Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Właśnie ja nie rozumiem, czy Cześka wciąż kocha Darka? Po co scenarzyści robią z niej taką idjotkę... Ciągną ten wątek, już nic z niego nie wycisną. Czas na rozwód i związek z Brajanem a nie na bycie psem ogrodnika i tesknoty za złamasem Darkiem.

Zmienia mi słowo I D I O T K A

Edytowano przez WandeczkaKa
Czy słowo i d i o t k a jest wulgaryzmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha  cha cha cha

Janek  i  Rafał  przebiorą  się  za  kobiety,    żeby  pójść  na  imprezę  Agnieszki  i  Oli

 

Zofia  ucieszy  się  zaręczyn  Pauliny  i  Jacka,    Gabrieli  to  się  niepodoba,  ciekawe  co  powie  Małgosia  ,  gdy  również  zobaczy  pierścionek  zaręczynowy

 

Ola  źle  się  czuje,   ma  ciążowe  zatrucie,  mus  na siebie  uważać

 

Dżesika  interesuje  się   Rutką,  Darka  ma  gdzieś,   Czesia  może  ucieszy  się,  że  kochanka  przyprawia  mu  rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
19 godzin temu, Gość tępe dzidy napisał:

Ta głupia Ulka dostała wścieklizny macicy, która zamroczyła jej mózg chęcią spłodzenia potomka. Jeszcze ...ka się obraziła na Korbasa. On powinien kopnąć ją w dupę.

L-żunia to tępe babsko. Wg niej więzi międzyludzkie zanikają, bo młodzi nie czytają książek i jeżeli ktoś nie zajarzy, że mowa o doktorze Judymie, to porównanie do bohatera powieści to koniec kontaktów między ludźmi. Większej głupoty nie słyszałam, pomijając płaską Ziemię i szczepionki wywołujące autyzm. 

Cześka też zabłysnęła - nie będzie się przyjaźnić z kochanką męża, ale ze swoim kochankiem to ona się regularnie spotyka. I wg jej tępego móżdżku to jest ok, że ma kochanka, a jak mąż ma kochankę w trakcie rozwodu, to koniec świata. 

 

 

Ula jest normalną kobietą która marzy o byciu matką, a wiek nie pozwala jej tego odkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie
6 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Ula jest normalną kobietą która marzy o byciu matką, a wiek nie pozwala jej tego odkładać.

A jeszcze 3 lata temu, gdy Bożenka cierpiała na ciążowe nudności, mówiła, że ona właśnie dlatego nie zamierza zachodzić w ciążę. Gdy Korbas powiedział, że to ,,tylko'' w pierwszym trymestrze, Ulka odpowiedziała, że później pojawiają się inne nieprzyjemne objawy. Mogła porozmawiać ze swoim facetem, że jest propozycja wyjazdu w trasę koncertową, a nie decydować za cały zespół. Poza tym raczej nie jest po 40, że to już ostatni dzwonek na zajście w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula

Z Ulą kompletna lipa. Moglaby z nim jechac, zachodzic w ciąze ( zmiana klimatu temu spzraya, jesli akurat zajdzie, to albo z nim tam zostanie, bez pzresady, jaki problem, albo wroci. Albo probowac teraz i niech sam jedzie, Pol roku jej nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie

Rafał  miał  pretensje   do  Agnieszki,  że  zabrała  Olę  na  jogę,  on  ma  wściekliznę  jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
3 minuty temu, Gość życie napisał:

Rafał  miał  pretensje   do  Agnieszki,  że  zabrała  Olę  na  jogę,  on  ma  wściekliznę  jaj

Jak zycie to tylko w Madrycie lub w okolicach.Smiac mi sie z was chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Witold  nie ma  pieniędzy  na  gaz  ,  bierze  je  z  konta  Teosia

 

