Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ccndnsns
ale sie dzis popisali nei ma co serial niby zyciowy i wszystko niby na biezaco gadka o Walentynkach juz jest a zaponieli ze dzis Tlusty czwartek??? Wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkkuuun
dokladnie porazka jak dla mnie bo zawsze wszystko celebruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna psycholożka
Odkąd Renia rozstała się z tym mężulkiem to wygląda bardzo młodo, świeżo, ładnie :) a niech ten rudy lis idzie do tej starej baby i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dziekan
Jak myślicie, czy pani dziekan może brać udział w konkursie tańca, powiedzcie proszę, czy pani dziekan może czy nie. No i właśnie jak sądzicie czy pani dziekan może.......A czy pani dziekan przystoi brać udział................ Pani Lubicz = polska Bukietowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie moze
Wedlug mnie może.To już nie te czasy gdy cos nie przystalo osobie na stanowisku.Taniec stal sie powszechny i dla rekreacji chocby tanczy wiele osob.Krystyna swoja obowiazki na uczelni wypelnia a co robi gdy opuszcza mury uczelni to juz nikomu nic do tego, jej sprawa i moze sobie tanczyc a nawet bawic sie w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zujjjaaja
jak dla mnei to jzu tez wymyslaja ci Lubicze sa tacy nieapetyczni naprawde i dretwi a porazka z tlustym czwartkeim ewidentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
a Olka to zawsze radosna jak skowronek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupupupuuuu
no a czym ma sie olka przejmowac? niczym. jednyne co to od sesji do sesji sie pouczyc. nie sprzata, nie gotuje, nie pracuje. czasem sie pawelkiem biedulka zajmie. takiej to dobrze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej kupuje pierścionek zaręczynowy i tak jakoś pomyślałam, że tez bym już chciała dostac. Nie sadzicie, że wątek Olki jest do wywalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wyczytałam, ze była zona Rafalskiego (Magda Rafalska) wyszła za mąż za brata Jacka (Marka Boreckiego) tego który teraz zginał, i maja syna, wiec kuzyna Małgosi. Ciekawe czemu nigdy nie odwiedzała swojego szwagra i jego zony Beaty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostre? tego nie wiedzialam, ale wyglada na to, ze ma tez dwoch braci, jednego rodzonego i jednego przyrodniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu Norbert z Olka do Plocka nie mogli pociagiem jechac? Tylko jak auto zepsute to juz nie ma sensu? Czyzby tam pociagi nie dojezdzaly?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Płocka jeżdżą busy, kilka na godzinę. Dość szybko i w miarę tanio. Tylko czy oni w ogóle zdają sobie sprawę z istnienia publicznej, zbiorowej komunikacji międzymiastowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trol czyli Norbert znowu dał ciała, Ola tak cieszyła się na wyjazd, manatki zapakowała, a tu znowu niespodzianka. Z tej mąki chleba nie będzie jak mawiała moja babcia. Ciekawe czy Renatka znowu będzie z Antkiem? I jeszcze jedno mnie interesuje jak Rafalski zamierza zzagrać z Denatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka
a mnie interesuje ktorego ojca swoich dzieci wybierze beatka? czy bedzie singlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w finale
zaprosi Rafalskiego do swojego mieszkania, poszerzy łóżko w sypialni i będą żyli długo i szczęsliwie w trójkącie. Rafalski będzie z sklejał drewniane dinozaury z Jasiem, a Borecki grał w Małego Ekonoma z Małgosią. Beata będzie miała więcej czasu na szykowanie rodzinie posiłkow. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka22
:D Ja bym wolala,zeby znalazla sobie nowego faceta i juz z nim dzieci nie miala.A Jacka bedzie musiala wyrzucic z domu. W ogole dziwi mnie watek z Donata,ze Jacek ja zostawil.Bylo wszystko ok(no poza tym,ze Denatka nie pozwalala mu za bardzo widywac sie z Malgosia)i nagle Jacek nie chce rozwodu i ucieka od Denatki.Przeciez Donata to niezla kobitka :) To ze teraz strasznie msciwa to juz normalne,bo sie strasznie zawiodla na Jacku i tyle. A Beata jest taka dretwa przy Donatce,ze nie dziwie sie,iz Jacek mial ochote na maly romans ;) Norbert byc moze taki jest jak powiedziala Agata(jego byla)Jak sa przeszkody to jest wielka milosc,jak nie ma przeszkod...cos sie wypala.Biedna Olka..i ta jej mina wczoraj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitttttttttttttttttkaaaaaaaa
Denatka sama jest sobie winna. Zasada jest taka, że żonatych facetów się nie podrywa, dopiero po rozwodzie bo zawsze jest szansa, że zechce wrócić do swojej żonki do ciepłego wyrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfere49
Najciekawsze jest to skąd Olka bierze pieniądze na ciuchy, kosmetyki i takie tam pierdoły skoro nie pracuje czyżby doktorostwo jej dawali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorostwo daje ale to nie
takie dziwne bo jest ( albo do niedawna było) prawo,ze rodzice utrzymuja swoje uczace sie dzieci do 25roku zycia. A doktorostwo stac, wiec nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaaaarolajnnnn
Ja też nie wiem ,dlaczego Wy tak czepiacie się tej Oli.Zazdrościcie jej czy jak ,heh?Przecież to normalne,że skoro studiuje,to jak ma pracować?Faktycznie,kiedyś było(a może nadal jest) wg prawa,że rodzice utrzymują dzieci do 25 roku życia.Poza tym,Ola nadal się uczy,mieszka z nimi,więc to racjonalne,że jest na ich utrzymaniu.A skoro ich stać,to dlaczego mają tego nie robić?Bo jakieś chore zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ekonom
o ja cie, nie moge :D "maly ekonom", leze i kwicze ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjjjjjjjjjjjjj
A ja nie lubię Olki jest ruda i brzydka , i pakuje się w związki bez przyszłości, jednym słowem żenująca postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksty Michała do Kingi "Wkurza mnie, że przyjeżdżasz i psujesz wszystkim szyki" to już przegięcie :O Kinga widuje się z dzieciakami co parę tygodni (to przesada fakt) ale jak przyjedzie to Michał mógłby takich żałosnych tekstów sobie oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan o godz 17 30 pięć
Wczorajszy odcinek był wyjątkowo nudny, i czemu Ola nie pojechała z tym Robertem do Płocka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×