Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość

Bożena  będzie  znowu  pracowała   na  półetatu😀,  teściowa  zajmie  się  dziećmi

Ola  będzie  musiała  długo  czekać  na  Rafała,  dostanie  jego  nagranie  z  Turcji,  siedzi  za  kratami,  ona  wpada  rozpacz,  prawnik  jest  oszustem!

Grażyna  niech  zajmie  się  sobą,  przydałaby  się  jej  wstrząsowa  terapia,  Kasia    potrzebuje  ojca,  dlatego  kocha  Ksawerego,  myślę,  że  nie będą  ze  sobą  długo,  niewiadomo  czy  nie jest  żonaty  i  ma  dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Grażyna jest straszna. Trzęsie się nad dorosłymi dziećmi, bo nie ma własnego życia. Zamiast wyjechać z Poldkiem, pozwiedzać coś, nie wiem co jeszcze to ona jak taka stara kwoka ciagle o dzieciach. Fakt, Ksawery nie pasuje do Kasi i mam nadzieję, że ten związek się rozpadnie. Ona potrzebuje ojca, a ma tylko nadopiekuńcza matkę dlatego związała się z kimś takim jak on. Wyglądają razem jak tata i nastoletnia córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Co do dzisiejszego odcinka to wyraźnie było widać, że ta łysina Rafała to jakis czepek. Zrolował się na czole, a Ola ma strasznie suche i zniszczone włosy i zdziwiło mnie też to, że jak poszła na spacer z Agą to dzieciom nie założyły czapeczek, a same miały kurtki.

Grażyna jest straszliwie męczaca. Nie mogę słuchać tej baby. Umęczona życiem, sfrustrowana robotnica, która narzeka nawet na to, że jej mężata i dzieciata corka pojechała na wieś z dziećmi i nic jej nie powiedziała, a może się tak przeziębi!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia
Dnia 28.09.2019 o 06:36, Gość Gość000 napisał:

Jaś dla Ramony to dziecko. Po co się do niej przeprowadzał? Ramona powinna mieć faceta po 30,a nie gówniarza wyglądającego na 16-17 lat. Nie dość, że Jasiek jest fizycznie odpychający to jeszcze mega chudy. 

chudzielcom w korzeń idzie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia
Dnia 28.09.2019 o 06:36, Gość Gość000 napisał:

Jaś dla Ramony to dziecko. Po co się do niej przeprowadzał? Ramona powinna mieć faceta po 30,a nie gówniarza wyglądającego na 16-17 lat. Nie dość, że Jasiek jest fizycznie odpychający to jeszcze mega chudy. 

chudzielcom w korzeń idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ula tak się nakreca na tę ciążę, że się nie dziwię, że im się nie udaje. Zamiast wziąć to lajtowo to ona planuje wszystko od A do Z żeby tego i tego dnia był seks. Strasznie to głupie i własnie przez takie akcje większość par nie może mieć dziecka, a jak nie myślą o tym tylo jest spontanicznie to o dziwo się udaje.

Podoba mi się para Krzysztof i Lutka, lubię z nimi sceny, fajnie się ich ogląda.

No i nadziwić się nie mogę, że Czesia spała z takim frajerem jak Cebulak i teraz jej si,ę podoba ten drewniany Marek. Ona zawsze była naiwną ...ką.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
58 minut temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Ula tak się nakręca na tę ciążę, że się nie dziwię, że im się nie udaje. Zamiast wziąć to lajtowo to ona planuje wszystko od A do Z żeby tego i tego dnia był seks. Strasznie to głupie i własnie przez takie akcje większość par nie może mieć dziecka, a jak nie myślą o tym tylo jest spontanicznie to o dziwo się udaje.

Podoba mi się para Krzysztof i Lutka, lubię z nimi sceny, fajnie się ich ogląda.

No i nadziwić się nie mogę, że Czesia spała z takim frajerem jak Cebulak i teraz jej si,ę podoba ten drewniany Marek. Ona zawsze była naiwną ...ką.

