Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przytepiony

Dlaczego kobiety są takie same???

Polecane posty

Gość przytepiony

Mozna miec kobietę kochac ją. Biegać, starać się. Kupować prezenty, Zawsze dbać o sówj wygląd, nawet prosty zawsze miętowy oddech. Zarabiac kase starac się żeby niczego jej nie brakowało. pracuje dużo, ale starałem się jak tylko mogłem ,żeby starczało dla niej czasu. Co nie pomogło. Wszystko było dobrze. Aż pewnie znudziło jej się , nie wiem nie było romantycznie, ciekawie, bo kobiety tak mają nie... że musi byc romantycznie i ciekawie. No to żeby tak było trzeba zdradzić. Najpierw po cichu, a potem apetyt rosnie.Co ją przyciągnie......fajnie się jest pierdolić na parkingu, ten ktoś to zrobi lepiej, nie wiem może ma wiekszego, albo w hotelu. Pewnie bo ilez można żyć i pierdolić się z jednym facetem. Takie same jestescie wszystkie łatwo wami zawładnąć, zmanipulować, przedymać i zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego o matko
nie podniecaj się tak faceci też zdradzają nie przezywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
Nie przezywam...zmądrzalem hehehe po czasie i teraz mam jeden stosunek do kobiet. Dziewczynko, malo w zyciu widziałs...zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
hehehehheh wiecie co tak się napierdoliłem ,że pisże na tym gównianym forum z zalu nie zeby was zbluzgać zawsze to lepiej po alkoholu heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytępionaaaa
mam to samo wczoraj się dowiedziałam, odeszłam od dziw*arza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majshsas
i co planujesz? odejdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
dzisja się tak nawale a co bedzie jutro nie wiem, najlepsze że ona o tym nie wie, że ja wiem....hhehehehhe i gra słodką idiotkę, dzs poszła z koleżankami podobno na szkolenie...... ale suka. Zdrowie, zdrowie druga flacha wchodzi, zapiję sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytępionaaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Twoje zdrowko stary
takie gowno zdarza sie nawet najlepszym :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
w dalszym ciągu czuję klimat. Pewnie wróci nad ranem jeszce ciepła i powie ,że im się przedłużyło. Ja pierdolę.........tak się starałem ,a najgorsze jest to ,że wiedzialem jakie sa kobiety, i tak mi ktos trobi przyprawił...poco to, pocot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
już się spakowałem.... zbaieram rzeczy jej zostaiew mieskzanie....stać mnie, a oc odejde z kalsa, niech się w nim pierdoli z kim chce............life lifelife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytępiony..podziwiam cię,odejdziesz jak prawdizwy facet z godnością..nie martw się,wszystko się jakos ułoży 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
co się ułoży, co,co...juz się ułozyło swietne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna
To przecież ty napisałeś...że takie jesteśmy..że potraficie nami manipulować..wydymać i zostawić.... No to o co Ci chodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
heheheehehe świetnie jest pis wódkę z kostkami lodu. Njapieeew wkłąda siekosjtkę lodu jest zimne gardło..... a potem się pije,pijej zmrożone ścianki przyjmują alkojol który wnika wnie.....usmierza, usmierzaaaaaa bradzo,bardzo...corazx dbrdziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna
jasne...zmanipulować..wydymać..zostawić..a potem się upić...fajny styl zycia...współczuję.. Ale gratuluję odejscia z klasą,,,,nawet zostawię jej mieszkanie.. a moze ..jak mozna zostawić komuś jego ( jej ) mieszkanie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdacd
ładny teatrzyk a jeśli to co piszesz to prawda - pomijając formę - to powodzenia na nowej drodze życia (nawet się nie oglądaj na to co zostawiłeś za sobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie takie jesteśmy. Tak jak nie wszyscy faceci żłopią po 5 browców co wieczór przy kolejnym meczu i nie zdradzają swoich kobiet z sekretarkami w pracy. Tobie się taka trafiła. Przykro mi. Może następna będzie wierna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytepiony
jakiii tetr...o juz odpslywam, a moze sie juz niw obudze na rizeo czewsc dzieki za wspolne chwile i twoasrystow hahahahahahahahqhqhqhqjwjshaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×