Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość proszę o odp.

Stomatolog w Krakowie

Polecane posty

Gość proszę o odp.

Znacie jakiegoś dobrego dentystęw Krakowie? Najlepiej w pobliżu centrum. I jeszcze jedno pytanie - ile kosztuje dobre znieczulenie? Po ciąży strasznie pogorszyło mi się uzębienie, a dentysty boję się jak ognia(wolę jeszcze raz urodzić niż brrr... dentystę).

Gość na Wójtowskiej
jest dobry stomatolog, na dole obok apteki, drogo, ale bardzo dobrze robia, znieczulenie kolo 15-30 zeta, nie pamietam, bo laser tez cos kolo tego tam kosztuje, dentystka jest profesjonalistka.... tylko te ceny duze

Gość nieźle robią
na ulicy Zacisze - całodobowa stomatologia rodzinna. Znieczulenie 10 zł, bardzo fachowa obsługa. Ewentualnie Medicover na ul. Rakowickiej 7 (koło Lubicza) dr Rzepecka - bardzo miła, fachowa, pomocna - ale nie wiem jakie są koszty dla niezarejestrowanych.

Gość proszę o odp.
Niezarejestrowanych? A jak można się zarejestrować? Mieszkam w Krakowie od niedawna i dlatego pytam...:) Macie jeszcze jakieś dobre namiary? Nr telefonów?

Gość tyka
Lubicz, gabinet BJB- pani stomatolog Barbara Borowska- Jachym- najbardziej ludzki stomatolog jakiego znam :) Mam uraz do dentysty, jest to jedyna osoba, do której mogę pójść bez wahania.

Gość proszę o odp.
tyka - a masz może telefon do rejestracji?

Gość Krakowiaczka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOMFORT-DENT Centrum Stomatologii Współczesnej, Kraków Wójtowska 3, tel.: 12 631 05 60 dosyć wysokie ceny, ale babka robi super, nawet jak się nie weźmie znieczulenia to mało boli, jest bardzo dokładna dla rodzin są zniżki

Widzę, że watek zawisł, a szkoda, bo w zasadzie przydałyby się aktualne informacje na temat tego, jaki stomatolog jest w Krakowie najlepszy, gdzie warto iść np. na leczenie kanałowe, no i rzecz jasna gdzie są w miarę przyzwoite ceny. Jakby ktoś miał aktualne namiary na kogoś dobrego, to jak najbardziej będą mile widziane.

Gość lepiej zabrac funty z Polski
zadowolona jestem z uslug Dr Barbary Konturek, najpierw przyjmowala w DentAmerica na Pl. Szczepanskim, teraz ma swoj wlasny gabinet przy ul. Rydla, tylko nie pamietam ktory numer. W kazdym razie wysiadajac z tramwaju w Bronowicach Malych trzeba przejsc na druga strone torow i tam jest osiedle. Chyba numer 7 albo 7 b. Ja zawsze "na czuja" chodze i pamietam droge :D

Gość lepiej zabrac funty z Polski
moim zdaniem ma bardzo przystepne ceny w porownaniu z tym co placilam w DentAmerica i jest szczera, nie chce pacjenta naciagac na niepotrzebne wydatki. Mysle ze juz okolo 10 lat do niej chodze.

Gość wandalina
Od danwa szukam dr Konturek. CZy ktos ma moze telefon do jej gabinetu, bo w internecie nic nie mogę znalezc.

Gość pinkkkiimozg
Jak dalej szukasz dobrego dentysty w Krakowie to ja Ci mogę polecić dr Rozwadowskiego z Galerii Uśmiechu gabinet znajduje się na Starowiślnej więc od centrum nie jest daleko.

Gość Srebrna
A dental services? Była któraś? Bo na internecie mnóstwo ochów i achów o nich jest?

Gość terrrresa
Ja musze powiedzieć ze juz kilka razy byłam u dr Żarowa i to jest naprawde bardzo profesjonalna i przyjazna Klinika. Polecam..

Gość wfikil
Ja chodzę do Indexmedici i tutaj mają bardzo profesjonalnych stomatologów. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Możesz wybrać np. doktora Tomasza Bobka, albo doktor Katarzynę Turlej. Polecam :)

Gość Beata6509
Jeżeli szukasz kogoś blisko centrum to najlepszym rozwiązaniem będzie Indexmedica, jak już ktos wspomniał, znajdują się na Czapińskiego. Chodzę do nich od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z przebiegu kontroli oraz sposobu leczenia. Odkąd tutaj przychodzę miałam m.in. leczenie kanałowe, które przebiegło bardzo sprawnie.

Gość Mysicaaa_S
Chodzę do doktora Gończowskiego na Kamienną. Bardzo dobry dentysta, zwłaszcza jeżeli chodzi o leczenie kanałowe.

Gość gość
barbara obuchowicz jest świetna, w Ultragenie na Dietla 111 przyjmuje niedrogo, dobry gabinet, same pozytywy

Gość gość
blisko centrum bo na Dietla 111 w Ultragenie można znaleźć świetną Panią stomatolog Panią Obuchowicz Barbare

Gość gość
A co sądzicie o dr Bożenie Szul z gabinetu z ul. Pod Fortem n5

Gość gość
blisko centrum bo na Dietla 111 w Ultragenie można znaleźć świetną Panią stomatolog Panią Obuchowicz Barbare

Gość malwa158
Od dłuższego czasu chodzę do gabinetu przy ul Odlewniczej 4 to jest niedaleko błoń krakowskich. Gabinet nazywa się Stomatologia Kalukin. Jestem bardzo zadowolona chodzę tam od lat z całą rodziną i nawet mój mąż który boi się dentysty przekonał się i do dzieci tez maja super podejście.

Gość mio mao
dr Witkowski-przyjmuje na Woli i na placu szczepańskim, zagaduje pacjenta tak,że nie wiesz kiedy masz zrobionego zęba.

Gość gość
dla mnie najlepsza jest Galeria Uśmiechu na Starowiślnej. Bardzo wysoka jakość usług, można tam wszystko zrobić, co się tylko chce z zębami. No przyjaźnie wszyscy nastawieni do pacjentów, dzięki temu się nie boję wizyt.

Gość Katamise
Ogólnie dobrych stomatologów to pewnie jest dużo. Ja osobiście mogę podesłać adres Pani do której sama chodzę http://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia bardzo miła, sympatyczna dentystka. Szczególnie polecam osobą, które mają obawy przed wizytą u stomatologa.

Gość LidiaKr
Od lat chodzę do gabinetu LARDENT (lardent.com.pl) na Krowodrzy. Świetny stosunek jakości do ceny. Pani Doktor bardzo dużo mówi podczas zabiegu, co korzystnie wpływa na komfort. Na pytania jednak nie da sie odpowiedzieć bo trzeba mieć wciąż otwarte usta :)

Gość gość
A ja polecam gabinet, do którego sama chodzę - Klinika Luxdentica. Robiłam tam kanałowe leczenie, a teraz wybielanie, na sam koniec pomyślę jeszcze o orto i będę miała hollywood smile :))). Bardzo miła obsługa i ekstra atmosfera, przede wszystkim cały zespół miły :))) Sprzęt bardzo nowoczesny, gabinet ładny, czysty, pachnący. 10/10!!!

Gość ewelina123456789
ja się leczę u pani obuchowicz! specjalistka najwyższej klasy. naprawdę bardzo polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować