Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ggytio

Bozena to po prostu chodzacy ideal  - wszystko wie, wszystko potrafi , nigdy sie nie myli, nie boi sie niczego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggytio

Bozena to po prostu chodzacy ideal  - wszystko wie, wszystko potrafi , nigdy sie nie myli, nie boi sie niczego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Widziałam  zdjęcia  dzieci  Agnieszki  i  Oli  w  świecie  seriali,  Filipek  jest  chudy  ,  biedny  ,  malutki

 

Darek  trochę  postarzał  się,   nie  będzie  szczęśliwy  z  Dżesiką, bo  myśli  tylko  o  sobie,  żyje  w  innym  świecie,  robi  co  jej  się  podoba

 

Paulina  nie  chce  wpuścić  do  domu  ojca  Stasia,  boi  się,  że  nie  da  jej  spokoju

Witold  oddaje  Tadeuszowi  klucze  od  mieszkania,  pyta  go  gdzie  może  szukać  nowe  do  wynajęcia,  Tadeusz  podaję  mu  gazetę, żeby  sam  sobie poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie coś między Mildą a sąsiadem Chooooojnickich? 

Mógłby odpuścić sobie Dominikę. Ale jednak Milda jest wg mnie taka nijaka. Nie ma ani trochę seksapilu w sobie, kokieterii. Sztywna i taka jakaś... Niekobieca.

Dominiki nie lubię ale ma w sobie kobiecość. A Milda, to... Bardziej na Sławkę się zachowuje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
1 godzinę temu, WandeczkaKa napisał:

Będzie coś między Mildą a sąsiadem Chooooojnickich? 

Mógłby odpuścić sobie Dominikę. Ale jednak Milda jest wg mnie taka nijaka. Nie ma ani trochę seksapilu w sobie, kokieterii. Sztywna i taka jakaś... Niekobieca.

Dominiki nie lubię ale ma w sobie kobiecość. A Milda, to... Bardziej na Sławkę się zachowuje 😁

Dlatego mogli zrobić, że Milda jest lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna

wyobrażacie Milde i Dominike w pozycji 6/9.W gazecie pisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa

Milda to zimna ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
2 godziny temu, Gość grażyna napisał:

wyobrażacie Milde i Dominike w pozycji 6/9.W gazecie pisało

Pani nie, Pani też nie

 

Ramona i Paulina tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Wątek strachu o zdrowie dziecka Oli i Rafała trochę podniesie poziom serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co  dalej

Czesia,  Anulka,  Darek  pojadą  do Powsina,  wycieczka  rowerowa  dobrze  im  robi,  czuję  , że  on  będzie  chciał  być  z  rodziną  nawet  po  rozwodzie

 

Paweł  z  Wigą  po  raz  pierwszy  pójdą   na  spacer  z  wnuczką,  Agnieszka  ma  obawy

 

Milda  zaprosi  Roberta  do  białoruskiej  restauracji,  chce  mu  podziękować  za  pomoc,  myślę ,  że  on  jej  się  podoba

 

Kasia  rozstanie  się  z  Dominikiem,  wróci  do  Warszawy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Scenarzyści się kopnęli trochę,bo dziecko urodzone w 38 tc waży więcej niż 1900g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie wiem

Kiedy Olka urodziła? Który tc coś się działo? A Aga urodziła później po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Agnieszka urodziła we wtorkowym odcinku,a czwartkowy odcinek kończył się jak Olkę przywieźli na porodówkę, na cesarskie cięcie 2 tygodnie przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie wiem

Dwa tygodnie przed terminem OMG ja dziś widziałam tylko urywek i myślałam że miesiąc dwa prędzej urodziła 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
43 minuty temu, Gość Nic nie wiem napisał:

Dwa tygodnie przed terminem OMG ja dziś widziałam tylko urywek i myślałam że miesiąc dwa prędzej urodziła 😛

Waga dziecka,którą podali by właśnie na to wskazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest coś takiego jak HIPOTROFIA PŁODU:

https://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/ciaza/hipotrofia-plodu-objawy-leczenie-przyczyny/z4w08jr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina

Bożena  urodzi  dziecko  na  wakacjach,  myślę,  że  to  będzie  chłopiec,  nie  wiem  w  którym  miesiącu  ciąży  jest  Kaczorowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator techniczny

Dzień dobry, badany płynność działania długich tematów czy nie ma problemów z działaniem tego wątku czy posty i strony lądują się odpowiednio szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

1900g to waży dziecko w 8 miesiącu ciąży, a nie 2 tygodnie przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie wiem

Czyli jak Bożena urodzi to może być że na jesień będzie już nowy bobas ,bez tego cyrku co u Lubiczów.Tak jest hipotrofia płodu no ale bez przesady dwa tygodnie przed terminem to nie skrajny wcześniak .Mam nadzieję że macierzyństwo Olki nie będzie takie przesadne jak zachowanie Rafała podczas ciąży Oli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Akurat 1900g 2 tyg przed terminem to ściema i wiem to dobrze i 2 tyg przed terminem to raczej nie wcześniak także przesadzają w tym Klanowersum. Jestem zapoznana z przypadkami ciąży, gdy matki miały wysokie i bardzo wysokie ciśnienie, stany przedrzucakowe i nigdy to nie wyglądało tak jak u Olki. U Oli to ciśnienie się nie pokazało od początku tylko kilka tygodni przed porodem.

