Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość no wlasnie

Dentysta dziecięcy

Polecane posty

Gość Ulka

Moja córka jest zupełnie anty stomatologiczna i trzeba ją ciągnąć siłą do gabinetu. Wiem, że to nie jest metoda ale nic innego nie działa. Nasz problem się skończył jak  zmieniliśmy stomatologa na punkt Aria-Dent , który znajduję się na Placu Ogrójeckim 19 w Miejscowości Siewierz. Stomatolog ma super podejście do dziecka i moja córka została ujarzmiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavinka

ja chodziłam z córką do Villa Nova w Warszawie, córka strasznie bała się stomatologa, ale musiałyśmy iść ratować zeba, z polecenia zdecydowałams ie na to miejsce i bardzo dobrze, bo córka super zniosła wizytę u stomatologa, nie bałą się bo stomatolog maiał super podejście do niej, wiec wizytę uznaję za bardzo udaną, na pewno wrócę z córką w razie potrzeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maretka

ja mam dzieciaki na pakietach stomatologicznych w Lux Med, dzieci mają zeby pod stała kontrolą, możemy iść na wizytę kiedy potrzebujemy, poza tym w ramach pakietu są tez różne rabaty i zniżki na leczenie u dzieci, osobiście uważam, zę to chyba najelpsza opcja jeśli chodzi o opiekę stomatologiczną dla dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja mogę polecić https://www.dentalfraternity.pl/. Moja młodsza córka za nic w świecie nie chciała iść do dentysty. Płakała wyrywała się uciekała. Nawet tłumaczenia jej starszej siostry nie pomogły. Kiedyś koleżanka poleciła mi właśnie tą kliknę i stał się cud:). Już na wstępie jej się tam bardzo spodobało a pani na recepcji (opiekun pacjenta) miała do nej takie podejście że mi się aż głupio zrobiło.Od tamtej pory nie mam problemów ze stomatologiem. Ostatnio byliśmy na przeglądzie. Warunek był taki że idziemy tylko do Dental Fratenity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczka

ja miałam spory problem gdzie isc z dzieckiem do stomatologa, ostecznie posżłam z polecenia do kliniki Villa Nova na Wilanowie, jesteśmy bardzo zadowoloeni, stomatolodzy mają super podejście do dzieci, sprzęt najelpszej jakości i metody dzięki któym dziacko nei czuje strachu siedząc na fotelu stomatologicznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierając dentyste dla dziecka warto pamiętać by wybrać stomatologów z podejściem do małych pacjentów. Ja z polecenia wybrałam Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłam dziciakom pakiet stomatologiczny w eurodenatl, w ramach pakietu mam zniżki i rabaty na leczenie zębów u dzieci, a wiadomo zęby dzieciom trzeba kontrolować na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna już z dziećmi chodzę do Villa Nova Dental Clinic, mają świetne podejście, moje dzieci uwielbiają to miejsce. Jeśli można umówi o uwielbianiu dentysty w ogóle 😉 No w każdym razie nie boją się i chodzą chętnie, obojętnie czy to na leczenie czy zwykły przegląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie też masz placówki stomatologiczne Eurodental, jeśli chodzi o dzieci to możesz kupić u nich pakiety stomatologiczne dla dzieci, w ramach którego masz różne rabaty, zniżki, promocje, warto się zainteresować takim rozwiązaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stomatolog z dobrym podejściem do dziecka to podstawa. My chodzimy do Eurodental i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z podejścia do dzieci jak i jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre podejście do dzieciaków mają tutaj dentalfraternity.p. Moje dzieci bardzo bały się dentysty po tym jak starszemu musiałam usunąć mleczaka u stomatologa. Po przeprowadzce do Warszawy szukałam dobrego stomatologa dla nich i dla siebie No i koleżanka poleciła mi Dental Fraternity Od samego początku miłe przyjęcie, lekarze z odpowiednim podejściem i leczą bezboleśnie. Spokojnie ich polecam dla dużych i małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My całą rodziną korzystamy z pakietu stomatologicznego Komfort. To naprawdę bardzo wygodne zwłaszcza gdy ma się dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swoim dzieckiem jak i całą rodziną chodzimy do Elektoralna Dental Clinic, specjalizują się w dziecięcej stomatologii, nic nie boli, zero płaczu, polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Krakowie mogę Wam polecić stomatologów z Lux Med. Dzieciaki są bardzo zadowolone bo dentysta wszystko im dokładnie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

dbanie o zęby dzieci jest tak samo ważne jak u dorosłych a niekiedy i ważniejsze! to że mleczak wypadnie to nieważne, jak si enie dba mozna sie narazic na choroby dziasel! Ja chodze zw swoimi dzieciakami do Villa Nobva Dental Clinic w Warszawie i moge poleciec, prócz profesjonalizmu maja podejscie do dzieci, żeby sie nie wystraszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Warszawy to polecam gabinety Eurodental. Pierwszy raz spotkałam się z tak rewelacyjnym podejściem do małych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę do Stomatologii dr  Cichonia, Bardzo dobrze leczą, miła opieka i taka rzetelna. Na prawdę się cieszę ze trafiłam do tego gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki i ja chodzimy do Dental Fraternity. Lekarze mają odpowiednie podejście do pacjentów i wiedza jak nawiązać kontakt z dzieckiem. Leczą bezboleśnie także moje dzieci nie przeżywają traumy przed wizytą u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×