Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mastana
ale słodki ten Radek, zjadłabym go! ;-) Razem z tym indeksem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeszny Łachotek
A to Jacek przeleciał juz Karoline? Bo widzialam tylko jak sie calowali w aucie Jacka, a dzisiaj Karolcia cos majaczyla o tym jaki to on wspanialy.... To przelecial ja juz czy jeszcze nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
wy sobie patrzycie na Łukasza, a ja muszę być w pracy:(:(:( cudowny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka neczka
To żałuj, żałuj ;-) Jak on cudnie przewraca oczami, w ogóle jest taki...delikatny, ale to mi się właśnie podoba! I te długie palce u dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
pewnie, że żałuję:( czekam aż będą odcinki z nim na Polonii albo może wreszcie pokazaliby go "Na Wspólnej"??? po cholerę dali takiego fajnego chłopaka tylko do jednego odcinka w "Na Wspólnej":O rany, jaki on jest słodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
A kanarek żółty jest ładny nie? Co dziś robiłyście? Ja byłam w szkole i teraz się nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka neczka
ale pociesz się, że w Klanie pokazują go non stop, a w Na Wspólnej na pewno rozszerzą jego rolę. to w końcu niedoszły narzeczony Herbusiowej ;-) Ach, uwielbiam go ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
dla mnie to żadne pocieszenie, bo i tak nie ma mnie w domu kiedy nadają Klan:O rany boskie czy ja już zupełnie zgłupiałam???????? przecież ja nie oglądam seriali, czasem popatrzę na "Na Wspólnej"... zobaczyłam chłopaka i mi odbiło:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, a ja mam tak samo ;-) też nie oglądam seriali, a w tym wypadku zachowuję się jak gimnazjalistka, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że jeszcze nigdy nie widziałam tak przystojnego aktora ;-) Nic bym w nim nie zmieniła, az się sama dziwię ;-) Łukasz, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
pocieszające, że nie tylko mi odbiło;) bo to oznacza, że naprawdę coś w nim jest dawno nie widziałam tak zajebistego chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi głupio bo nawet rodzina się ze mnie smieje, a mam już 22 lata ;-) Ale wiesz co, tak mi sie wydaje, że postać grana przez niego w Na Wspólnej jest duzo ciekawsza, przynajmniej ma tam charakterek. A w Klanie, cóż...byle Olka nim pomiata i w ogóle jest taką ofiarą . Naturalnie uroczą ofiarą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Wiesz, ja nawet nie chcę pisać ile mam lat, bo aż wstyd;) ja do szkoły to chodziłam jeszcze w czasach, gdy podstawówka liczyła 8 klas:D jestem starsza od Łukasza:D A co do Klanu to nie wiem nawet o co chodzi, bo jak już napisałam wcześniej - nie oglądam seriali, ale mam nadzieję, że rzeczywiście rozszerzą jego rolę w "Na Wspólnej", bo to akurat czasem udaje mi się obejrzeć. Tak myślę sobie, że chyba nawet wybiorę się do teatru żeby się przekonać czy rzeczywiście jest taki autentyczny jako aktor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylonek
A ja tam wole swojego chlopaka. ten Adam z Klanu jest bleee...i do tego te jego dlugie wlosy. Normalnie jak jeden z Kelly Family...ochyda Co wy dziewczyny w nim widzicie. Moje Kochanie jest tysiac razy ładniejszy od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do teatru też bym się chętnie wybrała! Masz okazję to idź jak najbardziej bo wart jest tego ;-) Mi się podoba, że nie jest takim sztampowym nudziarzem jak Zakoscielny czy Małaszyński, całkiem coś innego (i dodajmy świeżego) He, he, a za moich czasów też było 8 klas wiec wpisuję się w tendencję starego, dobrego pokolenia ;-) A mieszkasz we Wrocławiu? bo on tam chyba gra, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylonek, no nie wiem czy Twoje kochanie jest od niego ładniejsze ;-) W Polsce on na pewno bije wszystkich na głowę i zero podobieństwa do Kelly Family.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
no bez jaj! jakie Kelly Familly???????? właśnie chyba dzięki tym włosom tak mi się podoba mój chłop też ma długie włosy, ale dużo, dużo dłuższe niż Łukasz:) Tak, mieszkam właśnie we Wrocławiu:) tylko nie wiem czy teraz jak Łukasz został gwiazdą:D to nadal będzie tu mieszkał i grał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylonek
slecna1333, no rzeczywiscie skad mozesz wiedziec.. wkoncu nie widzialas mojego chlopaka i pewnie nigdy nie zobaczysz. Zreszta kazdy ma inny gust, mi tam sie ten marny aktorzyna nie podoba. dobrze ze niedlugo sluch o nim zaginie, jak o wielu innych aktorkach, grajacych niewielkie epizody w polskich serialach. Zreszta nie jestes sama, mojej 12-letniej siostrzenicy rowniez podoba sie ten "Adam" z Klanu :/ Dobrze, ze ja nie zostalam pochlonieta przez jakies serialisko i teraz tez nie wzdycham razem z Toba do szklanego ekranu, do jakiegos tam Adama heh Wniosek nasuwa mi sie tylko jeden, albo jestes bardzo mloda albo bardzo samotna.. skoro podoba Ci sie jakis tam odtworca roli Adama. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
sylonek--------> chyba zbyt poważnie potraktowałaś to wszystko, wrzuć na luz;););) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylonek, a czemu tak pejoratywnie? Juz pisałam, mam 22, to sama oceń czy bardzo młoda, do Twojego faceta nic nie mam (więc się ciesz, ze mi się nie podoba ;-)), sfrustrowana tez nie jestem. Podoba mi się facet i tyle, wart jest grzechu, a Twoja siostrzenica ma swietny gust jak widać, to ją pozdrów. Poza tym, zrobił ci coś, że go tak nie trawisz? Marny aktorzyna? Słuch zaginie? :-D zabawna jesteś, ale pozdrawiam bo masz chyba deprechę ;-) Do nawet mnie nie denerwujcie: Chyba jednak dalej wystepuje w teatrze, na razie aż tak rozchwytywany to on jeszcze nie jest, fajnie, że mieszkasz we Wrocławiu. Zawsze to bliżej i zgadzam się, włosy dodaja mu uroku, bez nich to już nie byłoby to samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Z długimi czy krótkimi włosami, bez dwóch zdań - jest przecudowny i basta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
szkoda, że tak mało jego zdjęć można zobaczyć w necie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
ja znalazłam tylko 7:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że zaniedługo będzie jakaś oficjalna strona i aż się boję tej komercji. Serio, gdy Viva go mianuje w przyszłym roku do Najpiękniejszych to zwątpie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
mam nadzieję, że Łukasz nie pozwoli się "skomercjalizować";) ale przyznam, że też o tym myślałam wygląda na równego kolesia, a nie tam ciepłe kluchy a`la pozer Zakościelny:O który w czasach szkoły średniej nosił długie włosy i rzekomo był rock`n`rollowcem... ludzie, którzy naprawdę czują taką muzykę nie zmieniają się tak łatwo, tylko pozerzy się zmieniają... ale to już inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
5??? to dwóch nie widziałaś zaraz wkleję Ci linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
nie wiem jak można twierdzić, że on nie jest uroczy... trzeba być ślepym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×