Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość wlosyyy
dodam ze ja brałam najpierw yasmin, nie wypadały mi włosy, zmieniłam na cilest, ale dopiero przez 6 opakowaniu zaczeły radykalnie wypadac! nie wiem, moze to przez to ze przeprowadzilam sie do innego kraju, jestem bardzo zestresowana, źle jem... ale bardzo się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosyyy
aa i czy tabletki moja miec wpływ na wypłukiwanie cynku z organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_87
Czesc dziewczyny, mam taki problem, ze zaczely mnie nekac klucia w klatce piersiowej, po lewej stronie i w okolicxach mostku, sprawdzam sobie cisnienie i niby wszystko jest ok, czy moze byc to spowodowane yasminellem??? biore go od pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie substancje ,ktore oslabiaja dzialanie yasmienlle sa wymioenione w ulotce.Co do reszty,wystarczy nie przekraczac zalecanej dawki dobowej ,bo jak watroba siadze, to nic nie dziala tak jak powinno. wlosyyy ---- nie, nie wplukuja cynku.Wypadanie wlosow ma rozne przyczyny - stres, zle odzywianie,anemia, choroby tarczycy.Nie tylko tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek1987
Witam wszystkich! Ale Was tu dużo od tych Yasminelle:) Na mnie też już czeka opakowanie bo właśnie co zaczynam antykoncepcje... ja także ponawiam pytanie czy używanie Skrzypowity ma jakiś wpływ na działanie anty. Pozdrawiam wszystkich gorąco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaasas
"Regularne zażywanie niektórych farmaceutyków, w tym pigułek antykoncepcyjnych, oraz picie alkoholu wpływa na obniżenie poziomu cynku w organizmie człowieka." Cytuje wikipedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaasas ---- tabletki anty,apsiryna,ibuprofen ,penicylina moga wchodzic w interkacje z preparatami z cynkiem,glownie tych na recepte.Moze sie nie wchlonac tyle ile powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humble
mam pytanie. czy jesli do skonczenia diany zostalo mi 4 tabletki,(niestety musze ja odstawic przytylam 7 kg!) a potem zaczynam yasminelle to mam robic przerwe 7 dniowa w zazywaniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
po pierwsze to takie pytanie powinnas zadac na samym poczatku lekarzowi w momencie iedy przepisywal Ci nowe taletki... czemu nigdy nie pytacie lekarza tylko szukacie odpna forum, przeciez gino jest najwiarygodniejszym zrodlem!!! ale jesli juz koniecznie chcesz odp na forum, to tak, powinnas dokonczyc diane, zrobic 7 dni przerwy i zaczac yasminelle. z reszta ten watek nie raz byl poruszany podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny mam do was male pytanie.. Biore te tabletki juz trzy miesiace.. Zaczęłam brac Yasminelle przede wszystkim ze wzgledu na nieregularne miesiaczki.. i musze przyznac ze o ile cykl mi sie unormowal.. to zaczely mi dokuczac straszne bóle.. na dodatek krwawienie stalo sie bardziej obfite z duza iloscia skrzepów.. i trwa 6 dni.. nie wiem czy to jest okej.. ogolnie na tabletki nie narzekam.. ale jak mam dostac krwawienie to odpadam.. nigdy tak nie mialam.. zawsze mialam jakies bole ale jeden dzien i nie takie.. prosze powiedzcie mi czy to przez tabletki i skad tyle skrzepów.. niedawno wykryto u mnie krwawiaca nadżerke.. czy to tez moze miec jakis związek? prosze pomozcie mi.. bo do lekarza ide dopiero za 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY! ginekolog przepisał mi tabletki yasminelle tylko na podstawie rozmowy.... do konca pierwszego opakowania zostały mi jeszcze 3 tabletki.. na początku drugiego tygodnia pojawiły sie okropne nudności bóle głowy kłopoty z koncentracją i snem czasami jeszcze krwawienai a w dodatku czasami mi jeszcze okropnie puchna po nich palce!! CZY POWINNAM JE ODSTAWIĆ ?? pytam na forum bo kiedy zapytałam tego ginekologa on powiedział ze nie wie co powinnam zrobić!! czy brać je czy odstawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaa
witam..dziewczęta czy któraś wie jakie ziółka mocząpedne mozna pic przy Y..ale czy jakies suplementy na odchudzanie które nie osłabiaja działania Y..z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
marysia2000 --- jezeli bardzo Ci do dokucza to odstaw,a jak nie to wez drugi blister.Organizm potrzebuje czasu na 'oswojenie' sie z dodatkowa iloscia hormonow. matyldaaa ----- mozesz brac aqua femin,ale tylko wtedy jezeli rzeczywiscie zatrzymujesz wode,bo ianczej sie odwodnisz. Wszystkie substancje ,ktore oslabiaja yasminelle sa wymienione w ulotce.A na odchudzanie najlepszy jest ruch + dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaa
Dziewczyny powiedzcie mi czy można spokojnie pić przy tabletkach zieloną albo czerwoną herbate? Chodzi mi o ich działanie, że są przy odchudzaniu pomocne i mogą pogonić do ubikacji... Ale jeśli nie pogonią to wszystko ok, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
o jaaaaaaaa A jak pogonia to co z tego? OD herbat nie dostaje sie ciezkiej biegunki.Chyba,ze jest zgnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaa
Młoda Położna mogłabym Ciebie prosić o komentarz? :) Bo jakoś tak do Ciebie mam tutaj duże zaufanie :D Dziekuje za odpowiedz Genie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feame
WItam was wszytskie kochane mam pewien problem po powrocie z wakacji normlanie po odstawieniu tabletek dostalam okres wsyztko pieknie cacy jednak w polowie wrzesnia rozchorowalam sie dostalam goraczki dreszczy i lekarka poderzewala bakterie w moczu i dala mi antybiotyk augmentin i bralam go co 8 godzin no i rownoczesnie yasmin i zgodnie z zaleceniami nie robilam przerwy biore drugie opakowanie i zaczely mi sie dziwne plamienia bole w pobrzusiu czasem pojawi mi sie malo krwi to nie sa duze ilosci raczej skromne takie ale opwoduje to jednak pewien dyskomfort no i od czasu jak dostalam ostatnie plamienie z odstawienia od tego czzasu nie uprawialam seksu a gdzies tam sie na innych forach naczytalm ze to jest objaw zaplodnienia etc i juz sie tak wystarszylam ze prosze was o rade bo nie wiem juz co robic w tej sytacji czy jesc do konca tabletki zostalo mi ich jeszcze 10 czy co bo juz tysia czarnych mysli mi chodzi po glowie poratujscie jakas rada bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaaaa ---- zgadzam sie z genie. feame ---- nie trakuje sie tego jako objaw ciazy. Pamietaj,ze zabezpieczasz sie w czasie brania antybiotyku + 7 dni. Plamienia moga pojawiac sie do 3 blistra.Bierz dalej.Dziecku nie zaszkodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feame
mloda polozna - nawet tak nie zartuj dziekuje za ta wskazowke ale co powinnam dalej robic tzn nei wiem musze sie przebadac czy jak ? bo ja studiuje i srednieo mam czas w ciagu dnia zeby latac po lekarzach ;/ ale to w takim razie ja nie rozumiem tego co mi sie stalo :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moge was prosic o odpowiedz na moje pytanie? bo nadal mnie wszystko boli i serio zaczynam sie martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantar
Pytanie do kogos kto "sie zna"powiedzmy;)) Zaczelam pierwszy blister 9 wrzesnia,potem przerwa i w drugim dniu przerwy krwawienie i drugi blister,teraz mialam miec okres i nadal nie mam,a zazwyczaj mam regularnie.Czy to mozliwe,ze przez tabletki mi sie spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feame --- a co sie stalo? Plamienia i bole w podbrzuszu sie zdarzaja. coupelle --- odpowiedz bedzie znal lekarz po zbadaniu.Tu nic innego sie nie wymysli.Ja przy nuvaringu tez zaczelam miec obfite krwawienia z duza iloscia skrzepow,lekarz mnie zbadal,wszystko bylo ok wiec dostalam leki zmniejszajace krwawienie,ktore biore do dzis.Kobiety tak czasami reaguja na homrmony.A moze jakis miesniak sie zrobil.Powodow moze byc kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
przepraszam,za tyle odpowiedzi:/nie chcialo sie wgrac:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
ehhhhhhhh --- a kto Ci dziecko powiedział,ze bedziesz miala okres? W czasie sztucznego cyklu okres nie wystepuje,tylko krwawienie z odstawienia.Ulotki tez sie nie chcialo przeczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh2
Dziecko z 10 razy ulotke przeczytalo i nic sie nie dowiedzialo;p czyli tylko krwawienie z odstawienia i juz??okres nie.tylko w czasie przerwy 7 dniowej??? Dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mały/wielki problem... Otóż biorę Yasminelle od pół roku... I strasznie przez ten czas urosły mi piersi... Wiem, że może powinnam się cieszyć - ale... na początku brania tabletek miałam miseczkę B... 3 miesiące temu kupowałam już C, a dzisiaj już i C było za małe i kupiłam D... Obawiam się, że niedługo będę nosiła staniki szyte na miarę|! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polityka
dziewczynki poradzcie cos....ostatnie krwawienie z odstawienia mialam normalne. biore yasminellki od roku. ostatnio kochalam sie z facetem w sobote a od wczoraj- tzn pon dziwnie sie czuje. Boli mnie glowa i mam wrazenie ze mi sie w niej kreci- czy to moze byc objaw wpadki czy raczej przemeczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaka78
Hej lekarz przepisal mi yasminelle w zwiazkuz moimi policystycznymi jajnikami, i podwyzszonym andrestedionem. Wiem ze sa gorsze pod wzgledem zakrzepicy i dla zyl niz II generacja, i lekarz wie ze mam zylaki i zapytalam go co w zwiazku z tym. Powiedzial ze mam sie obserwowac...no to sie obserwuje...Przed braniem zrobilam uklad krzepniecia i czynniki watrobowe i byly w porzadku. Poza tym stosuje diosminex. od 3 dni biore yasminelle, po pierwszej tabeltce ktora wzielam na noc obudzialam sie i nie potrafilam spac,bo zaczely mnie bolec nogi, i mialam mrowienie i jakby uczucie pieczenie, albo jak czasami lapie grypa to bola miesnie. wczoraj wzielam 3 tablete a bol nog dalej sie utrzymuje moze juz nie tak ale nadal piecze i mrowi. Najgorsze ze jestem za granica i nie mam jak sie poradzic lekarza:( nie wiem czy brac dalej czy odstawiac, w ulotce pisze ze w jakim przypadku odstawic czyli mrowienia i dretwienia czesci ciala. Nie wiem czy poczekac jeszcze czy odstawic, moze jestem przewrazliwiona w temacie nog ale lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonaa
Witam, mam pewien problem od pół roku biorę yasminelle, ostatnio przeszłam kurację antybiotykową |(Unidoxem) wiem, że wpływa on na skuteczność tabletek. Jutro powinna wziąć kolejne opakowanie yasminelle, jednak moje krawienie jest bardzo obfite i zastanawiam się czy może to być właśnie wpływ antybiotyku. Czy rozpoczęcie nowego opakowania tabletek zahamuje krwawienie czy musze skontaktować się z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess xD
Witam! Mam pewien problem. mam zapalenie pęcherza i zarzywam antybiotyki(zinnat). Zaczęłam brać antybiotyk akurat wtedy kiedy mam przerwe w braniu jasminelle. Wiem , że antybiotyki osłabiają działanie tabletek. I sta moje pytanie skoto teraz mam przerwe i po przerwie(sobota)wezmę tebletke z nastepnego blistra to działanie dalej będzie osłabione?? Jeżeli tak to jaki okres czasu tzeba stosować inne metody, żeby wszytsko wróciło do normy i taletki działały normalnie ?? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×