Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Małgosia będzie z tym swoim nauczycielem? Ten facet który towarzyszył dziś Heniutce to był ten Krystian? Łee myślałam, że młodszego se wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis byla Barbara-zaraz po skonczonym odcinku musialem biec szybko do toalety, zeby sie wytasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni po wakacjach dać więcej cycatych aktorek. Albo jakoś uwidocznic jak jakaś ma cyce, a parę się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do romansu z chomikiem to już bardziej pasuje ta koleżanka Małgosi. Bardziej doroslo wygląda. Małgosia nie pasuje kompletnie do scen z romansem, dali by jej wątek jak rysuje laurke dla dziadka albo dostaje nowa lalkę. Po wakacjach było by miło jakby Beata miała romans z chomikiem, bo ten jedyny w mieście psycholog tez pasuje do niej jak pięsc do oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że Małgosia dostała dobry wątek. 14-latki nie bawią się lalkami, raczej jarają się Justinem Bieberem lub innymi tego typu piosenkarzami i lajkują sobie zdjęcia na instagramie. Co prawda nie zakochują się w nauczycielach, ale i tak dobrze, że scenarzyści odeszli od cofania w rozwoju klanowej młodzieży. Jeszcze za bliźniaków powinni się wziąć, moim zdaniem jeden z nich powinien okazać się gejem. Myślicie, że Kinga i Michal zaakceptowaliby to? Na pewno Ela nie miałaby z tym problemu, tego jestem w zupełnośc***ewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela ostatnio ze wszystkim się godzi,wcześniej czy póżniej ale godzi:p Chyba to przychodzi z wiekiem,że albo stajemy się bardziej tolerancyjnie albo w drugą stronę nic nam się nie podoba;-) Właśnie wątku tęczowego w Klanie jeszcze nie było?:D Cóż za przeoczenie:p Co do Orman w NiZ to faktycznie-co ta kobieta sobie zrobiła z nosem,z policzkami? A jak sobie nic nie zrobiła to współczuję starzenia się-bardzo niekorzystnie wyglądała. Facet od tej babki poprawiajacej sobie brzuch wyglada tak ze od razu strach sie bac i wieszczy klopoty dla dr Lubicza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafalski powinien zaczac krecic z Ramona ,ona powinna na to pojsc,przeciez wzajemnie sie z Beata nie znoszą wiec moglaby sie zemscic na mamie Jasia i przy okazji zyskac troche kasy lub fantów od jego tatusia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra może i ma 14 ale wygląda na 8-9 lat. Jeśli aktor nie pasuje tworzą do roli to się jej mu nie daje. Ps. Ten amant od heni jaki przerażony w tej knajpie. Beznadziejnie zagrane. Miało być pewnie żeby zagrał "jaka laske wyrwał bolek" a wyszło "o qrwa czy ona mnie nie pobije"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek rafalskiego z ramona byłby żałosny. On podstarzLy nic nie wnosi do serialu i ich relacja nic by nie wniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby w Klanie wszystkie wątki coś wnosiły:D a ten by nawet pasował...no i taki troche z zycia wziety...ojciec z 'narzeczona' syna..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia niby młoda,niby pierwszy raz zakochana ale od razu wyczaila ze Adas woli je wlasna matke...taka miala mine na zakonczenie wtorkowego odcinka:p grecka tragedia nam sie szykuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że 14latki są takie jak napisał Elmuśko, ale Małgośka wygląda dziecinnie i do niedawna tak samo się zachowywała, do takiego romansu faktycznie jej koleżanka by bardziej pasowała albo Kaśka. Zaraz Zosia od Agnieszki będzie mieć romans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała aby ten jasiek w końcu trafił do poprawczaka i chciałbym właśnie tego by on już normalnie nie mógł jakoś tak siedzieć w domu. To jest przecież łobuz..czasem mi się jego zachowanie nie podoba. Już bym nie oglądała jego na moim ekranie w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie razi, ze nikt nie widzi problemu w tym, ze Malgosia chce romansowac z nauczycielem i do tego doroslym mezczyzna! Jeszcze ja Beata pociesza, ze jak jest w pracy to nie moze z nia za duzo rozmawiac! Paranoja! Jako matka powinna zareagowac, a nie pchac ja w lapy tego