Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kks
Dla kogos kto nie ma pewnosci czy Barbara(Aldona Orman) ma sztuczne piersi prosze obejrzec scene z filmu Quo Vadis. W scenie obnaza sie przed cezarem i ewidentnie widac naturalny biust. Chyba,ze potem sobie wlozyla silikon-tego nie wiem.Powtarzam z twarza przesadzila-ilosc botoksu. W filmie w/w byl ladna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe temat Aldony Orman. Moim zdaniem, przed operacjami była ładniejsza. Teraz wygląda potwornie, wszystko ma takie przerysowane, za duże, wygląda jak z jakiegoś komiksu albo jak ktoś napisał - taniego p****la. Nawet te jej mega długie rzęsy wydają się wulgarne przy całej postaci. Miała wiele operacji, już kilka lat temu o tym pisano - wycięła sobie nawet żebro, żeby mieć szczuplejszą talię :O To fanatyczka operacji plastycznych :P Dorównuje jej jedynie M.Rozenek, która może jeszcze nie wygląda tak groteskowo ale jest podobnie "zrobiona" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ale nie oszukujmy się- i tak byście jej nie odmówili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ale nie oszukujmy się- i tak byście jej nie odmówili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto niby? My - kobiety? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro -li to chyba nie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro -li to chyba nie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale komentarze piszemy my - kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowanie Maćka i bierność Grażyny mnie przerażają Naprawdę znam rodzinę z chłopcem z zespołem Downa nieco młodszym od Maćka Ma 18 lat. I stopień upośledzenia głębszy niż Maciek. Ma większe problemy z mówieniem. Kilka lat temu byłam świadkiem takiej sytuacji... Mały miał z 10 lat. Rodzice prosili go żeby do wieczorynki pozbierał zabawki ale on miał to w nosie szalał wygłupiał się, popisywał przede mną. Kiedy zaczęła się bajka tata wyłączył telewizor. Młody rzucił się na podłogę wył kopał szafę rzucał zabawkami. Ojciec wyniósł go do drugiego pokoju. Jeszcze z pół godziny tam wariował a potem przyszedł do nas uspokojony PRZEPROSIŁ oczywiście nie werbalnie ale przytulił się do rodziców, pogłaskał po głowie Mama mi potem mówiła że to przeprosiny. Pozbierał zabawki, zjadł kolację poszedł się myć i spać. A ja siedziałam z rozdziawioną buzią. Pamiętam ten dzień do dziś. No ale teraz chłopak jest samodzielny chodzi do szkoły integracyjnej i na jakieś warsztaty, może sam zostać w domu zrobi sobie jeść i przede wszystkim nie robi takich akcji jak Maciek Myślę, że to kwestia podejścia konsekwencji i determinacji rodziców. Kasia zagrożona z matmy a Grażyna nic pewnie nie wie bo biedny Maciuś trzaska meblami. Tragedia. Basia koleżanka Kasi jak wyrosła. :) Szykulska bez swojego życia śledzi tylko kogo by poprześladować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i brzydka jak noc listopadowa:), i jeszcze straszy Janka tą morda jak starą torbą menela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam klanu od dawna ale ostatnio włączyłam przypadkiem i się mocno zdziwiłam jak zobaczyłam że Paweł Lubicz ma inną kobietę! Co się stało z Krystyną? Zawsze lubiłam na nich patrzeć, tworzyli fajną parę. Ale skończyłam oglądać klan jak Krystyna urodziła syna. Czy ona umarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
dlaczego nikt nie komentuje wsc***kiej Szykulskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna leczy sie za oceanem a prywatnie aktorja ja grajaca ma problemy ze zdrowiem tu i teraz... julia wygladala dzis starzej od eli:D i do tego ten blond...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Szykulska z sobą zrobiła? Wygląda i zachowuje się jak kloszardka-alkoholiczka, a taka fajna była w "Sąsiadach" :O Teraz nie da się jje oglądać. Bożyszcze Kaśki i jej koleżanek jaki mizerny :D Do krytyki wyglądu Barbary dodam jeszcze, że wygląda ona strasznie nienaturalnie w Klanie, na tle normalnych osób. Pasowałaby idealnie do latynoskiej telenoweli, tam są same takie plastiki, ale w szarym Klanie jej przerysowany wygląd razi i jest komiczny, a nie zachwycający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź na temat Krystyny. Szkoda że jej nie ma, życzę zdrowia aktorce! Muszę stwierdzić że klan nie jest już taki fajny jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
a wrecz jest do doopy, powinni zakonczyc emisje bo zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniutka to ty podpaliłaś karczmę na wesele. Nie chcesz żeby twój jedyny syn ożenił się z tą cnotliwą przybłędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szykulska naprawde okropna...niby nigdy nie byla klasyczna pieknoscia...ale teraz wyglada jaby na zdjecia przyszla prosto z jakiejs pijackiej imprezki co to sie od tygodnia ciagnie:D barbara i te jej loki plus usta plus nos plus biust przypominaja mi violette villas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już Nie gadaj głupot Szykulska była śliczna jak była mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie ją choćby w hydrozagadce albo w wakacjach z duchami. Śliczna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pan samochodzik i templariusze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykulska była śliczna w Panu Samochodziku, ale póżniej jakoś szybko się zestarzała. Nawet w Vabanku była już nieciekawa. Ale przyznaj w Panu S. była śliczna, młoda, naprawdę mega laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda urodą, ale ten jej głos i sposób mówienia jest... dziwny. Takie menelskie to wszystko, jakby była długoletnią alkoholiczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak paskudnego i koślawego dzieciaka jak Kaśka to ja w życiu nie widziałam. Tylko córka Agniechy jej dorównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
do 10.14, no nie ukrywam ze Bozka mi nie pasi, wiecznie beda z nia problemy i wiecznie bedzie miala fochy :-P nie lubie takich swieto(..bliwych) dziewczat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
widzita? nie pijta! co wodka robi z urodo kobiety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo lubię Kasię, szczególnie teraz jak dorosła. Królikowska co raz lepiej wygląda i wolę ją oglądać niż Bożenkę i Maćka. Zosia Agnieszki to też fajna dziewczynka i fajnie zagrana z fajnymi dialogami. Pani Szykulska zawsze miała zachrypnięty głos i to po prostu natura... Najpierw narzekacie, że aktorki robią sobie botoks, teraz, że staro i brzydko wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bożenka okropnie szczerzy dolne zęby zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi nawet nie chodzi o to, że ma głos zachrypnięty, tylko tę dziwna manierę (w sąsiadach też miała) - robienie dziwnych przerw, czasem w środku wyrazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×