Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maturzystkaaaaaaa

zastanawiam sie nad kierunkiem studiów...

Polecane posty

Gość maturzystkaaaaaaa

myślicie że fizjoterapia jest kierunkiem z przyszloscią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co idziesz do szkoły
tylko za granicą. Jak takie studia skończysz za granica będziesz miała pracę od ręki. są oferty pracy w UK po tym kierunku, no i doświadczenie potrzebne, ale od czego jest wolontariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co idziesz do szkoły
ale chyba ci chodziło o fizykoterapię? na ten kierunek warto, ale powtarzam za granicą. Polskie stuida sa do bani i tak sie jest bezrobotnym, a traci sie kasę i czas. A filologia po co? Za granica się nie przyda. Anglików chcesz uczyć angielskiego? Myslisz, że oni chca się uczyć?:D Za leniwi sa na to. Wolą mówić slangiem. :D Lepiej iść na kurs angielskiego, a potem wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizjoterapia,ciekawy kierunek...ale niestety nie wiem jakie jest zapotrzebowanie w Polsce.Pozdrawiam maturzystów!Gdzie wybieracie sie na studia i jak przygotowania do matury...ja nie moge się jakoś zabrać,tak dużo tego i myśle jak ja to wszystko ogarnę,a zostało już przecież :( tylko 3 miesiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co idziesz do szkoły
pomyliłam nauki, na fizjoterapia ci się w UK na nic nie przyda. Nauczycieli pływania zatrudniają tu na part-time i się nie utrzymasz. Co innego fizykoterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co idziesz do szkoły
wszędzie jak czytam gazety to potrzebują pielęgniarek, opiekunów dla osób starszych albo fizykoterapeutów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjoterapia to opieka nad sta
rszymi co ty pieprzyszo jakiejs fizykoterapii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co idziesz do szkoły
ja tylko mówię o tym co piszą w gazetach, nie używają takiej nazwy jak fizjoterapia, tylko poszukują opiekunów do osób starszych, i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO MYSLICIE O FILLOLOGII FRANCUSKIEJ?ALBO KULTUROZNAWSTWIE Z ZAKRESU CYWILIZACJA SRODZIEMNMORSKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Jaglanka

Fizjoterapia to piękny kierunek. Odkąd byłam dzieckiem był moim marzeniem, bo chciałam pomagać ludziom, a medycyna niespecjalnie mnie interesowała. Dodatkowo w trakcie studiów uczyłam się zaocznie na dietetyce w szkole policealnej w Warszawie. Świetny czas, cudowni ludzie. Można powiedzieć, że marzenia swoje spełniłam, bo dziś pomagam ludziom i układając diety i masażem. Polecam podążać za marzeniami i je spełniać, Satysfakcja jest wtedy ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×