Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Łapy precz - słuszna uwaga
to takie na siłe przeniesienie z zachodu. Po pierwsze tam mozna naprawde zarobić , czesto ludzie pracuja miedzy szkola srednią a studiami zeby na nie zapravcowac , jeszcze czesciej miedzy bachelor a master. A sprobowałby kto u nas na takich ulotkach zarobic na roczne studia wartosci 30-40 tys dolarów . Rzeczywiscie traca tylko czas, lepiej sie przykladac od nauki. No chyba,ze ktos nie ma innego wyjscia . Ale dla samej zasady - to durne. Poza tym np w USA jest bezsensowny kult pieniadza. Ludzie nie wysciubiaja nosa spoza swojego miejsca zamieszkania, bo im szkoda forsy i czasu, trzeba zarobic na wypadek choroby, na studia dla dzieci, na dom w lepszej dzielnicy. U nas takiej tradycji nie ma. Starzy Lubiczowie czyli scenarzysci nie sa glupimi ludzmi, znaja swiat i dlatego takie dzialanie. A p Stenia musi zarobic - gdzie ona znajdzie inną prace, wyobrazcie sobie, jak niefajnie im byłoby ja nagle zwolnic. Ale sie rozpisałam, huhuhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Tylko że Pani Stenia, to już jest w wieku emerytalnym, nie musi pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale p Stenia chce sobie
dorobic do emerytury, poza tym czuje sie potrzebna, wlasnych dzieci chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
ok ok, tylko nie mówcie, że to normalne, że kobieta przy tuszy, starsza, schorowana, ledwo chodząca tyra w czyimś domu...chociaż mogłaby nie sprzątac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuupppppppp
Norbert przedstawia Olę swojemu kuzynowi, który ich zaprosił na parapetówkę, Lubiczowna wywiera na Wojtku duże. Chłopak zaprasza ją do tańca i proponuje, że pokaże jej nowe mieszkanie. Wtedy Norbert dostaje ataku furii. Zazdrosny rzuca się na kuzyna z pięściami. Kilka dni póżniej Ola spotyka w centrum handlowym Wojtka. Chłopak radzi jej, żeby dla własnego dobra odeszła od Norberta. Zdezorientowana dziewczyna zwierza się Agnieszce. Mówi jej, że nie może pozbyć się wrażenia, że wszyscy wiedzą o Norbercie więcej niż ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nikt p Steni nie
zmusza, widac sama chce. Tak jak i aktorka, po wylewie chyba, chce dalej grac, widac jej to do zycia potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie mówię, że ktoś ją zmusza, ale to po prostu nie humanitarne jest pokazywać taką kobiecinę w takiej roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale roli jej nie zmienią
a jak przestanie byc gosposia Lubiczow to skonczy sie jej istnienie w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
Kasia bardzo fajnie zagrala jest taka naturalna .Antek mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lp.airetefak
a dr Lubicz powiedział :przekonywujący", zamiast "przekonujący".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
"bosanoga - od tego jest Pani Stenia?No ok,ale herbate moglaby sobie zrobic.Z reszta jakos to dziwnie wyglada-Pani Stenia schorowana i zaiwania im po mieszkaniu,albo ciagle cos gotuje.Juz herbate moglaby Ola sama sobie zrobic." Nie widziałam żeby Olka prosiła Stenie o herbatę więc się nie wypowiadam;) Ale nie róbcie już z tej Steni takiej biednej staruszki bo przecież Lubiczowie siłą jej nie trzymają. Gdyby nie dawala sobie rady to pewnie znaleźli by sobie nową gosposie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisi
a ten norbert wyglada jak mapet buhahahaha niedobrze mi sie robi na jego widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert to zazdrośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina jest dla mnie jakaś dziwna, z wyglądu ani to dorosły ani dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Powiedzcie mi co powiedziała Agata Olce? Nie oglądam regularnie, więc nie wiem. A ten Norbert to od początku mi się nie podobał. Kto normalny przenosi się z Krakowa do Warszawy na prywatną uczelnię? Jak on to Olce wyjaśnił na początku, pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
na mnie Karolina robi wrażenie karła, nie mogę patrzeć na Norbrta i Małgosię drażni mnie jej uśmiech i lizusowski głosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777gggggggggggg
czemu wy się tak czepaicie Norberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
bo dla nas jest paskudny, ale dla innych moze jest super , i ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No napiszcie co powiedziała Agata Olce, dzięki z góry ;). Mi się Norbert od początku nie podobał ani z wyglądu ani z zachowania, zresztą jak prawie każdy facet Olki :D. Z wyglądu to podobał mi się tylko ten młody doktorant z resocjalizacji z którym Olka trochę kręciła, ale z zachowania też paskudny ;). A pokazują jeszcze Smosarskiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666uuuuuuuuyyyyyyyyyuuuuu
na stronire aleseriale.pl pisze na temat Oli i Roberta , okaże się że to psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Już by mogli zrobić że Olka chociaż z rok by z kimś była, jakiś w miarę spokojny związek, a nie ciągle jakies dziwne niemiłe niespodzianki. Ta Walentynka Agi, którą dostała, lipny pomysł, takie rzeczy to się w podstawówce zdarzają :D. Ale scena przy śniadaniu u Ryśków super i Rysiu mówiący, że zje paróweczkę, wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paschalska jest koszmarnie
niezgrabna. o matko, albo ktoś jej nogi na beczce prostował albo ma jakieś poważne schorzenie wymagające operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to Renatka super dzis
wyglądała zanim uspił ją ten drań :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
przegapiłam (: opowiedzcie co bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
nie oglądałam dziś odcinka, tylko powtórkę z wczoraj o 13 i we wczorajszym odcinku już zwróciłam uwagę, że coś dziwnie chodzi, ale nie robiłam z tego afery ;), bo pomyślałam że może jakąś kontuzję ma czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
Renatka wygladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
bombowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie chodzi
i jest bardzo zgrabna :-O Nie rozumiem problemu, najgorzej to człapie Koziełło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziełło to Sapiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×