 

 

Mogliby zrobić tak jak kiedyś z Grażynką i Ryśkiem,czyli próba zapłodnienia in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ula  i   Kornel  planują  miłe poranki,  tak  poradzi  im  Leonia😀

Brajan  spotyka  się  z  inną  dziewczyną

Kim  jest  ładna  dziewczyna,  która  prosiła  Piotra  o  wizytówkę?

Mam  30  letniego  kuzyna,  który  wygląda  chłopięco  jak  Jaś,  ludzie  nie  zawsze  wyglądają  na  swój  wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Klanie cudują z imionami. Następny aktor nie może nazywac się Tomek albo Damian koniecznie musi być jakiś Bazyli Powściągliwy czy jak mu tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Beata  wyglądała  ładnie, wesoła,  Piotr dobrze  czuje się  w towarzystwie  dziewczyn😀

 

Rafał  ma szansę  wrócić  do  Polski,  nowy  prawnik  mu  pomoże

Grażyna  mogłaby  pójść  na  tańce  z mężem  wypić  dobre  wino, s😍ks    w  hotelu

Dżesika  chce  zmienić  Darka  i  walczy  o  niego,  kogoś  poprosi  o  pomoc😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kornel  trochę  schudł🤸‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan

Miedzy Grazyna a Poldkiem kompletnie nie widac zadnej chemii. Zyja jak brat z siostra. Nawet glupiego buziaka w policzek nie ma. Czesia tez jakas taka sztywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Można było się spodziewać tego,że Ksawery ma syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

To prawda Grazyna z Poldkiem jak brak i siostra żyją. Nudny ten ich związek strasznie, już Leokadia ma lepiej.

Ula nudzi tą ciążą. Przestałaby o tym gadać i liczyć wszystko i od razu by zaszła,a  tak się nakręca i stresuje. O rany wrócił ten durny Jasiek, ale przynajmniej znów jest z Ramoną, choć ona powinna mieć kogoś ciut starszego i przystojniejszego, a nie wymoczka, który wygląda na 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

To prawda Grazyna z Poldkiem jak brak i siostra żyją. Nudny ten ich związek strasznie, już Leokadia ma lepiej.

Ula nudzi tą ciążą. Przestałaby o tym gadać i liczyć wszystko i od razu by zaszła,a  tak się nakręca i stresuje. O rany wrócił ten durny Jasiek, ale przynajmniej znów jest z Ramoną, choć ona powinna mieć kogoś ciut starszego i przystojniejszego, a nie wymoczka, który wygląda na 16 lat.

Jaś  jest  dorosły, co  ci  przeszkadza  ,że  ktoś  wygląda  młodziej,  jest  ok,  ważna  jest  miłość, a nie  tylko  uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Taka z tego miłość, że jak pojawiła sie dominika, to od razu do niej poleciał, ale jak się okazało, że nie moga być razem to wrócił do Ramony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za  co  zatrzymali  Rafała  w  Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
48 minut temu, Gość gość napisał:

Za  co  zatrzymali  Rafała  w  Turcji?

Może za inny wygląd niż w paszporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasiek to najgorszy chłopak! Nie lubię go! Ramona zostaw pajaca! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Może za inny wygląd niż w paszporcie.

To  byłby  absurd,  ludzie  mogą  być  na  coś  chorzy,  włosy  wypadają,  może  mylił  im  się  z  dillerem  narkotyków,  widać  ,że  to  pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem do Turcji, była mowa o tym, że Rafał tam już raz był. Moim zdaniem to ma jakiś związek z tym zatrzymaniem. Ogólnie, to jest pewnie niewinny tylko coś tam może się ciągnie od jego ostatniego pobytu i teraz go zatrzymali, bo o coś go podejrzewają.

W sumie to chciałam żeby Jasiek zszedł się z Ramoną, ale teraz to widzę, że on sie powinien związać z własną matką... A Ramona powinna mieć faceta z krwi i kości.