zboka. No sorry- Malgosia to totalny dzieciak i chyba tylko pedofil, moglby sie za nia uganiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to fajnie by bylo, gdyby po wakacjach Malgosia byla w ciazy! Takiego watku jeszcze nie bylo- samotna, nieletnia matka! A ile Elzunia by miala uzywania! Moglaby sie martwic do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam nadzieję, że Małgosia nie będzie jeszcze seksu uprawiać :O To już by była totalna patologia w serialu o więzach rodzinnych i z misją :O To prawda, że nikt problemu nie widzi zarówno w romansie Małgośki, jak i wszelkich innych, choćby Jaśka, który pieprzy Ramonę za ścianą dziadków :O Kompletnie nie pasuje to do idei Klanu i chyba nie powinno mieć miejsca w takim seriali i w tv publicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniak na bank będzie miał problemy z mężem tej pacjentki. Coś mi się zdaje,że po wakacjach będzie się działo! :) Mam też nadzieję,że to kupno Topolina przez Barbarę jakoś ją zbliży z Koniakiem. Może będzie tam jeździł z Juniorem i wspomnienia z dworkiem i Krystyną zbliżą go do Barbary. Niech ta beznadziejna Wiga zniknie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ona też denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ktoś pisał że ona umrze i on będzie groził wielkiej doopie. Małgosia jakby była w ciąży to dobry pomysł, albo żeby jej o***t odwiedzilo na raz 10 zdziczalych studentów fizjoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybciej matka Małgosi uwiedzie masażystę,bo aż się ślini na jego widok.A Małgosia przecież mówiła,że chce czekać do dorosłości,tylko czy wuefista poczeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata i Adam się seksują, a tu wchodzi Jasiek - ale by jaja były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata mogłaby być w ciąży, to by było ciekawe :D Sztucznie zrobili z tą pacjentką, dawno nie pokazywali aż tak mocno pacjentek Pawła, a teraz nagle i już wiadomo, że coś będzie nie tak. A może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego to, że lekarz (ten nowy) zna 3 języki to zaleta? Jakie to ma znaczenie w jego zawodzie, mnie do głowy przychodzi jedynie możliwość szkoleń zagranicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta blond wywłoka to nie Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by na to wszystko nie patrzec to sie zapowiada całkiem ciekawy początek nowego sezonu. - problemy koniaczka w pracy, groźby ze strony męza zmarłej, moze Paweł bd zastraszany ze zrobi coś małemu, wsparcie Wigi mam nadzieje ze umocni ich zwiazek jeszcze bardziej, za rogu czai sie Barbara. - Beatka i masażysta .Grubszy konflikt matki i córki ?? Albo faktycznie ta ciąża małolaty .W koncu to problem dzisiejszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odcinek 2777-pierwszy po wakacyjny-okazuje sie, ze Barbara jest w ciazy z Pawlem-uwiodla go podczas gdy on przyjechal w czasie wakacji do Topolina po jakies nie zabrane papiery-a ona opalala sie w stroju Ewy-dosypala jemu do herbaty tabletke g****u. Ramona jest w ciazy z Rafalskim-w czasie wakacji poszla do niego jeszcze raz zapytac czy ma powiedziec Jaskowi i Rafalski zaproponowal jej drinka na rozluznienie i potem bara,bara. Beta jest w ciazy z nauczycielem Malgosi- w czasie wakacji poszla na masaz mocno podchmielona i sciagnela z siebie recznik i kazala masowac cialo we wszystkich miejscach-potem bara bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz obsesję ciążową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam od razu obsesja:D po prostu Klan z misją dzietności -cobyśmy jako naród nie wymarli no i ktoś musi pracować na nasze emerytury:D x knucie Bolka i Barbary jak tu Heniutkę ponownie zdobyć-nawet zabawne -a Heniutka i tak swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie wyobrazam sobie Malgosi w ciąży:p Jacek tatusia dziecka rozszarpałby chyba :p cały sezon byłby poswiecony procesowi sadowemu w tej sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara w ciąży z Koniakiem, to byłoby coś!!!! :)) Spadówa z tą klocowatą Wigą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×