Zażenowało mnie dziś to śpiewanie Rafalskiego. No i nie rozumiem Pauliny czemu nie chce powiedzieć Jackowi o ojcu Stasia. Przecież on wie, że on ją zostawił. Nie wiem po co robi z tego taką tajemnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
21 godzin temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Akurat 1900g 2 tyg przed terminem to ściema i wiem to dobrze i 2 tyg przed terminem to raczej nie wcześniak także przesadzają w tym Klanowersum. Jestem zapoznana z przypadkami ciąży, gdy matki miały wysokie i bardzo wysokie ciśnienie, stany przedrzucakowe i nigdy to nie wyglądało tak jak u Olki. U Oli to ciśnienie się nie pokazało od początku tylko kilka tygodni przed porodem.

Zażenowało mnie dziś to śpiewanie Rafalskiego. No i nie rozumiem Pauliny czemu nie chce powiedzieć Jackowi o ojcu Stasia. Przecież on wie, że on ją zostawił. Nie wiem po co robi z tego taką tajemnicę. 

To mogli zrobić 2900 g. Borkowski jest śpiewającym aktorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Fakt, mogli, bo 1900g brzmi malo realnie. Pewnie i tak okaże się, że dziecko jest zdrowe. Borkowsi owszem śpiewa, ale ten wątek wymyślili jako taką zapchaj dziurę, bo dawno Rafalskich nie było i nie widzieli co im wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe  historie

Paulina  powie  prawdę  Jackowi,  on  pójdzie  porozmawiać  z  ojcem  Stasia,  uspokoi  ją  , że  nie  będzie  przychodził,  tylko  chce  kontaktu   z  synem  ,  Jacek  zakazuje   Gabrieli  wstępu  do  jego  domu,  kobieta  wybiega  zapłakana

 

Darek  zerwie  z  Dżesiką, bo  ona  go  lekceważy  i  żyje  jak  niezależna  kobieta

Ola  cieszy  się,  że  Filipek  nareszcie  je, mówi  o  tym  Rafałowi

Grażyna  zaprasza  na  grilla  na  działce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Serio, denerwuje mnie ten wątek Oli, bo jest mało realny. Ona to ciśnienie miała późno, już na samej końcówce ciąży, więc dziecko nie mogło być aż takie małe, a gdyby rzeczywiście coś było nie tak z przyrostem to lekarz zauważyłby to wcześniej. Wątek z czapy niestety. Czekam tylko na wkurzająca Bożenkę, która w każdym odcinku jest czepialska i równie wkurzająca jak Kamila. Szkoda Borysa , bo to fajny facet, a wybrał tak wredną pannę z ogromym ego, która uważa, że ona może wszystko i facet nie ma prawa mieć do niej żalu o nic, ale jak tylko on coś zrobi nawet małego to jest burza na cały dom.

Mam nadzieję, że Witek w końcu dostanie za swoje i Koziełło przestanie się z nim szczypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
21 godzin temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Serio, denerwuje mnie ten wątek Oli, bo jest mało realny. Ona to ciśnienie miała późno, już na samej końcówce ciąży, więc dziecko nie mogło być aż takie małe, a gdyby rzeczywiście coś było nie tak z przyrostem to lekarz zauważyłby to wcześniej. Wątek z czapy niestety. Czekam tylko na wkurzająca Bożenkę, która w każdym odcinku jest czepialska i równie wkurzająca jak Kamila. Szkoda Borysa , bo to fajny facet, a wybrał tak wredną pannę z ogromym ego, która uważa, że ona może wszystko i facet nie ma prawa mieć do niej żalu o nic, ale jak tylko on coś zrobi nawet małego to jest burza na cały dom.

Mam nadzieję, że Witek w końcu dostanie za swoje i Koziełło przestanie się z nim szczypać.

Scenarzyści pierwszy raz robili tak wątek,a nie mają konsulatów medycznych z zakresu ginekologi i dziedzin pokrewnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest

Witold  chce  mieszkać  w  Zakąskach,  ma  kłopoty  z  pieniędzmi,  prowadzi  tułacze  życie,  nie  odbiera  telefonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×