Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Noga Kurczaka na wagę

Jak Kasia zakocha się w synu Ksawerego to on koniecznie też musi mieć jakies odjazdowe imię. Stawiam na Eustachego tym razem, a tak w ogóle to ten kto te imiona w Klanie wymyśla chyba wertuje wcześniej jakieś kalendarze z imionami. Za chwile będzie Scholastyka dla 18latki i Kunegunda dla niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Beata znowu będzie świrować.Małgosia ma ile 19 czy 20lat, a ta będzie szaleć, że ona się z kimś spotyka. Czy wszystkie matkiw  Klanie są takie walnięte? Najpierw Graża i teraz Beata, chociaż ona już dawno szalała, pamiętam jak Jasiek jej ukradł biżuterię, żeby skrobankę u Ramony zapłącić to ta zamiast wstrzasnąć to nic mu nie zrobiła nawet mu do słuchu nie nagadała. Cała ta rodzina jest chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamWamSpojleryHahaah

Ramona była w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
38 minut temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Beata znowu będzie świrować.Małgosia ma ile 19 czy 20lat, a ta będzie szaleć, że ona się z kimś spotyka. Czy wszystkie matkiw  Klanie są takie walnięte? Najpierw Graża i teraz Beata, chociaż ona już dawno szalała, pamiętam jak Jasiek jej ukradł biżuterię, żeby skrobankę u Ramony zapłącić to ta zamiast wstrzasnąć to nic mu nie zrobiła nawet mu do słuchu nie nagadała. Cała ta rodzina jest chora psychicznie.

Małgosia ma 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Tam 18 czy 19 czy 20, ale jest dorosla, a Beata się zachowuje jak wariatka. Kolejna, która żyje życiem dzieci.

 

Ramona była w ciązy z jakimś Sebą z blokowiska, ale usunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYz

W odcinkach z 2012 roku w scenie jak Maciek przychodzi do Martyny oświadczyć się na drzwiach jest napis K+M+B 2012,czyli taki,który się pisze z okazji święta Trzech Króli, natomiast w późniejszych odcinkach rozmawiając z Grażynką matka Martyny przyznaje,że jest niewierząca,a Martyna nie jest ochrzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość XYz napisał:

W odcinkach z 2012 roku w scenie jak Maciek przychodzi do Martyny oświadczyć się na drzwiach jest napis K+M+B 2012,czyli taki,który się pisze z okazji święta Trzech Króli, natomiast w późniejszych odcinkach rozmawiając z Grażynką matka Martyny przyznaje,że jest niewierząca,a Martyna nie jest ochrzona.

Problemy  3 świata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Problemy  3 świata....

Nie wiem czy problemy 3świata, ale brak spójności w scenariuszu na pewno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Beata będzie teraz przezywać, że jej 18letnia córka spotyka się niewinnie z chłopakiem. Skąd się takie baby biorą? Na miejscu Darka absolutnie nie załatwiłabym pracy komuś tak nieodpowiedzialnemu jak Cebulak. Przecież to oszust i cwaniak, nawalił tyle razy, że nia ma żadnej pewności, że zrobi to kolejny raz, a w dodatku to pies na baby. Niby na Czesi mu zależy, a jak patrzył na te sekretarkę. Nie wiem co kobiety w takim pajacu widzą. To ani materiał na partnera ani na zaufanego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, WandeczkaKa napisał:

Nie wiem czy problemy 3świata, ale brak spójności w scenariuszu na pewno 🙂

Serio przeszkadza Ci brak spójności scenariusza sprzed 7 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chłopca  Kasi  zagra  Wacław  Warchoł,  ładny  jest😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

On grał w BrzydUli brata tytułowej bohaterki. Dobrze wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
1 godzinę temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

On grał w Brzyduli brata tytułowej bohaterki. Dobrze wybrali.

I w M ja miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

 

22 godziny temu, Gość XYz napisał:

W odcinkach z 2012 roku w scenie jak Maciek przychodzi do Martyny oświadczyć się na drzwiach jest napis K+M+B 2012,czyli taki,który się pisze z okazji święta Trzech Króli, natomiast w późniejszych odcinkach rozmawiając z Grażynką matka Martyny przyznaje,że jest niewierząca,a Martyna nie jest ochrzczona.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Serio przeszkadza Ci brak spójności scenariusza sprzed 7 lat?

A jak, od siedmiu lat spać przez to nie mogę... Rany koguta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beata jest zdrowo ...dolnięta. Inaczej nie da się tego nazwać. Co ty o nim wiesz, Małgosiu? No żeby się cokolwiek dowiedzieć, to musi się z nim parę razy spotkać. 

Sama sto lat temu dała się omotać Rafalskiemu. Ta baba jest nie do życia. Osaczyłaby tego Jaśka i Małgośkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Beacie by się przydała wizyta u psychiatry, bo psycholog to za mało. Jak Małgosia ma poznać Bazyla jak Beata węszy wszędzie i wypytuje jak na policji? Ja się wcale nie dziwię, że dzieci nie chcą jej o wszystkim mówić, bo ona jest szurnięta. Powinna się regularnie z Grażyną spotykać to by obie nadawały o swoich dorosłych dzieciach. Wstyd, że wykształcone baby, a takie durne.

Rozbawiła mnie Olka tym jak to Rafał schudł w areszcie. Jest tam od kilku dni zaledwie nawet nie miesiąc. Szkoda, że ona jednak wybrała jego, a nie Górzyńskiego, który widac, że ją kocha i byłby dużo lepszym partnerem. Mogliby zrobić tak, że Rafał zginie, a ona jednak będzie z Andzejem, bo nie mogę patrzeć jak ten Rafał się zachowuje jak jest w domu. Kolejny, któremu psychiatra musi pomóc.

Nie wiem co faceci widzą w Czesi. Ani to ładne, ani seksowne, ant przede wszystkim inteligentne. Taka za przeproszeniem ´´wioskowa ´´ ( nie ublizajacy nikomu ze wsi) pani z przedszkola, a Cebula wieczny bzykacz. Już się nakręca na tę sekretarkę Darka, oblech jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest
2 godziny temu, WandeczkaKa napisał:

A ja myślałam, że Cebula się zmienił... Ech, latawiec z niego. 

Sekretarka jest  głupia  i  naiwna,  Rutka  będzie  na  nią  zły  , że  jest  na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Zachowanie Beaty w dzisiejszym odcinku nie nadaje się do komentowania. Sama miała romans z przypominam żonatym Rafalskim jako młoda studentka i zaszła z nim w ciążę, a świruje i kontroluje swoją dorosła córkę. Przekichane mieć taką matkę.Jak Gośka ma się dowiedzieć czegoś o Bazylim jak zna go raptem kilka dni? Spotkania to przeciez okazja do poznania sie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Beata chcialaby, zeby Bazyli wyspiewal Gosi wszystko na 1 randce o sobie, swojej przeszłości, rodzicach, nie wiem kiedy przestał robić w pampersa. Czy tylko dla mnie ta baba jest nienormalna i pokazuje córce, że takie zachowanie typu szpiegowanie i bycie podejrzliwa jest normalne?

Nie wierze, że Barbara, mająca tak wiele romansów i słynąca z bycia tzw suką musiała okłamać własnych rodziców, że ma faceta. Przeciez mogła bez problemu kogoś znaleźć na prawdę, a nie posiłkować się kimś takim jak Witek.

Ilona to też taka .... Tu wykorzystywała koziełłow i źle o nich mówiła jak Witek siedział w areszcie, ale jak on chciał ucieć z kraju i ją zostawić to naraz nie wiedziała co zrobić i już taka cwana nie była. Teraz zupełna przemiana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Noga Kurczaka

Z tą Barbarą to masz rację. Pewnie po prostu zagięła parol na Witka. A na samą uroczystość może nie dojadą, będą jakieś przeszkody... I wyniknie z tego sam na sam.

Zastanawiam się nad Beatą i jej podejrzliwością. Raz, że mnie drażni i uważam, że ktoś ją powinien opierniczyć. Albo np Gośka i Jasiek powinni się od niej odciąć...

A dwa. Świta mi w głowie taka myśl, że może tak zakręcą ten wątek, że okaże się że Beata ma jednak rację co do Bazylego.

Siostra Brajana to sobie chyba żarty robi z Darka. Nie wiem, zależy jej na nim czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Beacie serio brakuje piątej klepki. Młoda kobita, a gada jak 90letnie babcie, że chłopaka nie zna, a się z nim spotyka i jak to tak.A jak niby ma go poznać wchodząc mu szybciutko do łóżka jak to ona z Rafalskim zrobiła?

Nie wiem jaka kobieta chciałaby byc z Darkiem. Nie dość, że niewierny to jeszcze traktuje kobiety jak służące, nawet po sobie łazienki nie umiał sprzątnąć. W ogóle co to za związek z Dżesiką skoro oni tylko jedzą i uprawiają seks, a ona tego syna ciągle do pokoju wysyła. Biedny dzieciak sie napatrzył na patologię.

Witek cwaniak tu robił przekręty finansowe, a tu się nie wie jak wytłumaczyć Ilonie z wyjazdu z Barbarą. Ona też zdesperowana. Mogła sobie śmiało wziąć lepszego faceta, a w ogóle to nie okłamywać rodziców tylko prosto z mostu powiedzieć, że nie ma nikogo i tyle. Dziecinada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
12 godzin temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Beacie serio brakuje piątej klepki. Młoda kobita, a gada jak 90letnie babcie, że chłopaka nie zna, a się z nim spotyka i jak to tak.A jak niby ma go poznać wchodząc mu szybciutko do łóżka jak to ona z Rafalskim zrobiła?

Nie wiem jaka kobieta chciałaby byc z Darkiem. Nie dość, że niewierny to jeszcze traktuje kobiety jak służące, nawet po sobie łazienki nie umiał sprzątnąć. W ogóle co to za związek z Dżesiką skoro oni tylko jedzą i uprawiają seks, a ona tego syna ciągle do pokoju wysyła. Biedny dzieciak sie napatrzył na patologię.

Witek cwaniak tu robił przekręty finansowe, a tu się nie wie jak wytłumaczyć Ilonie z wyjazdu z Barbarą. Ona też zdesperowana. Mogła sobie śmiało wziąć lepszego faceta, a w ogóle to nie okłamywać rodziców tylko prosto z mostu powiedzieć, że nie ma nikogo i tyle. Dziecinada.

 

Ilona  zrobi awanturę  Witkowi😀

Bazyli  powie  Małgosi  ,  że  jakaś  dziewczyna  chciała  się  przez  niego  zabić, ale  nigdy  nie  byli ze  sobą,  ona  uroiła  sobie  ich  związek

Ola  ma  pecha  z  prawnikiem,  bo  facet  nie  jest  uczciwy, ona  domaga  się  nowych  nagrań  z  Rafałem,  długo  to  przeciągają

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość tak jest napisał:

Ilona  zrobi awanturę  Witkowi😀

Bazyli  powie  Małgosi  ,  że  jakaś  dziewczyna  chciała  się  przez  niego  zabić, ale  nigdy  nie  byli ze  sobą,  ona  uroiła  sobie  ich  związek

Ola  ma  pecha  z  prawnikiem,  bo  facet  nie  jest  uczciwy, ona  domaga  się  nowych  nagrań  z  Rafałem,  długo  to  przeci

Ile ramona ma lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość tak jest napisał:

Ilona  zrobi awanturę  Witkowi😀

Bazyli  powie  Małgosi  ,  że  jakaś  dziewczyna  chciała  się  przez  niego  zabić, ale  nigdy  nie  byli ze  sobą,  ona  uroiła  sobie  ich  związek

Ola  ma  pecha  z  prawnikiem,  bo  facet  nie  jest  uczciwy, ona  domaga  się  nowych  nagrań  z  Rafałem,  długo  to  przeci

Ile ramona ma lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ile ramona ma lat? 

22 albo 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość XYZ napisał:

22 albo 23.

Aktorka  w rzeczywistości  ma  30  lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
45 minut temu, Gość gość napisał:

Aktorka  w rzeczywistości  ma  30  lat

Ale chodzi o postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chłopiec  Kasi  będzie  miał  na imię  Kacper

Ojciec  Borysa   ma  udar,  zostały  mu  trzy  tygodnie  życia,  syn  uświadamia  sobie ,że  nigdy  już  nie  porozmawiają

Grażyna  jest  oburzona,  że  Bożena  chce pracować,  Paweł  popiera  dziewczynę

Leopold  ma  dość  narzekania  Grażyny!

Ola  odkrywa ,że  nagrania  z  Rafałem  są  pocięte, za  które  prawnik  kazał  słono  płacić,  musi  być  ostrożna,  szuka  innego  prawnika

Rutka   robi  awanturę  Dagmarze   o  źle  zrobiony  raport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×