Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość w Klanie prawie kazdy ma czas
na sniadanie:) ja tam nigdy nie jem.. brak czasu niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co oni w tym Klanie zrobili
bez tego Stiepana.. caly swiat go zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy..
Olka taka wysoka czy Smosarski taki mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka i Smosarski
Strasznie nie podoba mi się wątek Olki i Smosarskiego! Może gdyby grał go inny aktor, ale ten mi jakoś nie pasuje! W ogóle te ich rozmowy są jakieś takie sztuczne... Mam wrażenie,że scenarzyści na siłę piszą wątki dla Paschalskiej, żeby jej tylko było więcej! Mogliby się zlitować i ograniczyć ją do minimum!! Wolałabym, żeby Hotlzówna grała częściej, Ona jest zdecydowanie sympatyczniejsza! Nie przypuszczałam, że z pani dziekan taki szpieg! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan to potega
Ale ta impreza dretwa, jak na stypie jakiejs albo wieczorku zapoznawczym w Krynicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatywny palazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
Rzeczywiście wątek Smosarskiego z Olką jest sztuczny i mega naciągany. Dzisiaj w dyscotece, koleżanki Olki, a ona bez żadnego skrępowania z profesorem do dyscoteki. W normalnym życiu, dziewczyny wyśmiałyby Olke, a nie zazdrościłyby jej. Zresztą takiego brzydala i kurdupla. I ten tekst koleżanek Olki: "tylko profesor świetnie tańczy". łojezu, a on z Olką sunący prawie walca, z wystającą koszulą. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
W dzisiejszym odcinku scena Michała przyprowadzającego swoją dziewczynę do domu, gdzie są jego dzieci i była żona była okropna. Normalnie wstyd mi było za tego głąba. Czego ten super tatuś uczy te dzieci? Całkowita patologia. Nie mam nic przeciwko, aby spotykał się z dziewczynami, ale nie na oczach własnych dzieci. Już raz przyłapały go z piękną Justyną na igraszkach w łóżku, a teraz znowu z inną na całowaniu. No biedne te dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadsfd
no drętwa impra jak w sanatorium w ciechocinku ;). ubrany tez był jak do kościoła ;). przesadzają ostro robią z tych studentek jakieś ćwiercinteligentki, bo profesor to bo profesor tamto, tak się nie zachowują 22, 23 latki... i te pretensje Ady,jak w podstawówce, bo prostu olke lepiej lubi niż ją tak ciężko to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadsfd
Kinga w sumie nie jest lepsza od Michała...tylko teraz taka wzorowa mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Oglądałam kiedyś wywiad z Paulina Holtz mówiła, ze zrezygnowała z Klanu na zawsze, i nie chciała juz w ogóle w nim grac, ale doszli do jakiegoś porozumienia i dla dobra serialu ( żeby nie wyszło jak z Michałem) zgodziła sie pokazywać od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadsfd
No właśnie chciałam was zapytać, czy Paulina wróci do serialu na dobre...ona gra dużo w teatrze, więc się jej nie dziwię, że mam dość serialu, bo ile można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadsfd
Swoją drogą chyba muszą im dobrze płacić, muszę mieć dobre warunki, bo zauważcie mało kto odszedł z serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarobki
Aktorzy z dyplomem, czyli m.in. Grabarczyk, czy Kotulanka zarabiają około 2000zl za dzien zdjęciowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadsfd
no to chyba dość dobrze, ciekawe jak to się ma w porównaniu do innych seriali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko samochodu czy telewizora