Rafał  przeprasza   Agnieszkę  za  sprzeczkę  w  szpitalu,  martwił  się  o Olę

Paulina  opowiada  Ramonie  jak  minął  obiad  w  towarzystwie  z  Gabrielą,  była  tak  dla  niej  miła,  że  tamta  wyszła  z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Może Paweł będzie chory na alzheimera tak jak Władysław, Jeśli chodzi o Stefanka to nie mogą się scenarzyści zdecydować czy jest w zerówce czy w pierwszej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Kompletnie nie rozumniem postawy Czesi. Fakt, Darek zdradzał ją od zawsze, ale ona miała wolny wybór. Mogła od niego odejść i przestać dawać się poniżać, niestety nie zrobiła tego. Potem wskoczyła do wyra Cebuli, bo ten ją oszukał, że Darek ją zdradzał na wyjeździe służbowym. Serio ona jest taka durna, że spotyka się z gościem, który ją wykorzystał i który kieruje sie tymi samymi zasadami co jego szurnięta siostra? Zawsze wiedziała, że Cześka jest naiwna, ale żeby aż tak. Ją burzy fakt, że Darek ma kochankę, a sama romansuje z Brajanem.

Nie wiem co myśleć o Uli. Chyba nic by jej się nie stało, gdyby pojechała w te trasę w zespołem Korbasa i pod koniec staraliby się o dziecko. Taki kompromis, a ona go szantażowała, robiła cyrk i musiała postawić na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ilona  założy    własne  konto    dla  Teosia  ,  pójdzie  z  nim  na  plan   reklam,   na   szczęście  mały   nie  płacze,    Witold   wścieknie  się,

 

chyba  ją   uderzy,    Iwona   podczas  obiadu    widzi  Ilonę    w  okularach   słonecznych,   domyśla  co    się   stało

 

Robert   wraca  z  odwyku,  pyta  się   Jurka   o  pracę  w  jego   firmie, czy  kogoś  potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ta ilona to jest dopiero durna. Ona się Witka poprostu boim on w domu rządzi, a ją traktuje jak głupią gęś ze wsi. Sama mu na to pozwoliła, więc ma, zresztą żadna normalna kobieta nie związałaby się i nie zaciążyła z kimś takim jak Witek. Oszust i cwaniak, który sprzedałaby własne dziecko gdyby mógł.

Dobrze, że Dżesika tak pogrywa z Darkiem, ciekawe jak teraz rozwiążą sprawę tego rozwodu jak Darek nie będzie miał do kogo iść, bo Dżesi się  bzyka z Rutką. Oczywiście Czesia dalej święcie oburzona i udaje świętą, a mogłaby w sytuacji gdyby tylko Darek ją zdradzał, a niestety ona się puszcza z Brajanem i to nie jest żadne wytłumaczenie, że Darek ją zdradzał latami. Trzeba to było już wtedy ukrócić i pogonić dziada, a nie zniżać się do jego poziomu.

 

Nie moge patrzeć na ten wątek nabzdyczonej Dominiki . Ona traktuje tego Roberta jak ..., a facet stracił dwie kochające osoby i nie daje sobie z tym rady. W tej lasce jest zero zrozumienia, a powinna go mieć, bo sama straciła matkę. Oczywiście to nie oznacza, że Robert może ot tak sobie pić, ale to wołanie o pomoc, a Dominika traktuje go fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej  pędź

Anna  Surmacz  da  Oli  książkę  o  miłości,   ona  czyta  i  wzrusza  się  piękną  historią,  Rafał  widzi  ją  zalaną  łzami....

