Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Tigre
Przyjdzie przyjdzie, nie bój się...obserwuj swoje ciałko i bądź dobrej myśli;] A stres naprawdę strasznie opóxnia okres...wiem to z doswiadczenia, nieraz tak miałam. Trzymam kciuki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyyyyyt
AH KOCHANA Może Cie to troche pocieszy ale moim skromnym zdaniem NA PEWNO NIE JESTEŚ w ciązy... Mi sie niekiedy okres opóźniał 2-3 tyg i żadnej ciąży z tego nie miałam... Pewnie wahania hormonalne, stres, zmiana pogody... itp itd... Trzymaj sie i idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
Milla83 --> też tak miałam :( nawet o pieszczotach nie było mowy bo nie miałam ochoty ale mój chłopak jest tak uparty, że jak On ma ochotę to ojjj.. ^^ i powiem Ci że na początku trochę robiłam to dla świętego spokoju ale teraz im częściej to robimy tym bardziej mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Ah => Ale mam nadzieje ze do lekarza juz jestes umowiona prawda? I jeszcze jedno, w twojej sytuacji negatywny wynik testu jest w 99,9 % prawidłowy. tak jak juz jedna z jasminellek napisala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4g4
Hej, mam takie pytanko. Y to moje pierwsze tabletki anty. skończyłam cztery dni temu pierwsze opakowanie Y. Wszystko ok, zadnych plamien ani innych skutków ubocznych podczas brania. za wyjatkiem obnizonego nastroju i lekkiej senności podczas pierwszych 4 - 5 tabletek. Dostałam \"krwawienie z odstawienia trzeciego dnia przerwy\". I tu jest moje pytanie? Wiem ze to nie jest typowy okres ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć czy on może być troszkę inny? To znaczy, jest skąpy, a właściwie to nawet nie jest krwawienie - ma zupełnie inna konsystencje i kolor. Jest ciemne, skrzepowe a czasami lepkie. Mam objawy okresowe takie jak zawsze (może nieco mniej nasilone, ale charakterystyczne pobolewanie brzucha wskazuje na okres jednak) może mi ktoś wytłumaczyc czemu tak jest? czy może to jest jakas anomalia i powinnam to skonsultowac z lekarzem. A i drugie pytanie. pije czerwona herbate w kostakch i różne odmiany zielonych. One nie maja wpływu na na skutecznosc? chciałam sie upewnić. bardzo dziekuję za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja wlasnie wstalam..do lekarza pojde jutro.. bo nadal okresu nie widac.. :) ciekawe co mi powie .. ide sie zbierac do szkoly buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i mam jeszcze jedno pytanko.. co sie dzieje gdy zamiast 7 dni przerwy ktos zrobil 9..i pozniej normalnie bierze po 1 tabletce dziennie..?? jest sie zabezpieczonym czy nie?? (jak ise odmyslacie nie chodzi o mnie. mojak olezanka zle policzyla cos i wziela 2 dni poniej.. :)) dziekuje wam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleeeee
Dzisiaj ide do dermatologa, skora zaczela mi schodzic nawet z powiek. Odstawilam wszystkie kosmetyki, wiec to na pewno od tych tabletek. Mam do sprzedania jedno opakowanie tych pigulek, gratis dodam dwie recepty na 4 opakowania. Czy jest ktos z okolic Sosnowca? A jesli nie, to moge wyslac poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleeeee
To opakowanie jest fabrycznie zapakowane wraz z ksiazeczka. Sprzedam po okazyjnej cenie, zaplacilam za nie 39.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Ah => to powiedz koleżance ze zabezpieczona absolutnie nie jest. Przez 7 dni musi stosowac dodatkowa niehormonalna metode antykoncepcji i rownolegle przyjmowac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka89
ah napisz na forum co lekarz ci powiedział....mi nudnosci nie dawały spokoju u poszłam do lekarza rodzinnego i poweidziałam wszystko lekarz powiedizał ze to napewno nie od tabletek poniewaz skutki ubocze widac od pierwszej tabletki a przez tydzien było wszytko ok.złapałam jakis wirus i juz mi przechodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla83
Pollyy88: a jak dlugo to trwalo??? Ja jestem po pierwszym opakowaniu i zastanawiam sie jak to dlugo bedzie trwalo... ja tak nie chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteek
hejka, pilnie kupię tabletki yasminelle, proszę o email jolka603@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisia
mam do sprzdania 2 recepty , jedna wazna do 3 kwietnia a druga do 4 maja, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
ah----wlasnie sobie przypomnialam ze moja znajoma tez miala kiedys bardzo podobna sytuacje do Twojej tylko ze ona nie miala okresu przez dwa miesiace i juz byla pewna na stowe ze jest w ciazy poniewaz pekla im gumka. przytyla i Tez urosl jej brzuch byl naprawde ogromny i naprawde wygladala jak by byla w ciazy, dziwie jej sie ze tak dlugo wytrzymala. Kiedy poszla do ginekologa to okazalao sie ze ciazy nie ma, dostala jakies tabletki na wywolanie i za kilka dni dostala okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah--->Jedyne rozwiązanie i zarazem najlepsze to wizyta u ginekologa.Daj znać jak po wizycie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecina03
Witam. Szukam informacji na temat skutków ubocznych po tabletkach yasminelle ( oczywiście poza ulotką ). Ja od 7 dni biorę yasminelle i niestety czuję się cora gorzej. Po drugiej tabletce pojawiły się nudności, ból żołądka. Później opryszczka. Brak apetytu. Od dwóch dni bolą mnie piersi, ból żołądka jest coraz większy. Nie wiem czy w takim wypadku jest sesn kontynuować branie yasminelle. Piszę do Was, ponieważ na wizyt u ginekologa muszę czekać najkrócej miesiąc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
dziecinko na forum dużo dziewczyny pisały o skutkach ubocznych ogranizm może przyzwyczajać się kilka miesięcy. Może na Twoje dolegliwości ma wpływ nadchodząca wioasna?nie przypisywałabym wszystkiego tabletkom. Nudności i ból piersi to na pewnoi ale to powinno minąć przy pierwszych opakowaniach:)pomyśl ile pozytywnych stron jest:)powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
a ja 10 dzien plamie :/ jak bede plamic do konca mam robic przerwe czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuulaaa--->Plamienie przy pierwszych opakowaniach jest normalne.Ja też przez to przechodziłam i wiele innych dziewczyn pewnie też:) Skończysz brać opakowanie( 21 tabletek) i oczywiście robisz przerwę:)7dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie, czy jak się bierze hormony to jest później prawdopodobieństwo nie zajścia w ciążę?? Ja czytałam gdzieś, że to nie prawda... może mnie ktoś oświecić?? Proszę o odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShyScarlet--->Twoje pytanie zainteresowało mnie i dało do myślenia.Może wypowie się któraś z bardziej doświadczonych. Ja osobiście uważam,że to nie ma wpływu,przynajmniej nic o tym nie słyszałam...ale nie wiem sama co o tym myśleć.Słyszałam jedynie, że po odstawieniu anty trzeba trochę poczekać z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipkowa
Witam :) Od razu przyznaję się, że nie przeczytałam ponad 600 stron tematu, ale kilka przerobiłam i nie znalazłam nic co mnie interesuje. Jak się domyślacie również biorę Yasminelle. Piersi - nabrzmiałe i bolące, ale większe :) Cera - nie jest źle :) Waga - Noo..powiedzmy 2kg urosłam, i nie czuję się z tym dobrze gdyż chudzinka od zawsze byłam i dziwnie się czuję z odrobiną sadełka - ale cóż - więcej ciałka do kochania :)) Plamienia - przy pierwszym opakowaniu miałam cały miesiąc. Nie zraziłam się. Miałam tak też przy Harmonecie. Teraz jest ok. Libido - Ogólnie różnie z tym u mnie bywa czy biorę pigułki czy wcześniej jak nie brałam... Nie wiem dlaczemu tak się dzieje :( Ale jak już mam ochotę to potrzeba mi konkretnego sexu - czegoś mocniejszego mi trza odkąd biorę Yasminelki. To krótki opis moich "skutków ubocznych"... Tak dla informacji. Teraz mój problem - ból brzucha. Przy pierwszym opakowaniu przeszedł po jakimś czasie (ok. 2 tyg.), ale biorę teraz drugie opakowanie (dziś wezmę 4 tabletkę) i znów boli.... Ból - taki jakby przed okresem, podbrzusze. Do przeżycia... Choć czasem mam wrażenie, że to "kręcenie" w jelitach, bo coś zjadłam. Jak większość przy dolegliwościach mam nadzieję, że to minie :)) Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipkowa
Eee.. ponad 300 stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ShyScarlett -- długoletnie stosowanie tabletek anty moze powodowac problemy z zajsciem w ciaze, ze wzgledu na zachwiana gospodarke hormonalna.Ale z tym mozna sobie poradzic. Tabletki anty sa bardzo pomocne kiedy kobieta nie moze zajsc w ciaze.Lekarze zalecaja taka 'kuracje' przez pare miesiecy dlatego,ze pod odstawniu kobieta jest plodna jak nigdy.Wtedy zajscie w ciaze w 1 -2 cyklu jest bardzo duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7811
mam pyatnie dzisiaj mam 10 dzien brania yasminelle i leci mi leciutko krew?? czy to normalne?? czy mam je odstawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
hmm ja niedawno zaczelam 2 opakowanie Yasminelle, gin mi powiedziala, ze te tabletki pomoga mi schudnac a tu odwrotny efekt:/ mam okropny apetyt i tyje w oczach:/ po pierwszym opakowaniu nie dostalam okresu tylko przez cale 7 dni przerwy mialam delikatne plamienie nie iwem co o tym myslec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaNnIiAaBB
Młoda położna --- mam do Ciebie pytanie kompletnie odbiegające od tematu. Mam do wykonania prace na temat "stymulacja rozwoju prenatalnego", czy mogłabyś mi może doradziś jakąś książkę, w której znajdę coś na ten temat? Bo szukam, szukam i nic :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, od 7 miesięcy biorę Yasminelle leczniczo na regulację hormonów - czuję się świetnie. Chcę teraz z moim chłopakiem wyskoczyć na tydzień i właśnie... wyjazd mamy w niedzielę (gdy biorę ostatnią, 21 tabletkę z blistra)... Czy jeśli wezmę ostatnią tabletkę w niedzielę, w noc gdy będziemy razem:), to zabezpieczy mnie to przed ciążą? Zwykle krwawienie mam w środę, więc byłyby jeszcze 3 noce... Proszę o odpowiedź. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×