Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Madziiii
Ah= > idz do lekarza albo zrob jeszcze jeden test z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Ale w sumie i tak na to samo wychodzi Ach bo negatywny wynik i tak oznacza ze musisz isc do lekarza bo cos sie z twoim organizmem dzieje Wiec juz sie rozgladaj i uwawiaj na wizyte i pisz jak test / wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
Ja tez mialam problem z uplawami i nawet wybralam sie z togo powodu do ginekologa poniewaz myslalam ze to grzybica. Ginekolog doradzil mi kupno tabletek dopochwowych "FLORAGYN" szczerze polecam, to tez sa probiotyki odbudowywujace flore bakteryjna i jak dla mnie duzo lepsze niz lactowaginal:) Podczas stosowaia jest mozliwe odczucie lekkiego swedzenia ale to chyba normalka. Naprawde polecam acha slyszalam ze jest tez taki plyn z tej samej serii"FLORAGYN" do higieny intymnej z paleczkami kwasu mlekowego--, nie wiem czy jest dobry bo jeszcze nie wyprobowalam ale w najblizszym czasie mam zamiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna_madzia
mam pytanie. biore jzu 3 opakowanie Y i zdarzylo sie kilka biegunke w 2 blistrze(mozliwe ze sie tabsy nie wchlonely), nie uprawialam seksu wiec ok. teraz bede mial tydzien przerwy i zastanawiam sie czy gdy zaczne kolejne opakowanie to czy te biegunki a co idzie z nimi brak najprawdopodobny wchloniecia sie bedzie mial skutek. np ze nie bede zabezpieczona w nastepnym opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_1989
kurcze dziewczyny biore 10 pigułke i zaczełam mniec nudnosci bole zoładka i brzucha mawet zdarzyła mi sie wymioty nie wiem czy to poprostu grypa jakas czy skutki uboczne brania pigułek...prosze o rade a i jeszcze jedno pytanie w ulotce było napisane o wymiotach ale o tych ktore wystpeuja 3-4 godzinu po zażyciu a gdy wymioty wystąpiły 14 godzin po tym jak wziałam tabletke to jestem zabezpieczona przed ciaza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->rybka_1989 : Tak jak w ulotce:), jesteś zabezpieczona. Hej!No i jednak zaczęłam 4 opakowanie...wczoraj druga tabletka połknięta i w nocy znowu chciało mi się wymiotować:( a tabletki biorę o 21.00. Czy to może być od tabletek?? Nastroje...ojeju dziwię się,że Misio jest nadal ze mną:P bo naprawdę jestem nieznośna. Za 2 tygodnie mam wizytę u ginekologa...ciekawe co mi powie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn to nie sa uplawy.. wydaje im ise ze tak jest zawsze przed @..bialy sluz..gesty.. tak?? pozniej jak wysycha robi ise zolty.. czy to jest sluz na okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah---Na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa,niech sprawdzi co się dzieje, bo 10 dni to już niepokojące spóźnienie,ale jak pisałam wcześniej u mnie też kiedyś okres był bardzo nieregularny, 30-40 dni, ale z wiekiem wszystko się unormowało:) i miałam cykle 28dniowe, czasami okres się spóźniał,ale to tylko 2,3 dni i zapewne było to spowodowane stresem. Na wywołanie okresu mi pomogło...zmęczyć się porządnie,nie wiem może zabierz się za porządki wiosenne:), później kąpiel.Ja tak kiedyś robiłam i okres następnego dnia już był:) 3maj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde w paitek..ale prsze cie..zapewnij mnie ze w ciazy byc nie moge... :( bo tego sie strasznie boje... mam niespelna 18 lat.. ...powiedz jak robilam test w 3 dniu spozniajacej sie miesiaczki( ale nie z porannego moczu) wyszedl negatywny to ciay nie ma.. prawda?? wogole to byl tylko peeting.. ..ciagle boli mnie brzuch na dole i piersi..ale okresu nie ma.. ( czy ty tez na wkladce przed oresem masz taki gesty bialy sluz a pozniej robi sie z tego zoltawy??) odpsiz dizekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah--->Niestety ja nie mogę Cię zapewnić,że w ciąży nie jesteś,to lekarz jedynie może. Ból podbrzusza i piersi to na zbliżający się okres,nie martw się będzie ok:) Peeting...to zależy czy doszło do wytrysku i przeniesienia nasienia na narządy płciowe kobiety, a tym bardziej wewnątrz pochwy, jeśli tak to istnieje ryzyko zapłodnienia.Tak przeczytałam:)Ale...czas życia plemników jest ograniczony i zależy przede wszystkim od ilości fruktozy w nasieniu oraz od temperatury środowiska. Ja przed okresem miałam też więcej tego śluzu,a tuż przed 1,2 dni już miałam sucho. Nie martw się,odstresuj się!!Twój stres nie pomaga:)pomyśl o czymś innym,przyjemnym. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ten brzuch boli mnie juz od dawna..a peirsi od jakiegos tygodnia..ale robilam testy..wszystkie negatywne :( wytrysku nie bylo..ale ten plyn co wydziela sie u chlopaka podczas podniecenia.. :( byly palce oceiranie ise nago :( nie wiem co mam robic :( poczekam do piatku jak @ sie nie pojawi zrobie z rana test i pojde do gina.. tak strasnzie ise obje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
ah-- posluchaj, moim zdaniem naprawde nie masz sie czym martwic, tymbardziej ze nie bylo wytrysku, to jakis dziwny zbieg okolicznosci ze po tej sytuacji o ktorej piszesz spoznia Ci sie okres, uwiez mi ze w pierwszych tygodniach ciazy brzuch nie jest tak widoczny- wiem to z wlasnego doswiadczenia, twoj brzuszek jest zaokraglony poniewaz zbliza sie okres a swoja droga dlaczego nie pojdziesz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze doradźcie mi co mam zrobić!! Bolą mnie nogi od kilku dni a dziś to już w zupełności!! W ulotce pisze żeby wtedy niezwłocznie przerwać branie tabletek. Mam wrażenie, że są takie ciężkie, jakby spuchły. nie chodziłam nigdzie ani nie biegałam więc od tego boleć mnie nie mogą. Prosze poradźcie czy powinnam przerwac branie tabletek? zostało mi 9 do końca pierwszego opakowania. Czy jak teraz przerwę to nie rozreguluję sobie miesiączki?? Proszę o odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah--->Prawdopodobieństwo,że jesteś w ciąży jest bardzo bardzo małe.Uspokój się,nie masz się czym przejmować:)okres powinien się lada moment pojawić,tylko przestań o tym cały czas myśleć.Marsz do ginekologa!!3maj się:) ShyScarlett--->Mnie też czasem bolały nogi,ale przestały jak zaczęłam brać magnez:) Skonsultuj się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet77
odkąd zaczęłam brać tabletki to jestem taka rozdrażniona że wszystkich bym rozszarpała.Mam nadzieje ze mi to przejdzie?Jak myślicie? jestem ospała,głowa mnie boli,jeść mi sie cały czas chce,mam obsesje na punkcie ciąży i na punkcie swojej figury bo wydaje mi sie że jak biore tabletki to z dnia na dzień tyje,ale waga wskazuje że schudlam 2 kg.Coś chyba musi być z moją glową nie tak.nie wiem jak sie tego pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruczek23 mam w domu magnez, może powinnam wypić?? O matko tak się boję, że to może ta zakrzepica!! Proszę powiedzcie mi czy jak odstawię teraz tabletki (9 tabletek do końca opakowania, pierwsze opakowanie) to czy nie rozreguluje mi się miesiączka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ---> Kobieto! Jeśli stosunku żadnego nie było, wytrysku też nie, 3 testy wyszły negatywnie to po co się denerwujesz?? Szansa na zajście w takim wypadku jest taka jak wygrać w totka 12 milionów dwa razy pod rząd ;p Jedyna (choć też niezwykle mała) szansa na zajście w ciążę byłaby wtedy, gdyby sperma została wprowadzona do środka pochwy. Ale i tak w pochwie nie ma odpowiedniego odczynu dla plemników więc długo by tam nie pożyły. Wyluzuj się, i uspokój, zajmij się czymś, żebyś nie musiała zastanawiać się nad tym czy jesteś w ciąży czy nie, bo denerwując się tylko opóźni się okres. Wg mnie, spóźnia Ci się on dlatego, że tak niepotrzebnie panikujesz. sweet77 ---> Jak będziesz sobie wmawiać, że tyjesz, to będziesz widzieć takie zmiany. Waga nie kłamie. A siła sugestii robi swoje. Mruczek23---> a dopiero niedawno zaczęły Ci się te nudności? Generalnie to skutki uboczne powinny minąć tak gdzieś koło 3ego miesiąca, a jeśli pojawią się dopiero po kilku miesiącach to coś jest nie tak... lepiej po prostu wybierz się do ginekologa, być może źle Ci dobrał tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShyScarlett---> No jeśli skończysz teraz brać, to na pewno Twoja gospodarka hormonalna się rozreguluje, chociaż w zasadzie to Twój organizm jeszcze nie zdążył się przyzwyczaić do pigułek... Wydaje mi się, że to może bygć tylko skutek uboczny, który minie za jakiś czas, ale lepiej weź ten magnez i jak najszybciej pójdź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dlatego nie chciałabym przerwać teraz brania. Łyknęłam magnez, zobaczę co dalej, jak mi nie przejdzie do jutra, to idę do ginekologa. Dziś to i tak już nie przyjmuje. O matko jak ja się wystraszyłam!! Chyba położę się i nogi do góry żeby poprawić krążenie. Żeby to nie było nic powaznego!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejka.....
ah....ciekawa jestem o tam u ciebie :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia89--->Te nudności,to zdarzają mi się rzadko,ale zdarzają...tak do 3,4 razy przy każdym opakowaniu.Dziwne,śpię...a tu nagle budzę się i wymiotować się chce:( Jestem przy 4opakowaniu. ShyScarlett--->Pamiętaj żeby ten magnez brać codziennie,wg.ulotki:)I nie sądzę,żeby pomógł po jednej tabletce.I nie przerywaj brania Yasminelle teraz...skończ opakowanie.Wybierz się do ginekologa i opowiedz o tych bólach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi magnez pomógł,a też nogi mnie bolały tak,że prawie beczałam, taki okropny ból:(Ale na szczęście przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Yasminellki, czy wy na prawdę myślicie, ze w ciąży brzuch rośnie już od dnia poczęcia? Może wyjątkowych sytuacjach tak być, ale z własnego doswiadczenia i obserwacji moich niegdyś ciężarnych koleżanek wiem, że jeszcze w trzecim miesiacu ciąży większość przyszłych mam na siłę wypina brzuchy aby zademonstrować swój odmienny stan. Po 5 tygodniach ciazy bobas ma coś koło centymetra, a i wód płodowych jest jak \"napluł\" zatem skad miałybyście mieć duże brzuchy na 10 dni opóxniającej się miesiączki... Trzeba było w święta tyle nie jeść ;-).... ale te zaniepokojone gorąco namawiam na wizytę u ginekologa...Bo nie mieć okresu bez przyczyny to w przyszości o wiele większe zmartwienie niż nie mieć go z powodu ciąźy.....Kiedyś wiekszość z Was 9piszę to do wszystkich bezdzietnych młódek) będzie chciała mieć dzidziusia, więc jeżeli macie już teraz kłopoty hormonalne.... trzeba to jak najszybciej wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) Dziś lekarz zmienił mi yasminelle na novynette. Przyczyną tej zmiany była stała sennośc. Mogłam non stop spać. Zastanawiam się czy nie była to zbyt pochopna zmiana ... Jestem dopiero przy drugim blistrze yasminelle, za 17 dni zaczne novynette. Może warto było przeczekać ? Jak Wy macie po yasminelle ? Odczuwacie taką senność ? Czy któraś z Was zmieniła je na jakieś inne tabsy ? Po pierwsze w novynette odraziło mnie opakowanie - jest bardzo brzydkie ;p (choć niby opakowanie nie gra roli) Po drugie cena - są dużo tańsze, u mnie w aptece 28 zł !! Przyjmowałyscie je kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie które z tabletek: yasminelle czy novynette mają mniejszą dawkę hormonów? i które są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i dalej nie wiem co mam zrobić, czy brać dalej tabletki czy dziś je odstawić :| Teraz ból skupił się na jednej nodze. Mam wrażenie, że jest mi w nią gorąco i że mi drętwieje!! Ale się wystraszyłam!! zostało mi 9 tabletek do końca opak. mój organizm chyba się jeszcze nie zdążył przyzwyczaić, bo nie biore ich nawet miesiąc, więc może nie rozreguluje mi się miesiączka jakbym odstawiła teraz? Nie wiem co mam robić :( boję się, że to początki zakrzepicyyy!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×