Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vavis

powrót po rozstaniu - czy ma sens

Polecane posty

Gość kiedy to minie ?
Potrafilabys sie z Nim przyjaznic? Mi proponowal cos w stylu, ze raz na jakis czas mozemy sie spotka, ale mam ukladac sobie zycie bez Niego :( Ja bym nie mogla byc Jego kolezanka kochajac Go nadal. Boje sie, dzisiaj zwatpilam w siebie. Powiedzcie mi dobrze zrobilam nie odpisujac Mu? Moze powinnam wtedy odpisac, Hazardzisto moze jako facet mi odpowiesz?

Gość Promyczka
Kiedy to minie---co mu napisalas??Szkoda ze po takim czasie....:(.Odpisal Ci??? Ja wlasnie niewiem czy potrafilabym sie z nim przyjaznic.....ba..kolegowac.Niewiem....Jak narazie przeraza mnie to troche,ze mamy sie spotkac...Cos czuje ze te spotkanie potrwa max.10min:(:(. Napewno mial kogos przez ten czas:(:(:(.Zreszta ja tez mialam,ale boli.......................:(:(:(:(. wiem jedno,ze napewno nie bede go pytac co robil przez ten czas...Wiesz..nawet mysle,zeby sobie drinka walnac przed tym spotkaniem... Wlasnie wrocilismy od kolezanki mojej i ta mi gada,ze ON mnie napewno kocha....ja watpie wto...i to bardzo:(:(.

Gość Promyczka
Aaaaa,ale zamyslona jestem,Kiedy to minie---doczytalam ze NIE odpisalas mu....:(.Ja uwazam ze powinnas odpisac,tak z ciekawaosci:P,oczywiscie nie odrazu,ale tak np po 2godzinkach,albo np na drugi dzien:).Ja tak robilam,niech sobie nie mysli,ze jest pepkiem swiata!!!Ale w srodku bol byl...:(:(:(.

Gość Hazardzista
Promyczko, Odpowiadam na to pytanie o miłość. Wiesz, ja Ją kochałem. Nie wiem, dlaczego nie okazywałem, ale kochałem. I fakt - myślałem, że będzie zawsze. No bo skoro tyle lat razem... My o sobie mówiliśmy kategoriami reklamy Tepsy - Ona to serce a ja rozum. To bardzo pogodna kobieta i wszystkie jej "fochy" odbierałem w kategoriach droczenia się dobrego małżeństwa. To było bardzo złudne wrażenie jak się okazało.

Gość Promyczka
Niestety Hazardzisto:(:(:(. JA tez myslalm,ze bedziemy zawsze razem....chociaz nieee,od ok 6mscy temu cos mi w srodku mowilo,ze z nim nie bede.... Niewiem jak to wytlumaczyc...Kocham go,ale jednoczesnie czuje,ze to nie facet dla mnie... Te jego cotygodniowe wyprowadzki z byle powodu...potem powroty po 3godzinach,albo z gory na dol,:(:(.Tak nie wolno...

Gość Promyczka
Hazardzisto---a powidz nam tutaj SZCZERZE--nigdy jej nie zdradziles,jak byliscie razem???? A traz?Powiezd jako facet...juz kilka mscy nie jestescie razem,byles z jakas kobieta? Nie to,ze ja wscibska jestem,ale chce poznac opinie Faceta..... :(

Gość Hazardzista
Nigdy. Ona też nie zdradziła. Jestem sam odkąd się rozstaliśmy.

Gość Promyczka
OK,ale sam bo sam,czy nie miales okazji?Czy miales ale z nich nie skorzytales? Bo wiesz...tak teraz mysle,czy moj Ex z kims sypial....:(:(:( Wlasnie gadalismy przez tel,pierwszy raz od 2mscy.Glos mu drzal i dziwny byl,ale to byla oficjalna rozmowa z jego i mojej strony tez.... Napisalam mu tylko potem,ze mam nadz ze nie zbijasz sie teraz,a on Nie,nie zbijam sie. Chyba walne drinka przed wyjsciem jutro.......................Niewiem czy zniose to tak na zywca..........

Gość kiedy to minie ?
Promyczku, ja mu nic nie pisalam, chodzilo mi o te Jego poprzednie smsy... Ja nic nie odpisywalam, pisalam o tym wczesniej.. Jezu, powiedzcie mi dobrze zrobilam??????????????????????

Gość Promyczka
Kiedy to minie---Ciezko stwierdzic czy dobrze,ja Ci pisalam,ze ja bym mu odp po jakims krotkim czasie,np na drugi dzien.Ale Ty sama wiesz najlepeij jak z Wami bylo...i czy warto odp czy nie... Ja wiem,ze kocham go,ale razem byc juz sobie niewyobrazam:(.

Gość kiedy to minie ?
Ja mu wtedy nie odpisalam, teraz jak czytam Twoje wypowiedzi to zaluje :( Nie wiem czy dobrze zrobilam.. Gdyby chcial probowalby dalszego kontaktu a nie spoczal na 2 smsach, prawda? Wariuje, juz sama nie wiem :( Hazardzisto, prosze odpowiedz mi, przeciez jestes facetem

Gość Promyczka
Kiedy to minie---Moze sama napisz do niego?Ale takiego niezobowiazujacego smsa!!!! W stylu co u Ciebie?Bo sie zameczysz Dziewczyno:(.Sama juz niewiem co Ci doradzic,zal mi Cie strasznie:(.Zreszta ja jestem w IDENTYCZNEJ sytuacji psychicznej:(:(:(. Wy razem Sylwstra spedziliscie tak?I co na drugi dzien takpoprostu przestal sie odzywac??:(:(.Wszyscy faceci sa tacy sami jednak:(:(. Ja wlasnie drinka sobie zrobilam i opycham sie ciastkami....Mysle,mysle ....jak z jutrem? :(Straszne to jest:(.

Cześć wiem że to forum dla kobiet:) ale chciałbym was prosić o radę. Mam na imię slawek byłem w związku z dziewczyna 7miesięcy było fajnie i wogóle. Rozstaliśmy się 2tyg temu bo powiedziała że nie umie zaakceptować mojego charakteru. Jestem impulsywny i czasami się klucilismy o błache rzeczy. Robiłem dla niej rzeczy których nikt nie umiał dokonać, stopniowo spełniałem jej marzenia. Powiedziała mi podczas rozstania że mnie kocha i że boi się że robi życiowy błąd. Nie jestem złym człowiekiem tylko stres tak na mnie działa że taki jestem. Kocham ją i oddał bym wszystko by z nią być. Rozstaliśmy się głównie o mój charakter :( nie zdradziłem jej ani nie uderzyłem nie umiem zrozumieć jej decyzji dlaczego tak postąpiła. Stwierdziła ostatnio że tak jej dobrze i żebyśmy w pewnym sensie zaczęli od nowa od przyjaźni. Powiedzcie mi czy da się to jeszcze naprawic?? Ja jestem w stanie wybaczyć jej wszystko

Gość kiedy to minie ?
Jestescie ? Hazardzistp, prosze Ciebie o rade

Gość Hazardzista
*kiedy to minie* Wiesz, kiepski ze mnie doradca. Możesz sprowokować go do wymiany esów udając obojętną. Np. w stylu. Po co chcesz się przyjaźnić? Bo ja nie wiem, czy to ma sens. Taka odpowiedź może nim lekko wstrząśnie. Pytanie, czy chcesz przyjaźni.

Przepraszam że się wtrące ale proszę was kobietki poradzcię mi co zrobić bo zależy mi na niej. Ciężko mi bez niej żyć:(

Gość kiedy to minie ?
Ostatni sms od Niego byl dokladnie tydzien temu w piatek... Tak jak pisalam Wam nie odpisalam , teraz sie zastawiam czy dobrze zrobilam? On juz sie wiecej nie odezwal.. :(

Gość Promyczka
Kiedy to minie--a Ty chcialabys sie z nim przyjaznic??? To napisz do niego,sama sie przekonasz na czym stoisz..

Gość Hazardzista
Są tacy którzy twierdzą, że przyjaźń z Ex których kochamy, zwłaszcza bezpośrednio po rozstaniu, potrzebna jest jak psu piąta noga.

Gość Promyczka
Wlasnie...:(

Gość kiedy to minie ?
Nie, nie potrafilabym :( Ale nadal kocham, dzisiaj rano chcialam napisac, zaczelam sie cala trzasc, bol glowy.. Napisalam do kolezanek, ktore napisaly ze bezwzglednie nie wolno mi tego robic. No i nie napisalam, ale znow placze, mam wrazenie ze nigdy sie z tego nie uwolnie.

Gość kiedy to minie ?
Nie wiem co sie ze mna dzieje, mam take poczucie winy :( Wiem, ze On juz nie chce, to byly tylko 2 smsy nic nieznaczace a ja sobie myslalam ze moze jednak teskni. Przeciez Hazardzista jest zywym przykladem, ze jak facet zaluje to sie stara, u mnie 2 smsy, ktore tylko sprawily ze rozsypalam sie na kawalki

Gość Hazardzista
Ależ ty jesteś twarda... Boże, jak chciałbym być taki jak Ty. Dziś już trzy esy poleciały do Ex. Ciągle jest w mojej głowie - 24/7. Wieczorem randka sam nie wiem po co. Jutro kolejna z podobnym nastawieniem. Życie po rozstaniu to koszmar :(

Gość Hazardzista
*kiedy to minie* Płeć nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się, po której stronie mostu stoimi. Zostaliśmy wszyscy porzuceni. Kobieta czy facet - w moim odczuciu to bez znaczenia. To Oni/One nas zostawili i tylko Oni/One mogą to zmienić. Smutne, ale prawdziwe.

Gość kiedy to minie ?
Twarda? Ojj jakze sie mylisz :( Ledwo sie trzymam

Gość Hazardzista
"kiedy to minie" skąd jesteś ?

Gość kiedy to minie ?
woj.śląskie

Gość Hazardzista
Szkoda że nie Wawa. Moglibyśmy pójść na piwo i się pożalić.

Gość Hazardzista
To jakiś koszmar. Przecież mogłem być Jej mężem. Już dawno temu. Wystarczyło zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze. Doceniać cały czas, jak cudowna kobieta gotowa jest ze mną być. Dlaczego Bóg podarował mi kogoś tak absolutnie cudownego i wyjątkowego a szatan odebrał rozum?

Gość kiedy to minie ?
No wiec Hazardzisto zobacz jaka jestem "twarda",napisalam Mu "Nie wiem co napisac, moze tak jak pisales powinnismy sie spotkac i wyjasnic wszystko do konca", odpisal "Dobrze:) Jutro zadzwonie".... Masakra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować