Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

na właśnie, to czysty autentyk. A jaki był uroczy kiedy błagał ją by na niego poczekała, ech....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
ech, mógłby nas tak błagać, nie?;) a nie jakąś tam Paschalską... no po prostu wyjebany jest w kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mógłby, mógłby...:-D ale baba ma chyba serce z kamienia, ale przecież nawet kamień by się wzruszył i nad nim zapłakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
a te włosy to chyba podrównał, bo w Na Wspólnej miał jeszcze takie nierówne i trochę dłuższe, nie? w ogóle to ciekawa jestem kto zamienił to zdjęcie na filmie polskim? przecież wcześniej było inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sam je zmienił he, he, okaże się potem, że to jakiś próżny chłop, który kontroluje w necie co o nim piszą :-) żartuję naturalnie ;-) Tak, włosy faktycznie jakby inne, ale i tak spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
A tak w ogóle to mało realny ten Klan, bo każda normalna dziewczyna na miejscu Paschalskiej wymiękłaby przy takim kolesiu jak Łukasz. Bo już fakt, że jest najładniejszy na świecie to pomijam - wiadomo:D ale ma taki charakter i zachowuje się tak jak życzyłaby sobie każda normalna dziewczyna, nie? a ta udaje, że ją to nie rusza. Zresztą nie wiem o co chodzi w tym Klanie, bo wiesz pierwszy raz w ogóle widziałam Łukasza w tym serialu więc na temat wątku nie mogę się za bardzo wypowiadać. Mam tylko nadzieję, że producenci nie zaniechają współpracy z Łukaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Hehe, no nieźle zdziwiłabym się, gdyby to on zamienił to zdjęcie:D Nie wygląda mi na próżnego chłoptasia, szczególnie sądząc po jego zainteresowaniach, zdolnościach i umiejętnościach, a te mogą imponować. On chyba teraz nawet kończy studia podyplomowe na dziennikarstwie więc bardzo rozczarowałabym się, gdyby okazało się, że wygląd może mieć dla niego kardynalne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz każda normalna by wymiękła przy nim, ale ani Paschalska ani postać przez nią grana nie są normalne. Wątku z Łukaszem na pewno nie porzucą bo jednak jest jakiś pozytywny odzew wśród widzów, także myślę, że możemy być spokojne. Ach, jak on pieknie dzisiaj wygladał, cudowny ;-) Ha, ha, no na pewno mu to zwisa jakie zdjecia umieszczaja, na lalusia nie wyglada, ani tym bardziej próżnego chłoptasia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Chociaż jakby poczytał te nasze wypociny i nie tylko nasze to kto wie? może i sodówa by mu odbiła do główki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, wierzymy jednak w jego samokrytycyzm i zimną krew + naturalnie intelekt. Mogliby już dać go w \"Na Wspólnej\", chcę go zobaczyć jak jest taki mroczny i cyniczny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No tak, w końcu ktoś kto mówi o sobie zupełnie bez żenady, że chodzi na piwo, dłubie w nosie i ogląda bzdury w TV nie może być nadętym dupkiem. A na jego występ Na Wspólnej będziemy musiały trochę poczekać. Dziwię się tym producentom:O mają taki potencjał żeby ściągnąć milionową widownię i tak go marnują;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elelelelele
Tak, a jakby poczytał głosy jego przeciwników to by się pociął i już. Koniec pięknego Dziemidoka i jego błyskotliwych ról :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No z tego co widać to jeszcze długo, długo nie będzie widać końca Dziemidoka czego szczerze mu życzę. To raczej początek i myślę, że Dziemidok dopiero pokaże na co go stać czy się to komuś podoba czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za niesmaczna wypowiedź powyżej? :-O Taaaak, szczególnie ogladanie bzdur w TV przemawia do mnie :-D Znam tę słabość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Tak Paschalska się nie zna na niczym.Zachowuje się względem Adama jak księżna udzielna.Myślałby kto,że jest taka niedostępna i niewinna!Nadęta ropucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Bo jest po prostu dobry w tym co robi i już, no a wygląd jest tylko dodatkowym jego atutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym powyzej to do elelele ;-) Też myślę, że Lukasz duuuzo jeszcze pokaże jako aktor. Ha, ciekawe kiedy dadzą jakieś sceny łóżkowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
hej Marketa:) miło Cię widzieć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No, no slecna to jest myśl:D a ja taka durna nawet nie pomyślałam o tym:O może dlatego, że Łukasz mi nie pasuje do scen łóżkowych, bo z niego bije czysty romantyzm;) a oczy wołają o platoniczną miłość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
slecna, zapomniałaś, że to polskie forum?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głupia ta kafeteria, jak słowo! Nigdy nie było czegoś tak głupiego na czeskich forach :-o Kto mi sie poprawiać ortografię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Niektóre wyrazy, nawet po czesku, tutaj nie przejdą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
To raczej chodzi o to, że wyraz brzmi niecenzuralnie. Ciekawe czy po francusku przejdzie: aujourd`hui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież pisze się c.h.u.j., a nie h.o.j. Ej, bo pójdę do czeskiego konsulatu ze skargą! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się odniosę do wątku Beata,Karolina,Jacek........Ktoś tam wcześniej napisał,że Jacek znalazł swoje szczęście(Karolina),że powinien zostawić Beatę,bo jest wredna,itd. Otóż,w/g mnie Jacek wiedział jaki charakter ma Beata i na co ją stać.Jeżeli zdecydował się założyć rodzinę,to powinien wziąć za nią odpowiedzialność,a nie.....,byle koza mu we łbie zawróciła.Twierdzi,że nie liczy na nic więcej!Tere fere kuku... Nie wiem,może to jest celowe działanie,zemsta na Beacie,za to,że była z Rafalskim? Gdyby Jacek odszedł do niej(Karoliny)to co Jasiek by powiedział na to,jakby się czuł?Tak unieszczęśliwiać własnego brata......Dobrze wie,jak jest bez ojca.Sama tak się wychowywała:O A tak ogólnie,to rzeczywiście stanowią (Karolina z Jackiem)śmieszną parę.Dajcie spokój.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Różne kombinacje pewnie rozróżnia cenzura na Kafe:) z tego co widać, to nawet asekuruje się przed c.h.u.j.em przez samo H i O kreskowane:D:D:D Idź na skargę, a co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do WŁAŚCIWEGO tematu, faktycznie sceny łóżkowe to byłoby coś zaskakującego, nie? Ale ciekawe jakby wypadł , na pewno mistrzowsko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×