Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

o, dzięki, ale sliczny jest! W czerwieni bardzo mu do twarzy, ale w czerni też ;-) Też mi nie wygląda na aktora, który poleci na tanią popularność, chociaz wdzięczna jestem, że gra teraz w dwóch serialach. Taaak, widać, że facet ma właśny styl i nie ulega presji otoczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
a w Klanie to też tak młodo wygląda jak w Na Wspólnej? bo jak go zobaczyłam w Na Wspólnej to myślałam, że to jakiś nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
a w Klanie to też tak młodo wygląda jak w Na Wspólnej? bo jak go zobaczyłam w Na Wspólnej to myślałam, że to jakiś nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w Klanie gra 22-latka, albo nawet 21 ;-) Kompletnie nie wyglada na swój wiek, jakies czary chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
niestety, ale ja będę musiała poczekać na odcinki na Polonii żeby się przekonać:O tylko kiedy to będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Polonii są odcinki z grudnia teraz to nie tak długo trzeba będzie czekać, gdzieś trzy tygodnie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
tak??? no to super, bo myślałam, że ze dwa miesiące:O chyba będę musiała czytać opisy odcinków żeby nic nie przegapić jednak na oglądanie odcinków bez Łukasz to szkoda mi czasu więc wolę wiedzieć, że bedzie na pewno w danym odcinku:D a sporo tam gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się oglądać bo gra nawet całkiem sporo i praktycznie w każdym odcinku. Poza tym chyba wejdzie na stałe do tej obsady bo skoligacili go juz z tyloma postaciami, że ciężko będzie o nim zapomnieć. Gra skromnego studenta, poetę, który mieszka w akademiku i ogólnie spotykają go same przeciwności losu ;-) Matke ma chorą, oblewa egzaminy, koledzy w akademiku nie daja mu się uczyc, jego ojcem okazuje sie całkiem ktos inny, ugania sie za Olką bez wielkiej chyba wzajemności itd. No jest na co patrzeć więc spokojnie poczekaj bo mnożą wątki ;-) He, he, jak miło, że nie tylko ja jestem szurnięta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z akademika przeniósł się do mieszkania pana Janusza(który sugeruje,że jest jego ojcem),mamie się zdrowie poprawia,a wczoraj zdał egzamin(na 4),u pani dziekan Lubicz(historia literatury).Ponad to,prawdopodobnie wyda,swój tomik wierszy(przy pomocy pani Lubicz).Tylko z Olką się nie układa.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz pomału wychodzi na prosta, ale początki miał ciężkie. Zresztą z Olką też pewnie dojdą do jakiegoś consensusu bo babę cos do niego ciagnie, a szkoda. Lepszy byłby samotny ;-) Marketo, ja w Polsce w ogóle nie odbieram czeskich tv i NIC czeskiego obecnie nie oglądam, niestety. Co delat, tezky je zivot ;-) Rekompensuję to sobie wątkami z Łukaszem bo Klan sam w sobie to jest średni. Chociaz stężenie absurdu jest czasem tak duże, że nawet można się wciagnąć ;-) A zdravim pekne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula
ale on jest ochydny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nene ene
Sama jesteś ohydna, naucz się pisać poprawnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitkaaaaaa
E tam, wcale dziś nie było Adama :-o I po co się spieszyłam do domu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale Jerzy ...
cale zycie brykal, ela zawsze mu wybaczała, chociaz przeciez sama mogla ulozyc sobie zycie, jest kobieta niezalezna i proszę ............ na starość mu szajba znowu odbiła, chce rozwodu, to dopiero skurwiel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
hejka:) właśnie przeczytałam nowe streszczenia "Na Wspólnej" do połowy marca i nie ma tam postaci RADKA:(:(:( czy oni są niepoważni??????????? przecież na "Klan" na Polonii muszę czekać jeszcze 3 tygodnie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorszona
eee tam, utopcie się z tym Dziemidokiem :-o To chyba najbrzydszy polski aktor hi, hi, hi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa
też mi smutno, że go dzisiaj nie widziałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Łukasz jest NAJPIĘKNIEJSZY, NAJFAJNIEJSZY, NAJLEPSZY, NAJSŁODSZY, NAJRÓWNIEJSZY i w ogóle naj pod każdym względem i... basta!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziemidok jest fajny gość.Może i podoba się.Co w tym złego,że dziewczyny lubią go oglądać? slecna,współczuję.Czeskie programy są o niebo lepsze jak polskie. A swoją drogą,to dlaczego Polacy nie dają fajnych bajek dla dzieci,które sami wyprodukowali?Np.\"Reksio\",\"Bolek i Lolek\",itp.W czeskich programach dla dzieci,pełno ich.A na \"Dobranockę\" widzę ciągle tylko Walt\'a Disneya!:O Pozrav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już podane
Tutaj też to powiem: wczoraj o 13:00 nie było powtórki Klanu, jestem oburzona, to był ten odcinek walentynkowy, gdzie Olka i Adam chodzili w foliowym obuwiu po mieszkaniu Janusza Tak się cieszyłam, a tu nic!!!! Jak mozna mi było to zrobić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al1234
a kto lubi czesie??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już podane
nikt :-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Fanek i anty-fanek łukasza Dziemidoka przybywa ;-) Marketo, tak to prawda, polskiej tv wieeeele można zarzucic, ale niestety od jakiegoś czasu jestem na niś skazana i voila! Też zobaczyłam, że o Radku w streszczeniach na razie jeszcze nie wspominają, a w Klanie Adam pojawi się tylko w srodę, gdzie rzekomo ma dojść do wielkiej awantury z Olką :-D denna ta baba :-o To czekajmy, czekajmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×