Rzygam tym całym Rosso, jakby nie było innej knajpy w Warszawie. Ciekawe czy to greckie jedzenie dla Grażyny, Kaśka ze swoim menem też zamawiali z Rosso? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssss

nie. to bylo z jakiejs greckiej knajpki haha podobno ulubiona knajpka Grazi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nici

Jedno jest pewne Rafał wyjechał bez włosów wróci zarośnięty 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę cz

 

Dnia 6.12.2018 o 13:30, WandeczkaKa napisał:

 

Czesia jest nienormalna. Jak można prosić byłego męża,żeby załatwił pracę ex koledze z którym się go zdradziło? Ja wiem ,że Darek to świnia,ale zachowanie Czesi jest dla mnie niepojęte,bo jak Cebula coś sknoci,a zrobić to napewno ,bo to cwaniak i przypadkowość to Darek też wyleci. Warto ryzykować dla kogoś takiego? Czemu w Klanie tak kombinują z imionami? Młody chłopak i nie może mieć na imię np. Adam czy Tomek tylko kurde Bazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bazyli  jest  okrągły  i  wysoki😀,   Bazylia   byłoby  zabawnie

Rafał  pewnie  wpadnie  w  depresję,  schudnie  dużo  kilogramów,  wróci  z wyglądem  Robinsona  Kruzoe,  będzie miał  lęki  przed  zamknięciem,  ma  obsesję  na  punkcie  czystości

Agnieszka  wkurza  mnie tym  swoim  wegeterianizmem,  mięso  też  jest  potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nici

Ogólnie Czeska z Darkiem mnie ostatnio bawią, zachowują się jak stare dobre małżeństwo 

3 godziny temu, Gość Noga Kurczaka na wagę cz napisał:

 

Czesia jest nienormalna. Jak można prosić byłego męża,żeby załatwił pracę ex koledze z którym się go zdradziło? Ja wiem ,że Darek to świnia,ale zachowanie Czesi jest dla mnie niepojęte,bo jak Cebula coś sknoci,a zrobić to napewno ,bo to cwaniak i przypadkowość to Darek też wyleci. Warto ryzykować dla kogoś takiego? Czemu w Klanie tak kombinują z imionami? Młody chłopak i nie może mieć na imię np. Adam czy Tomek tylko kurde Bazyli.

Oni wszyscy są siebie warci, najbardziej mnie rozbawilo jak Darek jednak sam zdecydował się pojechać, bo Czeska ostatnio nie jeździła i nie poradzi sobie za kierownicą, Czeska dalej gotuję obiadki, a z Jessica dalej czuje mięte do Darka. Boki zrywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Rafalski swego czasu sypiał z Moniką, a teraz jakby nigdy nic. Szkoda, że Olka nie jest z Górzyńskim, bo Rafał jest straszny przede wszystkim z charakteru.

Co jak co, ale podobają mi się sceny Darka z Brajanem i jak jest temat o nim. On ma dobrze napisane wersy i gra przekonująco. Natomiast niech już wypuszczą Rafała, bo nie dam rady patrzeć na gębę Pachalskiej, która nigdy nie umiała zagrać smutnej, zrozpaczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześka jest głupia, ślepa, naiwna... Już przesadzają z tym jej wstawiennictwem za Brajanem... Dziś to żadenk kumpel dla Darka, tylko wróg najgorszy, który przespał się z jego żoną.

Olka sama chciała żeby Rafał pojechał do Turcji. A aktorka z Paschalskiej naprawdę słaba... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kasia  zakocha  się  w  synu  swojego  faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2019 o 13:05, Gość Gość napisał:

W Klanie cudują z imionami. Następny aktor nie może nazywac się Tomek albo Damian koniecznie musi być jakiś Bazyli Powściągliwy czy jak mu tam 

O tak, imiona bywają tak wymyślne, że aż dla nich nieraz się ogląda, żeby się pośmiać, co to nie wymyślili 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×