musza dobre gaże dostawać, bo przypomina mi się jak to kilka lat temu Stockinger protestował na łamach prasy przeciwko zaprzestaniu produkcji Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokładałam się ze śmiechu, kiedy Agnieszka leciała do okna "zobaczyć" pana profesora hehehehea a za nią Kryśka:) to było the best:) hehehehe rzeczywiście NATURALNE :) A czy Kinga czase mnie chce wrócić do Michała?? Nawiasem mówiąc nie wiem co bym zrobiła, gdybym przyszła do faceta, a tam jego Ex z dzieciakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dziś lekko dźgnieta, jak zobaczyła Michała z nowa laską. Profesor cudnie ubrany hihi, a jeszcze najlepszy tancerz rozbawiło mnie to do łez. Olka fryzura jakaś przeczeska. Denatka kurde jak zawsze była sobą, czyli obrzydliwą jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o prosu zenua.pl te cala imreza\" ve dyskoteka normalnie dzieci w podstawowce maja lepsze:P muzyka i tance jak dla starych dziadkow:P profesor ubral sie jak ciota ta koszula wystajaca wygladala masakrycznie!!!!! sztywniacka impreza i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niech ma kinga za swoje:P a Kaja juz lepsza jes od tej poprzedniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
nie oglądałam dzisiaj:( skąd Smosarskiemu ta koszula wystawała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słowo daję, jak żyję nie byłam na takiej \"dyskotece\".. a te jej kolezanki zamiast się bawić, to gapiły się na Olkę z profesorem, jakby innego ciekawszego zajęcia nie miały. to po co tam poszły? a Kinga jakas wkurzająca. chyba rzeczywiście liczy na coś z Michałem. bo jeżeli nie, to wolałaby raczej mieszkać w najciaśniejszym mieszkaniu u swoich rodziców, a nie u byłego faceta i jego rodziny. dziwne to dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Kinga teraz nie moze mieszkać z rodzicami, a lata wtecz siedziała tam non stop. Smosarskiemu koszula wystawała spod swetra, ale na pół metra, ze calą pupe zasłaniała coś ala koszula nocna hihi. Dyskoteka zjawiskowa dla dretwiaków. Ta kumpela olki nic tylko gapila się na super tancerza Smosarskiego hihi głupie to było jakieś. rafalski przyniósl pięknie zapakowaną różę. Jak sądzicie będzie coś z tej pary? wydaje się , że Rafalski wreszcie dojrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, że mlodzież ucząca się chodzi na takie zajebiaszcze dyskoteki wystrój wnętrza, muzyka, styl tańca były conajmniej niedzisiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia.. jakby mi kolezanka
przyszla z profesorem to bym sie trzymala jak najdalej od nich a nie siedziala i zazdroscila.. bo i czego? ze jakas panna zachowujaca sie jak malolata przyprowadza starego dziada na dyskoteke(ktora dyskoteki niczym nie przypomniala) i tancza prawie walca.. on swietnie tanczy?? umarlabym z nudow na dyskotece tak tanczac;/ olka to chyba jakas inna jest,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był
klub dla sztywniakow ;) wszyscy bardziej rozrywkow chodza do innych klubow :) Ta kolezanka Olki, to cos chyba na powazniej o tym profesorku mysli, to chyba ona go "wypatrzyla", no i nie chciala zrezygnowac z zakladu jak sie dowiedziala ze on ma zone. Olka z zakladu sie wycofala, a teraz ciagle z nim czas spedza, to sie troche kumpela wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia agunia.. a pamiętasz.... czytam topic, skacząc po różnych stronach, bo ja na nim od niedawna 11.09.2008] 21:05 [zgłoś do usunięcia] sunia__agunia A ja postanowiłam....Jak Beata prześpi się z Rafalskim to przestaję oglądać Klan auuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to ze lezeli w lozku nie
znaczy ze sie ze soba przespali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsfs
Pewnie się przespali ze sobą na co mieli czekać ;). Pamiętam że tuż przed tym jak Beata na nowo zaczęła romansować z Piotrem zarzekała się Małgosi, ze na pewno się z nim nie zwiąże, hahaha i po co tak dziecku kit wciskać... No i impra była zajebista, jakieś baloniki w tle :D. Smosarski ma wypaczone poczucie tego co przystoi, a co nie, na impreze gdzie będą jego studencki ze studentką to idzie i nie ma oporów, a do kolacji u Lubiczów ma opory, choć tam będzie większe grono osób i to nie wygląda aż tak dwuznacznie...Pomijam już fakt, jak to mało prawdopodobne, że sława resocjalizacji ;) zna się z bałkańskim pisarzem ;). Pewnie Stiepan coś szepnie Krysi o Smosarskim, że jakiś lewy pewnie :D. A tak w ogole to Smosarski ma imie? Czy on jak Deptuła po 10 latach gry w serialu się dowiemy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×