powróciło...przez ostatnie pare miesiecy był spokój ,a wczoraj zauwazyłam te białe geste maziowe upławy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×