Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola_M

rajstopy vs pończochy

Polecane posty

Gość Zbyszek z Sobiecina
Zbyszek z Sobiecina do kredeczki 56 z 2017.07.06 Uwielbiak kobiety ktore lubia ponczochy. napisz do mnie wyslij esemes na komorke nume 513-569-997 email na zbigniew.oryl1@gmail.com lub daj odpowiedz w ramce Twoja odpowiedz czekam na twoj odpis wielbiciel milosnik kobiet- Pan tych ktore lubia ponczochy Zbyszek z Sobiecina. Ponczocholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek z Sobiecina
Zbyszek z Sobiecin do Pani Sylwii 1203 z 2017 01 11 Ja wesoly Zbyszek z Sobiecina lubie wrecz uwielbiam kobiety Panie ktore lubia chodzic w ponczochach Pani Sylwio prosze niech Pani napisze do mnie esemesa na numer komorki 513-569-997 email na zbigniew.oryl1@gmail.com lub odpowiedz w ramce twoja odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Rajstopy, kiedyś nie lubiłam ale teraz nosze i to często. Ze spódniczką, szortami, sukienką. Szukam fajnej stylizacji do pończoch to może też się przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek z dolnoslaskiego
Bardzo lubie wrecz uwielbiam ubierac rajstopy i ponczochy teraz mam na sobie czarne seksowne podniecajace ponczoszki z koronkami do tego mam na sobie czarny pasek do ponczoch mam zapiete ponczochy z przodu i rowniez mam zapiete ponczochy z tylu bardzo mnie to podnieca i bawi kiedy mam na sobie cieniutkie przezroczyste rajstopy lub ponczochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pończochy są bardziej sexowne oraz jak dla mnie wygodne, ważne aby ich jakość także była odpowiednia, a gdzie zamawiacie? Bo ja w sklepie www.E-zmyslowabielizna.pl i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jehowiec Janek
Lubie ubierac rajstopy i ponczochy seksowne damskie najteczki seksowne pasy do ponczoch zapiete ponczochy z przodu i z tylu lubie tez malowac paznokcie u nog lakierem mocno czerwonym lub fioletowym do tego zakladam bardzo seksowne pantofelki na wysokich obcasach z paseczkami tak zeby przez rajstopy lub ponczochy bylo wyraznie widac pomalowane paznokcie u nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nosze ponczochy i rajstopy zalezy od sukienki jaka dlugosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jehowiec Janek
Jehowiec Janek do gosc z wczoraj 11 wrzesnia z godziny 13.37 daj mi odpowiedz odnosnie moich dziwnych upodoban ze ja mezczyzna facet ubieram rajstopy lub ponczochy ja nie widze w tym nic zlego napisz rowniez troche wiecej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBYSZEK Z SOBIECINA
kobiety panie lubiace zakladac ubierac ponczochy te samonosne jak ite przypinane do pasa prosze was piszcie do mnie jak czesto zakladacie ponczochy na codzien na specjalne okazje do srksu ze swoimi mezczyznami jakie kolory ponczoch najlepiej lubicie mozecie rowniez pisac na moja skrzynke mailowa zbigniew.oryl1@gmail.com jak rowniez wysylac esemesy na moja komorke 513-569-997 mile drogie panie czekam na wasze wiadomosci odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.28 W http://www.consay.com.pl/ maja fantastyczne rajstopy! Bardzo je lubie, sa solidne i godne uwagi. Bardzo polecam je! ja kupowalaam tam i rajstopy i ponczochy samonosne - jedne i drugie wygodne i solidne dlugo sie trzymaja, nie niszcza sie po jednym razie. POlecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście noszę jedno i drugie, chociaż wydaje mi się że rajstopy częściej. Zarówno rajstopy jak i pończochy zamawiam od www.byann.pl W ich sklepie online znajdziecie szeroki wybór rajstop, pończoch oraz bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek z Sobiecina
Zwracam sie do wszystkich Pan ktore uwielbiaja ponczochy i na co dzien chodza w ponczochach Mile Drogie Panie Wielbicielki ponczoch prosze was piszcie do mnie do bardzo spragnionego kobiet w ponczochach Zbyszka z Sobiecina czekam na wasze emaile i wasze fotki w ponczoszkach moj email zbigniew.oryl1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę rajstopy na zmianę z pończochami. Zarówno rajstopy jak i pończochy kupuję w sklepie internetowym www.byann.pl Sklep ten sprzedaje sporo akcesoriów dla kobiet i ma bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marz.

Noszę zarówno pończochy jak i rajstopy, a także podkolanówki. Na tzw. "wyjścia" przeważnie pończochy. Zimą częściej rajstopy, latem pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×