 

Daniel  zaprosił  bezdomnych  ludzi  do  Rosso,  wraca  Monika  ,  prosi  syna,  żeby  był  ostrożny  mając   z  nimi,  nie  podoba  się, że  ma  takie  towarzystwo,  on  chciał  się  wczuć  w  rolę    ludzi  ,  którzy  walczą  o  przetrwanie,  pisze  książkę,  zrobił  szalony  eksperyment,  żeby  wyszedł  hit

 

Grażyna  i  Leopold   zachęcają  Ulę  i  Kornela  na  wyjazd  na  działkę,  żeby  posadzili  truskawki,  Leopold  w  ramach  rozrywki  daje  im  wykrywacz  metalu

Tadeusz  przywozi  Żabcię  ze schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Rozwala mnie Aga z ta swoją obsesją na punkcie słodyczy. Owszem cukier nie jest zdrowy i nie naley się objadać słodyczami, ale jedno ciastko nikomu nie zaszkodziło. Ola moim zdaniem w długich włosach wygląda o niebo lepiej, teraz jak jej jeszcze te włosy kręcą lokówką na końcach to wygląda jak matrona. Rafał to ..., trzesie się nad Olką jakby ona była niepełnosprawna. Ja rozumiem dbac o kogoś, martwić się, ale on jest zdrowo porąbany. Ten ich pomysł, żeby przebrać się za kobiety i iść na imprezę jest żałosny, ja w kazdym razie bym była zła i wstyd by mi było gdyby mój facet tak się zachował. On w ogóle uważa Olę za ...kę, bo nie wierzył, że na tej imprezie nie będzie alkoholu itd. Nawet jakby był to chyba Ola jest na tyle dorosła, że sama by wiedziała, że w ciąży się nie pije ani łyka.

Gabriela to też okropna postać. Nie rozumiem po co wtrąca się w życie dorosłego chłopa, mowa tu o Jacku. On ma wszelkie prawo do ułożenia sobie życia z kim chce i jej nic do tego. Nie rozumiem czemu matka Jacka jej wreszcie tego wprost nie powie. Ona jest babcią Agatki, ale nie jej matką, więc nie ma prawa decydować. O Monice to już dawno było mówione, że jest powalona i ma  niezdrową obsesję na punkcie swojego synalka, który jest psychopatą i nadaje się do leczenia. Nie wiem jakim cudem Feliks mógł wyjść za taką babę, która go wiecznie o wszystko oskarża i wiecznie jest niezadowolona, a jak Daniel coś zrobi to nic. Na moejscu Felego rozwiodłabym się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka

Monika to przechodzi samą siebie. Jej zaślepienie Danielkiem jest tragiczne. Feli jaki jest taki jest, ale Monika za niedługo będzie go oskarżać za oddychanie tym samym powietrzem co ona i jej synalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest
7 godzin temu, Gość sosenka napisał:

Monika to przechodzi samą siebie. Jej zaślepienie Danielkiem jest tragiczne. Feli jaki jest taki jest, ale Monika za niedługo będzie go oskarżać za oddychanie tym samym powietrzem co ona i jej synalek.

Monika  przeprasza Feliksa,  mówi  , że  Daniel  powinien  żyć  własnym  życiem,  nawet  ugotował  obiad,  jakąś  rybę  w  sosie,  pierwszy  raz  widzę  ją  w  fartuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Zażenowała mnie ta scena baby showeru i ten wjazd Janusza i Rafała. Zrobili siebie jeszcze większych ...ów niż są. W ogóle drażni mnie Rafal niesamowicie, a Olka jest głupia, że nie umie mu dobitnie powiedzieć, że ma jej nie mówić gdzie może chodzić. Zresztą on sie obawiał, że na baby shower będzie alkohol i co nawet jakby był to wcale nie oznacza, że Olka by go piła. Nie rozumiem tego faceta. Szkoda, że Ola nie jest z Norbertem, bo on byl jaki był, ale jak nie miał odpałów to był naprawdę fajnym gościem,a  Rafal nie dość, że brzydki to jeszcze mało inteligentny.

Znowu się zacznie z Gabrielą, będzie jej świrowanie, bo dorosły chłop, czyli Jacek chce stworzyć dom i rodzinę dla swojej córki, a babci się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Zażenowała mnie ta scena baby showeru i ten wjazd Janusza i Rafała. Zrobili siebie jeszcze większych ...ów niż są. W ogóle drażni mnie Rafal niesamowicie, a Olka jest głupia, że nie umie mu dobitnie powiedzieć, że ma jej nie mówić gdzie może chodzić. Zresztą on sie obawiał, że na baby shower będzie alkohol i co nawet jakby był to wcale nie oznacza, że Olka by go piła. Nie rozumiem tego faceta. Szkoda, że Ola nie jest z Norbertem, bo on byl jaki był, ale jak nie miał odpałów to był naprawdę fajnym gościem,a  Rafal nie dość, że brzydki to jeszcze mało inteligentny.

