Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

nawet mnie nie denerwujcie ---------> Fajne to zdjęcie, ale tam jest tylko jedno, nie? ślicznie wygląda z tymi różami, ale czemu on zawsze musi grać jakichś nieudaczników, ciekawe..... Tak wychwalasz Łukaszka, a Twój facet nie robi się zazdrosny? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
hej:D:D, no swojemu chłopu nic nie mówię, bo pewnie byłby zazdrosny, ale przecież to i tak wszystko jest raczej w formie żartu;) co to, zauroczyć się już nie można?:D:D:D antyfanki naprawdę powinny brać te nasze wypowiedzi z przymróżeniem oka;) fajnie tak sobie nawet pogadać czasem na Kafe tym bardziej, że znowu dzisiaj mnie rozłożyło i umieram:O będę znowu cały weekend w domu siedzieć:O:O:O a w tym linku, który zamieściłam jest też drugie zdjęcie Łukasza w tej migawce po lewej stronie:) trzeba tylko poczekać na zdjęcie Łukasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
slecna------> a Ty masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tak, juz wiem, które zdjęcie, słodkie ;-) Masz rację, odrobine zauroczenia jeszcze nikomu nie zaszkodziła, mamy dzieki temu przyjemny relaks i odprężenie. Tak, mam faceta, ale on jest w Czechach. He, he, widział Łukasza i nic mu to nie przeszkadza bo jest w podobnym typie urody więc light. Chociaż wiadomo, wszystkie te seriale to ogladam w samotności, nie słyszy moich \"ochów\" i \"achów\". Biedna, jesteś chora? To współczuje, teraz jest taki najgorszy okres, wszyscy po kolei padają; pewnie zaziebienie, grypa? To zyczę duzo zdrowia i mimo wszystko miłego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
hej:) no niestety znowu jestem chora:(:(:( i już mam dosyć, bo dopiero co 2 tygodnie temu skończyłam antybiotyk:O masakra:O a powiedz mi, Ty jesteś Czeszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę współczuję, może poprzednie nie doleczyłaś i teraz Ci wraca? Często tak bywa, okropność :-( Jestem pół Czeszką, pół Polka, ale całe zycie mieszkałam w Czechach. Teraz tylko przyjechałam na pół roku na wymianę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Aha:) a co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
pewnie polonistykę, a ja się głupio pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, malarstwo na ASP w Pradze ;-) Niee, z polonistyką bym chyba nie dała rady, przecież mam problemy z ortografią tzn muszę się zastanawiać jak się pisze po polsku bo mi sie myli z czeskim. Np pisownia \"nie\" z czasownikami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No proszę:) dla mnie to Ty zajebiście operujesz językiem polskim jak na obcokrajowca, ale to pewnie dlatego, że jesteś pół Polką:) i jak długo jeszcze będziesz w Polsce? do końca semestru? a w ogóle w jakim mieście jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, mówić jakos potrafię, mama jest Polką, ale mieszkam w Ceskich Budejovicach, a tam jest niewielu Polaków i nie mam takiego kontaktu z językim. No w Pradze to wiadomo, wszystkie nacje się zebrały. Mieszkam teraz w W-wie, ale chyba jednak wolałabym ASP Poznań lub Katowice, zostanę tu do czerwca. Bardzo lubię Polske i ludzie sa milsi, naprawdę! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
a jakich przystojniaków tutaj mamy...:D nie?;) a powiedz mi czy w Czechach odbierasz jakieś polskie kanały? no wiesz, głównie chodzi mi o te, na których nadają seriale z Łukaszem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz,że się wtrącam,ale nie wydaje mi się,żeby w Ceskich Budejovicach,dało się oglądać polską TV.Za daleko od granicy z Polską.Tam raczej można \"złapać\" TV austriacką i niemiecką.No,chyba,że satelita?Nie wiem,slecna sama powie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Marketa--------> spoko, nie wtrącasz się, bo to przecież forum i każdy ma prawo do nieskrępowanej wypowiedzi:D no to w takim razie slecna nie będzie już mogła oglądać Łukasza jak wróci do siebie:O a czy i Ty jesteś Czeszką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devcata, mam satelite i jedynkę, dwójkę, tvn odbieram ;-) To jednak bedę Łukasza odbierać, nie stracę tej przyjemności he, he. Wiecie co, w żadnym czeskim serialu nie widziałam takiego pięknego \"hosanka\", Polacy coś w sobie jednak mają. Chociaż jak mówiłam, mój chłopak jest w stylu Łukasza i ten sam typ urody, a jest Czechem. Ale ma 23 lata i nie wyglada na pięć lat młodszego ;-) Właśnie, Marketo, jesteś Czeszką? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
no to fajnie, że masz satelitę:) a skoro Twój facet ma dopiero 23 lata to chyba dobrze, że nie wygląda na 5 lat młodszego, nie?;) a mnie się Łukasz podoba chyba właśnie dlatego, że jest taki NORMALNY i to pod każdym względem:) ta jego normalność sprawia, że jest taki interesujący, bo pomyślcie czy to normalne żeby zobaczyć chłopa RAZ dosłownie przez 2 minuty, bo chyba nie więcej trwał jego epizod w jedynym, jak dotąd, odcinku Na Wspólnej i dostać takiej korby???:D:D:D Marketa--------> rozumiem, że też jesteś fanką Łukasza? bo nie ma innej opcji, przynajmniej na tym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie nie denerwujcie------>nie jest to normalne, nie :-D A ja go zobaczyłam pierwszy raz w Klanie, ale to jeszcze w listopadzie, gdzie pokazali go dosłownie na ułamek sekundy, potem długo, długo nic, ale wiedziałam, że rozbudują mu tą rolę, no z takim wygladem ;-) I dlatego wytrwale czekałam, opłacało się ;-) A mój chłopak, no, jako 23 latek żal by było, aby wyglądał na młodszego, chociaż wyjątki mu dają 21, taka to chyba uroda :-( Właśnie, Marketo, liczymy, że również dałaś sie oczarować Łukaszowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
wiesz, chyba jednak czasem lepiej wyglądać na swoje lata by unikać jakiś nieprzyjemnych sytuacji:O mnie takie spotykają nierzadko, na przykład gdy miałam 27 lat robiłam zakupy na imprezę (sama), a dziad łaził za mną po sklepie i w końcu wali mi na "TY", że nie kupię tych piw bez dowodu, co za prostak! to ja tu już prawie 3 dychy na karku, a ten mi... może dlatego, że miała na sobie koszulkę z zespołem Obituary:D:D:D wtedy na szczęście miałam dowód, ale gdy rok później baba w markecie powiedziała mi, że nie sprzeda mi browarów bez dowodu (ja niestety nie miałam ze sobą dowodu), to żadne tłumaczenie nie pomogło, choć na początku byłam pewna, że żartuje sobie ze mnie więc tłumaczyłam jej, że mnie to blizej do 30-ki niż do 18-ki, a ona do mnie " Dobrze, ale pani nie wygląda" no i krówsko jedne nie sprzedało mi tego piwa:O poza tym to wszędzie traktują człowieka niepoważnie i to już naprawdę przestaje być zabawne szczególnie, gdy chodzi o pracę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
witajcie:) dzisiaj przespałam prawie całą noc:) tylko nad ranem moje koty urządziły sobie gonitwę i mnie obudziły:D niestety, lepiej to ze mną nie jest:( i chyba będę musiała wziąć zwolnienie. Dziekuję Wam bardzo za troskę i cieszę się, że nie chorujecie:) Moi znajomi to już chyba naprawdę uważają, że symuluję by nie łazić z nimi na piwo, a ja naprawdę jestem chora:( tylko który to już raz???:O:O:O W ogóle to kto normalny chciałby siedzieć przez weekend sam w domu zamiast spotkać się ze znajomymi, nie?;) Dobra, dosyć marudzenia:) Nie wiem Marketo czy to było pytanie do mnie: ,Ty chyba też nie mieszkasz w Polsce?:0 ale jeśli tak to przeciwnie:D jestem rodowitą Wrocławianką, z rodziców Wrocławiaków, no a moi dziadkowie choć z różnych stron naszego pięknego kraju to tuż po wojnie sprowadzili się tutaj, na ziemie odzyskane, do Wrocławia:) zatem czuję się w 100% Wrocławianką:) A Ty skąd jesteś? Może jednak uszczkniesz rąbka tajemnicy jak to jest z tą Twoją historią?;) Fajna sprawa ten internet:) bo można poznać tak różnych ludzi:) Aha! a Czeszka to chyba została Miss World czy coś takiego? nie? Z uwagi na to, że jestem chora to zaglądam tu teraz często więc mój odzew będzie natychmiastowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, tyle napisałam i mi skasowało :-( Ale trudno, jeszcze raz. Wiec jak tam zdrówko, mam nadzieję, że dużo lepiej, chociaz jak wzięłaś zwolnienie to pewnie jest na odwrót. Oj, szkoda, biedna jesteś, zdrowiej szybko :-) I jak fajnie, ze wkleiłaś te linki, w ogóle niezła jesteś i niezłomna w ich wyszukiwaniu. Nasz drogi Łukasz powinien dać ci bilet na przedstawienie albo zaprosic na plan zdjeciowy :-D A swoją drogą, nie było go oczywiscie w Klanie i odcinek był nudny jak flaki z olejem :-( Dobra, ja czekam na tą wielką kłótnię w środe :-D Niesamowite, tak młodziutko wyglądasz, ze piwa Ci nie chcą sprzedawać? Oj, to pewnie wściekła jesteś nieraz, chociaż korzyści jakieś muszą również płynąć? ;-) Ale pierwszy raz słyszę o czyms takim, masz więc zapewniona cudowną starość, jako emerytka bedziesz traktowana jak podlotek ;-) Marketo, jeśli jesteś polską Mlynkovą, to pewnie mieszkasz gdzieś przy czeskiej granicy, a rodzinka mieszana? Bo ona, o ile się nie mylę to z Zaolzia pochodzi, u Ciebie wiec stawiałabym na Cieszyn, ale to tylko takie moje dywagacje ;-) I darujcie, ze tyle nie pisałam, komp mi sie zawiesza non stop :-( Mejte se hezky :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Dzięki za troskę o moje zdrowie:) heh, czuję się lepiej i jednak byłam w pracy, a że tam mam sporo czasu by buszować w necie to znalazłam te zdjątka Łukasza:) no i rzeczywiście mogłabym dostać medal albo choćby zaproszenie do teatru:D jednak do Warszawy na jeden spektakl to nie przyjadę na pewno, bo za daleko aż tak szurnięta nie jestem:D Słodki jest na tych zdjęciach, nie? choć na tym jednym (czarno-białym) to taki trochę cwaniakowaty:O nie pasuje do niego ta mina:D Jeśli zaś chodzi o ten mój młody wygląd to czy ja wiem? rzeczywiście każdy mi mówi, że "w życiu nie dałby mi tyle lat ile mam", ale żeby zaraz żądać dowodu przy zakupie piwa? to tylko potrafią nawiedzone baby w sklepach, które pewnie myślą, że jak ktoś nie ma loków przy głowie i nie ubiera się jak stara baba to już gówniarz:O Też jestem ciekawa jak to jest z Marketą:) może napisze co i jak? pisz, pisz Marketo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Jestem,ale tylko na chwilę.Dobrze,że Wam zdrowie dopisuje.Ja mam lekki katar. O sobie,na forum publicznym,nie chcę za dużo pisać,z dwóch powodów.Jeden,moderator może mieć zastrzeżenia.Bo to będzie,nie na temat.A drugi powód,że zauważyłam,że są na tym forum osoby,które wykorzystują różne informacje,w niecnych celach.Jeśli chcecie pogadać,piszcie na Tlen lub GG.:) Tak,dzisiejszy odcinek \"Klanu\"był kiepski.A najbardziej rozśmieszyło mnie to,że Grażynka,chce umoralniać Czesię.Chodzi o przyjaźń Czesi i Jędrzeja.Sama ledwo zakończyła przyjaźń z Mariuszem.O mało by się rozleciało jej małżeństwo. Obejrzałam sobie Steffena Möllera i jest dobrze.:P Zdjęcia Łukasza pooglądałam.Są super. A przy okazji.Jest tam aktor o nazwisku Gajos.Czyżby był krewnym Janusza Gajosa?Kto wie?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Marketa-------> masz rację:) pogaduchy to lepiej przez gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pisać maile. Wrocław.........Jak byłam nastolatką,korespondowałam z chłopakiem z Wrocławia.Pamiętam,jak się nazywał,a mieszkał na ul.Sztabowej:P Mojej dobrej znajomej siostra mieszka we Wrocławiu. A ja,byłam tylko raz w tym pięknym mieście.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slecna,dobrze wydedukowałaś.:D Może zmienisz kierunek studiów?:P Wracając do \"Klanu\",jaka ta Bożenka wredna.Najpierw gadała do ojca,na Grażynę i Mariusza,teraz grozi Czesi,że powie Darkowi,o jej znajomości z Jędrzejem.Co z takiej donosicielki wyrośnie?Plotkara jakich mało!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ostatnio nie zaglądałam na forum, więc powiedźcie mi, czy nie ma już tego topiku : największe wpadki i niedociągnięcia polskich seriali? Został teraz zamieniony na ten, bo jakoś nie mogę znaleść tego starego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kaffe był włam,mnóstwo topików pokasowali. Te \"Niedociągnięcia\"widziałam na Dyskusji Ogólnej.Czy to jest oryginał to nie wiem.Tu też jest kontynuacja tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×