Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kasieńka-zosieńka
a Mariolka zemdlała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
I tak najlepsza była Kaczorkowa -zemdlała :-) Nie mogę rozgryźć tej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający faworek
bo kaczorkowa chciała "poćwiczyć" na profesorze co by nie zapomnieć jak się bzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsfs
mariolka i julian, to farsa, ale chociaż są śmieszni ;). masakryczny jest ten wątek oli i smosarskiego, a teraz pójdą razem na dyskotekę i zaprosi go do domu na ostatki...wyobrażacie to sobie...A pamiętacie jak ola romansowała z młodym doktorantem? ;), tamten chociaż był młody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsfsfs...
A co jest złego w weekendzie spędzonym z tatą (chodzi mi o Smosraskiego i jego córkę, bo ktoś o tym pisał)? Niektórzy lubią swoje rodziny i chcą z nimi spędzać czas. A Walentynki to tak samo dobry dzień na wyjazd, jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
kurcze Denatka pokazuje rogi, moża to da do myślenia palancikowi Jacusiowi. Humorki ma jak nastolatka, albo babka w klimakterium. Zastanawiam się jak dlugo taka słodziutka będzie Mariolka? Coś czuje , że jak Jerzy włączy się w poszukiwania Polci to znowu mogą z tego wyniknąć klopoty dla Eli. Zwiastun był dobry spotkanie Michała i Waldusia oraz nowej panny Micha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowe odc.
Czytaliście streszczenia nowych odc.klanu? Normalanie robi się z niego kryminał! :D Jerzy będzie latał z siekierką, Edyta pozna w szpitalu Halszke, która miała coś tam na pienku z Moniką i w imieniu Edyty postanowi zemścić się na Krystynie! Będzie się działo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
rzuć link do tych streszczeń jeśli to z netu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12435
Halszka? To ta co kiedyś okradła Monikę jeszcze gdy Moni prowadziła sklep? Ale ona jej to chyba potem wybaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Wygląda na to że związek Donaty i Jacka przechodzi kryzys...Nie podoba mi się fryzura Donaty-dodała jej lat.Trochę dziwne te nagłe oświadczyny Deptuły-wiadomo Walentynki .Mógł trochę poczekać-Mariola wyraźnie nie była przygotowana jeszcze na nie.Moim zdaniem już nie będą tak sobie słodzili jak dopadnie ich prozaiczne życie z masą problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Miodek
Donatka, a nie Denatka. Ona ma na imię Donata więc zdrobnienie jej imienia będzie brzmiał Donatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
no i wygląda na to, że Aga siostrze profesorka podprowadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie profesorze miodek
a może Donatka inaczej to DESPERATKA???? a Denatka to chyba wiemy dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze Mariola
zemdlala z wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wiecie ja nazwałam donatke - Denatką, bo to taki trup, chde aż wygiete, bez uczuć. to nie pomyłka wiem , że zdrobnienie od tego imienia to Donatka. O to bedzie się dzialo w klanie. Moi znajmoi śmieja się, że oglądam wiernie tyle lat ten serial, wiedzą , że o 17.30 zawsze, no prawie zawsze jestem w domu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
oglądamy razem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś
mi tu nie pasuje z tym zemdleniem z wrażenia, w końcu Mariola szukała na silę faceta, (nawet do Lubicza się wdzięczyła) a teraz co niby taka zaskoczona? akurat, to taka jej gra, a potem da mu popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś
a co do Denatki, to wszyscy ( tak myślę) wiedzą jak brzmi jej imię, a zniekształcają je celowo, ci którzy za jej postacią nie przepadają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie Ela
Ostatnio strasznie zaczęła mnie irytować postać Elżbiety. Ciągle ma jakieś problemy, rzadko się śmieję, robi z siebie wieczną męczennicę. A jakie ona ma niby problemy, że jest ciągle taka niezadowolona? Pod ręką ma zawsze ciocię Stasię, która wszystko zrobi za nią w domu, pracę ma pod nosem, może do niej chodzić nawet w kapciach. I to joj ciągłe wtrącanie się w życie Michała. Kiedy ten informują ją, że umówił się np. z Kają, Elżbieta robi obrażoną minę. A co w tym złego, ze jej syn ma randkę? Jest dorosły i może sobie ułożyć życie jak chce. Owszem ma dzieci, ale to nie znaczy, ze jest ubezwłasnowolniony i przez życie musi iść sam. I ta wypowiedź Eli w jednym z niedawnych odcinków, że ona wolałaby, żeby Michał mieszkał z nimi. Kurna mać! Moim zdaniem rodzice powinni cieszyć się, ze ich dziecko chcę się usamodzielnić i pójść na swoje, a nie tylko wiecznie kręcić nosem. Ja bym zwariowała z taką wiecznie smutną i umęczoną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Mnie zdumiewa frajerstwo Elzbiety. Jaka normalna kobita wrocilaby do takiego chłopa? Chyba kompletna desperatka - chociaz w sumie w Polsce to akurat ze swieca nie trzeba takich szukać ;) Ale chociaz w Klanie mogliby lepsze wzorce promowac :D Ela powinna znalezc sobie jakiegos nadzianego przystojniaka, chodzic z nim na imprezy, a nie ciagle do tego teatru czy opery jak juz gdzies wyjdzie, jezdzic na wczasy, ODZYC. A tu znowu Jureczek bawidamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyli
Eli przydal by sie ktos na wyzszym poziomie, pamietam odcinek jak Pawel przyjechał po Ele na Sadybe (mial ja zawiezc do Krystyny na spotkanie w sprawie nastepnej czesci ksiazki) i jak Jurek cos tam bredzil, ze sam wyda ksiazke, zeby nie dac zarobic wydawnictwu, to to ela byla taka skrepowana przez jego zachowanie, i Pawel tak dogadywal mu, troche kpil z niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wczesniej pisal, że redaktor Michta jest straszny w swoim golfie zgadzam się z tym, co wiecej mam ciarki na jego widok, ta jego twarz taka jakas krzywa jak z horroru on podklada glos jako lektor na TVN7 jego glos jest w sam raz na czytanie filmow, ale glos + twarz to juz dla mnie za duzo wrazen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaKrysia
A ja lubię Elę. To taka ciepła i miła kobieta! Owszem, pozwala Jurkowi na za dużo, ale cóż poradzić... :) Bardzo lubię też Krysię, ale u tej z kolei, wkurza mnie, że jak Paweł podnosi głos, to Ona milczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark fairy lady
o boze!powiedzcie ze to fotomontaz!jak mozna tak nisko upasc!=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjlhhh
to na pewno nie fotomontaż ona miała dwie sesje dla ckm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czego ludzie nie robią dla pieniędzy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark fairy lady
dokladnie!obrzydliwe...=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsajkl
Lubicze proszą raptem 3 pary i listę gości robią :D Nie mają racji tym, że to gospodarze decydują w 100 proc. kogo proszą, a goście muszą się dostosować, gospodarze powinni mieć na względzie, to żeby goście się dobrze bawili i zrobić tak żeby było milo, a przecież wiadomo, że jak będzie kaczorek i surmaczowa, to miło nie będzie, no jeszcze jakby było co najmniej z 15, 20 osób, to inaczej, a w takim malym gronie, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×