Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

14 godzin temu, otyla_33_otyla napisał:

Nie dam rady oglądać powtórek. 

Teraz mam dużo czasu na tv i oglądam wszystko co leci. Ale za mc nie będę już mieć czasu 

Na youtube można obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie mieliby od października przestać powtarzać to zakończą na 23 odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co w ogóle sadzicie na temat Klanu? Kiedyś fakt, sama to oglądałam, nawet było spoko. To jeszcze były czasy, kiedy Jurek cos kombinował na boku z Moniką. Kiedyś ta Monika to w ogóle była taka groźna. Kiedyś jak widziałam kila odcinków to ja mocno ugrzecznili. Prowadzą sobie chyba restaurację z jakąś drugą babką. Teraz już nie oglądam regularnie, jedynie z sentymentu od czasu do czasu. Kiedyś ten serial miał chyba większe tempo, teraz to wszystkie takie nudne, powtarzalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, guruaaska napisał:

co w ogóle sadzicie na temat Klanu? Kiedyś fakt, sama to oglądałam, nawet było spoko. To jeszcze były czasy, kiedy Jurek cos kombinował na boku z Moniką. Kiedyś ta Monika to w ogóle była taka groźna. Kiedyś jak widziałam kila odcinków to ja mocno ugrzecznili. Prowadzą sobie chyba restaurację z jakąś drugą babką. Teraz już nie oglądam regularnie, jedynie z sentymentu od czasu do czasu. Kiedyś ten serial miał chyba większe tempo, teraz to wszystkie takie nudne, powtarzalne

Tak,akcja była dynamiczniejsza,ponieważ nie sądzono,że serial będzie kręcony tak długo. W opisach najnowszych odcinków będzie wspomniany Łukasz,miłość Agnieszki,który zginął w wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudlu miało być 

Oglądam dlatego, że jestem uziemiona w domu od kilku mc

Jak wrócę do normalnego funkcjonowania to pewnie będę oglądać online 5idcinkow np w sobotę wieczorem. Zawsze to jakaś alternatywa

Faktycznie teraz to w ogóle nie ma tempa ani dramy

Irytuje mnie córka agi i jej watek

Myślałam że ola będzie miec romans z doktorkiem. Nadal na to liczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będzie odcinek specjalny poświęcony Andrzejowi Strzeleckiemu. Już jedna scena w Klanie była retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

A właśnie czemu się długo nie pojawiał w nowych odcinkach? 

Teraz będzie w poniedziałek razem z Natalią Antoszczak,czyli Martyną,bo matka Martyny wyjedzie do sanatorium ( wątek związany jest ze śmiercią Andrzeja Strzeleckiego,bo matkę Martyny gra Joanna Pałucka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie i Martyna jednak byli dzisiaj i zrobili protest.Rozciągają w czasie te sceny z Andrzejem Strzeleckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

W poniedziałek będzie jeszcze wątek z Andrzejem.

Tak,a już nagrywają odcinki z jego śmiercią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2020 o 15:58, Gość XYZ napisał:

Paulina zachowuje się podobnie jak Hanka w M jak miłość z tym porwaniem i tak samo wychowała się w domu dziecka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasiek jest mentalnym dzieckiem i wygląda jak dzieciak, dziwię się że kobiety w ogóle na niego mogą polecieć. Chyba że ta dziewczyna co też ma coś z głową ale że Ramona? Jasiek powinien mieszkać z mamą, tak byłoby najbezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma,ale można pociągnąć w tym,bo ten jest dopiero po 10 latach od emisji 1-ego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, scenarzyści pamiętają o problemach Ryśka i Grażynki z posiadaniem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 starych odcinków obejrzanych. Pierwsze sceny Piotra Szwenda,Izabeli Kuny i Jerzego Kamasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zacina tvp1 bo mam tv internetowy. 

Bede oglądać online serial. Znaci3 jakieś strony z serialami online za darmo? Badz max 30zl jednorazowo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

Mi zacina tvp1 bo mam tv internetowy. 

Bede oglądać online serial. Znaci3 jakieś strony z serialami online za darmo? Badz max 30zl jednorazowo? 

Zawsze na vod można obejrzeć .Na youtube znalazłam 82 odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×