Znowu się zacznie z Gabrielą, będzie jej świrowanie, bo dorosły chłop, czyli Jacek chce stworzyć dom i rodzinę dla swojej córki, a babci się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Brajan  oświadczy  się  Czesi,  wyjmie  z  pudełka  pierścionek zaręczynowy,  zaprosi  ją  na  kolację  romantyczną  w  restauracji

Ola  skarży  się  Agnieszce, że  nadmierna troska  Rafała  ją  denerwuje  i  ma  dosyć  jego  obsesji

Ula  i  Kornel  nie  chcą  głośnego  wesela, ale  muzycy    myślą  o  wejściu  na  scenę  na  ich  ceremoni

 

Robert  zacznie  pracę  u  Jurka,  nie  obędzie  się   bez  kłopotów,  bo  robotnicy  na  budowie  piją  piwo....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ilona jest strasznie głupia. Związać się z kimś takim jak Witek, dać się poniżać, być traktowaną jak służąca. Ta laska ma niesamowicie niskie poczucie własnej wartości i jeszcze gnoja broni. To ten typ baby co to chłop leje, ale ona się nikomu nie poskarży, nie postawi się mu, bo co ludzie powiedzą, a przecież jak nie leje to to dobry ojciec dla dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Rafal dzis przegial dokumentnie i na miejscu Agi bym mu dobitnie powiedziala, zeby się leczył na nogi, bo na łeb już za późno. Joga dobrana dla kobiet w ciąży i ogólnie specjalne ćwiczenia w tym czasie sa bezpieczne dla ciężarnych, a stan przedrzucawkowy jest z wysokiego ciśnienia i dziwne, że gin Oli jej go nie badał ani nic z tych rzeczy, ale okej może miała cały czas normalne i teraz nagle coś się zaczeło dziać. Niemniej szukanie winnych jak to robi Rafał jest mega bezczelne. Gdybym była Agą to bardzo bym się obraziła i nie wiem czym bym z tym ćwokiem jeszcze chciała gadać. Ogólnie facet jest mega po...ony, chciałby żeby Olka 9 miesięcy leżała w łóżku, ale nie patrzy na to, że oboje jedzą niezdrowe żarcie w postaci głównie mrożonej pizzy i słodzonych soków. Nie wiem też czemu Janusz go nie opiepszy za to jak potraktował Agę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Z rozmowy Iwony z Iloną wynika,że Iwona była bita przez Filipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Z rozmowy Iwony z Iloną wynika,że Iwona była bita przez Filipa.

Też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

To może być prawda, ale i tak dziwi mnie naiwność Koziełłow, chociaż wiem jacy oni są. Ilona przychodzi do nich na kawę w ciemnych okularach i wciska kit,że ma alergię. W życiu bym w takie coś nie uwierzyła, szczególnie znając Witka i wiedząc co to za gagatek, a ci te bajeczkę łykneli.Jedynie Iwona jest z tej dwójki najmądrzejsza, choć Anna czasem gada z sensem, ale i tak sponsorowanie tych dwóch ...ów jest przerażające. Dorośli ludzie, a tacy niezaradni, tzn Witek owszem zaradny jest,bo cwaniak i oszust,a Ilona nie tyle co niezaradna to naiwna i potwornie głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daniel to już zrobił się spokojny? Miły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe  historie

Ilona  ucieknie  z  synkiem   do  domu  Koziełłów  przed  pijanym  Witkiem!  Nie  chce  wracać  do  męża!

 

Anna  jest  oburzona  ,  że  Witek  zmusił  żonę  z  dzieckiem  do  wyjazdu

 

Paulina  spotka  się   z  biologicznym  ojcem  Stasia,  oczywiście  w  tajemnicy  przed  Jackiem,  on  będzie  ją  podejrzewał  o romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Nie mogę znieść Rafała. Wiem, że się powtarzam, ale ten koleś działa mi na nerwy jak mało kto, nawet Bożena i Kamila są ostatnio o krok za nim. Facetowi kiedyś za dzieciaka powiedziano, że nie może mieć dzieci, bo świnkę miał, nie zbadał się tylko wierzył na słowo i uważa, że ciąża Oli jest cudem i najlepiej laskę zamknąć w domu, odizolować od wszystkiego byleby tylko nosiła jego dziecko jak inkubator. Olka też za mądra nie jest. Wiązać się z kimś takim jak on, zaciażyć to szczyt głupoty.

Powala mnie myślenie i Darka i Czesi. On, latami zdradzał żonę, nigdy się nie pokajał, bo wiedział, że głupia zawsze mu wybaczy, więc kiedy ona poszła do łóżka z jego kumplem on uważa, że tylko ona jest tą złą i niedobrą, a jego winy dawno zostały zmazane albo w ogóle ich nie było. Z kolei Cześka dała się zbałamucić Cebuli i dalej uważa, że to, że Darek ma Dżesikę jest złe, ale jej romans z Brajanem jest okej. Oni oboje się siebie warci. Żal tylko Ani, bo musi na tę całą patologię patrzeć i Dżastina, bo ma matkę zdzirę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest
2 godziny temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Nie mogę znieść Rafała. Wiem, że się powtarzam, ale ten koleś działa mi na nerwy jak mało kto, nawet Bożena i Kamila są ostatnio o krok za nim. Facetowi kiedyś za dzieciaka powiedziano, że nie może mieć dzieci, bo świnkę miał, nie zbadał się tylko wierzył na słowo i uważa, że ciąża Oli jest cudem i najlepiej laskę zamknąć w domu, odizolować od wszystkiego byleby tylko nosiła jego dziecko jak inkubator. Olka też za mądra nie jest. Wiązać się z kimś takim jak on, zaciażyć to szczyt głupoty.

Powala mnie myślenie i Darka i Czesi. On, latami zdradzał żonę, nigdy się nie pokajał, bo wiedział, że głupia zawsze mu wybaczy, więc kiedy ona poszła do łóżka z jego kumplem on uważa, że tylko ona jest tą złą i niedobrą, a jego winy dawno zostały zmazane albo w ogóle ich nie było. Z kolei Cześka dała się zbałamucić Cebuli i dalej uważa, że to, że Darek ma Dżesikę jest złe, ale jej romans z Brajanem jest okej. Oni oboje się siebie warci. Żal tylko Ani, bo musi na tę całą patologię patrzeć i Dżastina, bo ma matkę zdzirę.

Dżesika  wystawi  Darka  do  wiatru,  wyjedzie  z  Rutką(  śmiech)

Ola  będzie  chyba  rodzić  w  maju,  ciekawe  czy  będzie  miała  ciężki  poród,  bo  scenarzyści  zawsze  mogą  nas  zaskoczyć,  Rafała  mogliby  zamknąć  w  psychiatryku,  bo  świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa rozwoju postaci Witolda i jego związku z Ilona. Pewnie będzie tak, że Witek chwilę popastwi się nad Ilona a potem będzie cuodowna przemiana Witolda w Czlowieka Anioła i koniec jego przemocy. Od tak.

Ja uważam, że Brajan właśnie przeszedł taką przemianę. Zakochał się w Cześce, jest dla niej miły i opiekuńczy.

Darek to złamas, i to wiadomo od zawsze. Natomiast dla zachowania Cześki, jest wg mnie jedno wytłumaczenie - ona wciąż kocha Darka. Dlatego zachowuję się jak pies ogrodnika. 

I tej konfiguracji szkoda mi Anulki i Brajana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×