Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nawet mnie nie denerwujcie
No może już grał gdzieś takie? ja tam nie wątpię, że byłby genialny:) Ach, jak szkoda, że nie widziałam go w żadnym spektaklu i teraz już raczej nie zobaczę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Marketa:D A w ogóle to w tym Klanie pokazują takie sceny? to raczej serial familijny i nie o tej porze, hmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byłoby mi zal gdyby go pokazali jak się mizia z Olką, ale zniosłabym to męznie ;-) W Klanie czasem troszeczkę pokażą, ale tylko troszeczkę. Jak np Jacka z Karoliną :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No to ostro, nie wiedziałam:O zatem ładny grind core zrobił się z tego Klanu. Na początku, chyba z 10 lat temu (wtedy jeszcze trochę na to patrzyłam) takich akcji nie było:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
malolata, ktora wierzy w bajki a głupi Jacek to idiota = wielki Pan z banku, ktory leci za pierwszą byle spódniczką - cham, kretyn!!!! Z jednej strony wielki formalista , a z drugiej chodzący skurwiel. Beata jest na dobrej drodze, zeby to wszystko wyczaic i rozpierdolic!!!!!! Co to w ogóle za wątek z dupy!!! jak ich widze to mi sie rzyga!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Karolina to suka--------> hej, słońce nie gorączkuj się tak, to tylko serial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Ło rany, dobrze, że nie mam czasu na seriale, bo gdybym tak przeżywała jak niektórzy tutaj to już dawno padłabym na zawał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Mam nadzieję, że wybaczycie mi iż nie będę komentować innych wątków w Klanie poza tym z Łukaszem, bo po prostu nie będę ich oglądać, szkoda mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
w ogole nie ogladam serali, jem obiad jak to leci - i az mnie trzepie jak wymyślaja taki wątek ze świętym Jackiem i Karoliną dziewica - nieszcześliwą, bo jej sie taki Jacek w robocie przydarzyl! Zenada! tak samo jak Trojanowska i ten jej kolo, który ja rucha na kase - umrzec mozna!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, spoko, ja wybaczam. Mam podobnie, mogę pogadać o tych innych wątkach, ale mnie już nie emocjonują. He, jak Adam się pieknie oburzył kiedy Olka zasugerowała, że chodzi mu tylko o to, ze jej matka jest dziekanem. Wręcz go zatkało! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Eeeee, to nie patrz na nich tylko na Łukasza Dziemidoka:D Gwarantuję zupełnie inne emocje i zjedzenie posiłku w całkowicie innej, zdrowej atmosferze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Ktoś tu gdzieś napisał, że on "cudnie wywraca oczami"... rzeczywiście robi to wyjątkowo aż się można rozpłynąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to też nie akpuję tego wątku z Trojanowską i \"Feliksem\" :-D Przecież widać, ze jest fałszywy, na 100% okaże się on czarnym charakterem. Poza tym to niebezpieczny hazardzista ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPUJĘ, ale sie dzisiaj myle. Wywraca oczami? :-D Mi się podoba jak nerwowo zaplata palce u rąk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
Dymidziok tez mi nie lezy Nie wiem nad czym sie tak rozplywają>>>>>>>>>> Zupelnie nie wiem....... Zupelnie - taki sobie kolo - bolo Nie ma w nim nic co mogloby mnie zainteresowac Cale szczescie mam meza - który mi sie zajebiscie podoba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
ten Feliks to taki zaszczuty lis a Trojanowska taka sztuczna, ze az mdli i tak mu wierzy - idiotka skonczona, a on robi z siebie takiego skonczonego kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
To przyjrzyj się uważnie:D za bardzo skupiasz się na innych wątkach;) boski jest:D Ja też zupełnie nie rozumiem jak on może się komuś NIE PODOBAĆ??? bo ja wymiękam jak go widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
a dzis Trojanowska ubrana byla jak stara baba a on jak stary chlop....w tym kapelusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
i Dymidziok, tylko DZIEMIDOK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
Zupelnie mi sie ten Dymudziuk nie podoba - lubie dojrzalych, zdecydowanych mężczyzn, a nie takich romantykow - kluchy w śmietanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
no rzeczywiście posunął się chłopina (Jasiu Piechociński), czsy "Och, Karol" ma już za sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
HEHEHEHE kompletnie mnie kochani nie interesuje jak sie TEN KTOS nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Ale on jest bardzo męski i dojrzały. To zależy co ktoś pojmuje pod pojęciami "męski" czy "dojrzały";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×