Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość gość
Ja ze swej strony polecam zespół Fiesta z Lublina świetnie grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowując się do wesela chciałam żeby wszystko było wyjątkowe i też taki musiał być zespół. Z dobrego polecenia wzięłam kapelę Revius, która świetnie się prezentowała podczas całej imprezy weselnej i z dużym wdziękiem zagrzewała gości do hucznej zabawy. Teraz z łezką wspominam te wspaniałe chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Revius rzeczywiście jest bardzo dobry. Wiedzą jak się robi dobre wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam revius i z polecenia wynajęłam ich do zaopiekowania się moim weselem pod kątem muzycznym. Sprawdzili się doskonale. Przez dwie noce na dobrym poziomie zachęcali gości swoimi melodyjnymi wykonaniami do tańca i wspólnej zabawy. Nie wspomnę już o oczepinach. Były niezwykle zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Marzena Zakrzewska
Wynika z tego, że jestem kolejną osobą, która chce polecić Revius. Z kolei mnie urzekła w nich wirtuozeria wykonania oraz cudowne brzmienie. Cena była bardzo niska jak na wesele + oczepiny, dlatego chętnie ich wynajęłam. Dzięki nim moje wesele stało się prawie jak bajka. ;) Brakowało tylko magicznej karocy ze złota, bo książę z bajki przeciez był. ;) Tak, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek i Basia Młynarczyk
Wesele świetnie przeprowadzone. Genialna i znakomita konferansjerka, ciekawe instrumenty i bombowa atmosfera. Niskie koszty to kolejna zaleta, a jeszcze dochodzi naprawdę dobra zabawa. Grali też na weselu mojej przyjaciółki, dlatego wiedziałam, na co się piszę. Nie rozczarowali mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie dobrego wesela to nie łatwa sprawa. Wszystko trzeba jakoś ogarnąć i w kwestii zespołów miałem najłatwiej. Zagrała kapela Revius, bo miałem już wyrobioną opinię o nich ze względu na to, że ich spotkałem na wcześniejszych imprezach. Zagrali na dobrym poziomie, standardowe szlagiery i to przez całą noc. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezapomniane chwile razem z zespołem Revius . Tańce, zabawy do białego rana przy świetnej muzyce i miłej atmosferze. Polecam ten zespół, bo dzięki nim goście nie siedzieli bezczynnie za stołem, a wręcz przeciwnie, bawili się podbijając parkiet ;) To co nam się bardzo podoba, że nie robili bardzo długich przerw, dzięki czemu goście byli zachwyceni. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę ;)Serdecznie polecam zespół Revius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.gdziewesele.pl Tam masz bardzo dużo zespołów w tej okolicy, my tam znaleźliśmy i bylismy mega zadowoleni, gością się podobało, zespół nie robił długich przerw, fajnie zabawiał ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Power rewelacyjny, goście zadowoleni, bawili się świetnie. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę. Polecamy w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przez długi tygodnie chcecie słuchać komentarzy od gości weselnych o treści: "skąd wzięliście tą kapelę, grali świetnie!", to Power jest odpowiednim wyborem. Słychać, że muzyka sprawia im ogromną radość, grają świetnie, porywająco, a każda ich przeróbka potrafi wycisnąć nawet z nabardziej miękkiego disco-hitu ostry rockowy pazur. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał zespół Revius. Każdemu życzę takiego zespołu. Dzięki nim nasze wesele było niezapomniane, bo grali doskonale dla wszystkich gości. od starych kawałków po nowe. Od rocka, po disco polo. Dla każdego coś się znalazło i o to chodzi:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Revius zespół godny polecenia świetnie grają i prowadzą zabawy weselne. Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo pozytywnych opinii o Revius jest też na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam zespół Revius. Zespół Revius jak dla mnie jest niezastąpiony :)Muzyka świetna a wokal jeszcze lepszy ,to zespól godny polecenia. Jeżeli chcecie aby wasz dzień wesela był tak cudowny jak mój to polecam Revius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecamy zespół Revius!!! Najlepszy zespół w mieście! Bawiliśmy się na weselu u naszych przyjaciół - REWELACJA - muzyka super, pełen profesjonalizm. Jeszcze nigdy tak się nie wybawiliśmy na weselu jak Marcina i Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM I OSTRZEGAM wszystkich przed zespołem Czad z Lublina!! Komunikacja z zespołem była bardzo trudna wręcz niemożliwa po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Byli nieprzygotowani na prowadzenie wesela, nieprofesjonalni i nieslowni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz naprawde dobry zespół na wesele, to kapela Reyes jest dla Ciebie. Grają kawałki od starych po nowe. Muzyka fajna, głos nie tuzinkowy. Warto ich brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Ci ktoś polecił, ale zespół Power jest naprawdę świetny. Mają ładne głosy i bardzo dobre wyczucie muzyczne. Nie chciało mi się schodzic z parkietu jak grali. Ciągle tylko tańczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Revius. Grali u siostry na weselu. Musze powiedzieć, że goście po tym weselu jeszcze długo zakwasy mieli tyle tańczyli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Muzyczny Revius. Powiem krótko jest to Zespół niezastąpiony, jedyny w swoim rodzaju, przy nich nikt nigdy nie będzie się nudził. Dobierają utwory pod daną imprezę jak i wiek gości. Zabawy w ich wykonaniu są naprawdę udane. MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY ZESPÓŁ POD SŁOŃCEM, POLECAM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam System Band z Ostrowca św fajnie grają i prowadzą wzielismy ich z netu ale niezawiedlismy się,choć powiem że trochę obawialismy się poniewaz nigdy niesłyszelismy ich na żywo ale to był strzał w dziesiątkę,niemam namiarów ale mają cos na youtube https://www.youtube.com/watch?time_continue=104&v=EXuV9Cw65yc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma miała swoje wesele w Domu Królewskim i powiem szczerze, że dom weselny full wypas, a jeszcze bardziej kapitalny był zespół Revius, który doskonale się odnalazł i świetnie przygrywał do tańca i przekąski. lubię tak naturalne i żywiołowe zespoły a Revius jest doskonałym do tego przykładem. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Wam polecić Revius. Zespół ten widziałam u kuzynki na weselu i jak dla mnie BOMBA! Chcę ich na własne wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zespół REVIUS Zespół godny polecenia ze względu na muzykę,zabawy i podejście do towarzystwa.Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym zespołem jest Revius. Grają naprawdę rewelacyjnie i śpiew pani Eweliny jest doskonały. To wszystko sprawiło, że Bardzo dobrze sie bawiłem na weselu kuzynki gdzie grali. Polecam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Revius jednym słowem REWELACJA !!! Wszyscy goście wspominają jak się świetnie bawili na Naszym weselu. Dziękujemy :):):) JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW !!! POLECAMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Revius to najlepszy zespół z jakim mieliśmy okazję się bawić. Super profesjonalne podejście do sprawy, świetne nagłośnienie, idealnie dobrany repertuar. Goście zadowoleni i wybawieni do samego końca wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×