Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość proszę o odp.

Stomatolog w Krakowie

Polecane posty

Ja leczę zęby u stomatologów z Lux Med. Mają bardzo dobrych specjalistów, bogatą ofertę i naprawdę świetne pakiety stomatologiczne. Warto skorzystać z ich usług.

Od dłuższego czasu chodzę na Batorego do stomatologa. Jestem bardzo zadowolona z usług

leczenie jest bezbolesne

wypełnienia dobrej jakości

jak rownież nie mam problemów  z zapisaniem się w dogodnym dla mnie terminie

Polecam skontaktowanie się na tej stronie https://studiose.med.pl . Nie wiem tylko jak jest teraz. Czy wizyty nadal są udzielane ale podejrzewam, ze jak pacjent jest z bólem to na pewno nie odmówią.... 

oo ja to miałam okropne uzębienie, ale wlasnie byłam w Stomatologii dr Cichonia i on jest mistrzem! na prawdę sprawił ze ja w końcu mogę się uśmiechać!

Całkiem niedawno trafiłam do kliniki dentystycznej, scandinavian clinic w centrum Krakowa. Jestem zachwycona! Wszystko na najwyższym poziomie, obsługa, sprzęt, lekarze... W końcu mi pomogli bo leczyłam kanałowo zęba i dalej mnie bolał. W końcu zapomniałam o koszmarnym bólu, jestem bardzo wdzięczna. Akurat trafiłam do dr Macieja Lepszego - cudowny lekarz, wszystkim polecam, naprawde warto!

Dnia 12.06.2020 o 17:32, Tekklla napisał:

oo ja to miałam okropne uzębienie, ale wlasnie byłam w Stomatologii dr Cichonia i on jest mistrzem! na prawdę sprawił ze ja w końcu mogę się uśmiechać!

Ja też chodzę do tego centrum z tym, że moim stomatologiem jest tam Karol Ożóg. Bardzo miły człowiek, delikatny, wszystkie chore zeby wyleczył u mnie i teraz mam spokój. 

no wlasnie też mi to miejsce pasuje bo to co robią z uzębieniem, doprowadzają do ładu to jest niezła sztuka! jestem mega zadowolona i w końcu nie wstydzę się uśmiechać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować