Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość
Był jeszcze chłopiec Agi Marcin, taki przystojny, ciemny, miał długie włosy, obrońca przyrody( Rafał Cieszyński) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się on wcale nie podoba. dlaczego w klanie brak prawdziwych przystojniaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
sasu dzięki ;), wow ola to ma życie kaczki jada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donata jest żałosna
gorszej baby to chyba nie ma na całeym świecie. Co za podła s...ucz. Ten Jacek to ma zdrowie i cierpliwość a na miejscu sekretarki bym tej małpie coś odpowiedziała bo takie teksty i zachowanie to pod mobing podchodzą. Zresztą najlepsze było na końcu jak weszła Aga z Zosią wszyscy polecieli do Agi a olali małą Zośkę. Nawet Olka która obok niej stała :/ Ja jak wchodzę gdziekolwiek z moim dzieckiem to zawsze witają Ją pierwszą........... jak to z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaka rozmowa drętwa przy
tej kaczce była:P olka do niego: "panie profesorze, nie wygląda pan na takiego smakosza..."po czym pada jego żenujace pytanie: "a na kogo wygladam?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
na podstarzałego zboczeńca ;). a zauważyliście że ma inne okulary? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz racji -
Student matematyki/informatyki (Jej mąż z którym wzięła w tajemnicy ślub) - tu się zgadzam! - Stary Pierre - też! - Paweł z Pierwszej Miłości ( ) - to nie Paweł, tylko ten Cieszyński - ekolog w Klanie - Filip, późniejszy mąż Iwonki - zgadzam się - Rajdowiec, którego przejechała autem - nie przejechała, tylko spowodowała wypadek, w którym zginął, a on był lekarzem jej matki! - Młody Vujković - był - Stary Vujković - był - Miron - był - Stary redaktor sportowy, którego grał Stefan Friedman - był - Facet prowadzący szkołe rodzenia (Mateusz?) - był A ten jej kolega z redakcji co się do niej przystawiał ??? Byli razem czy nie, on chyba jakoś równoczesnie z Mironem był!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
cieszyńskiego akurat nie pamiętam ale paweł napewno był oni niby cos mieli do siebie ale jego matka była chora i on zmienił później uczelnię i się związał a agi koleżanką jakąś a aga z tym filipem chyba tak jakoś było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten z pierwszej miłości to chy
ba miał dziewczyne, agieszka mu pomagała i on zaczął cholewki smalić do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z kijkiem
był i mikołaj krawczyk, i cieszyński cieszyński był jeszcze w liceum, jak sie bawili w jakieś akcje ekologiczne, a mikołaj to gdzieś na studiach chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten z pierwszej miłości to chy
tak własnie, z cieszyńskim byli w liceum ekologami, a krawczyk na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
słuchajcie Denatka to tak działa mi na nerwy, jak ona odnosi się do pracownikow, wogole ta rozmowa z mamusią, że ona nie będzie gotować, robić śniadań bo ma inne zajęcia. Kurna jakie makijaż chyba nie, super fryzura też odpada, no chyba podmywa się dlugo rankeim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanior
Co było dzisiaj w klanie? Bo nie oglądałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyliscie jak dzisiaj michał był ubrany?Masakra, niebieska bluza, brazowe spodnie i to jakies niedzisiejsze... okropny jest ten gosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
ogladałam dziś powtórkę gdzie na spotkaniu autorskim Michta poznaje Kryskę Lubicz ... Michta był pod krawatem A z dziesiejszego Denatka to taka rozpuszczona, samolubna s... Jacuś sie przejedzie i dobrze mu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z 1 milości grał
jako Tomasz Góra, kolega Agnieszki ze studiów na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. On mial panne i ta panna chyba byla zazdrosna o Age pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo teraz pamiętam
a tą pannę, jeśli dobrze kojarzę grała Kasia glinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
To i ja też powiem parę słówek na temat facetów Olki i Agnieszki, mi wogóle nie przeszkadza, ze jest ich tak dużo i ciągle sie zmieniają, wolę taka wersje, niż gdyby miały mężów, wtedy to by było nudno, i żeby rozruszać taka parkę, pewnie trzeba by wymyślić kolejny wątek zdrady, no bo popatrzcie na inne małżeństwa w tym serialu, tam nic poza zdradami się nie dzieje; a tak to zawsze jest jakiś nowy związek, nowe osoby dochodzą do serialu, coś się dzieje. To tylko serial, muszą to jakoś ciągnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
a, i jeszcze sowo o Denatce, ta kobieta mnie zadziwia, czy ona jest na tyle głupia ze nie wie ze nie wygra z dzieckiem, i ze musi się dostosować albo w końcu polegnie. Dziecinny babsztyl, poszła się mamuś poskarżyć, i na złość Jackowi pójdzie na randkę z mamusią ....ale się uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata dobrze robi, ze jest teraz z piotrem, a nie tym dupkiem jackiem:O on jest wart swojej donaty, bleee:P:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie ta ich kolezanke
grala Kasia glinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Jak Denatce tak przeszkadza obecnosc Malgosi, to przeciez zawsze moze po sasiedzku u mamusi nocowac - nie rozumiem problemu. W ogole jakas taka koscista ta aktorka jest, w tej nowej fryzurze ma twarz chuda, jakby intensywna chemioterapie przeszla, zle wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
Nie no maskara profesor przynosi Oli prezent na walentynki :D i jeszcze ten tekst jeśli to można wykorzystać do własnych celów, to czemu nie...ale to zabrzmiało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah weekend z corka
w Krakowie.. ktora corka pojedzie w walentynki z ojcem do Krakowa. ludzie no!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×