Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Przecież od dawno wiadomo,że Feliks to oszust.Jurka i Zaburzańskiego tak wyrolował,że szkoda słów.A Moni(hi,hi,hi)też wie,że on jest podejrzany gość.Ten jej były amant(detektyw)go sprawdzał i uprzedził ją,że to podejrzany typ.Ale ona związała się z nim,nie wiem po co......Może ma swój cel?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
No wlasnie Monia wie jaki jej "feli" jest i czym to ziólko śmierdzi a co Dymidzioka - to wszytsko jest kwestią gustu, dla mnie zbyt młody :classic_cool: A klanowemu Jacusiowi skopałabym ten grzeczny tyłek i tę fałyszywą ciuke !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha, skoro lubisz dojrzałych, zdecydowanych mężczyzn to Feli powinien Ci odpowiadać, on taki jest właśnie :-D Zaprzeczenie Łukasza totalne, fakt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
oj nie myle, nie myle znam sie na ludziach...... i facetach to wrażliwcy a z nimi trzeba ......no tak..... specjalnie tak jak ja nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno pisałam,że Jacek mnie bardzo niemile zaskoczył.Tu się zgadzam,nakopać mu do dupy,Karolinie zresztą też.Jacek to taki farbowany lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
feli to skurwiel, a ja chamstwa i perfidnosci nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że wszyscy w Klanie to młoty, a juz szczególnie faceci. Wyjatki: ten młody Błażej i wiadomo hmmm.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Każdy powinien być wrażliwy i nie ma znaczenia czy jest to mężczyzna czy kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolo-bolo? Kluchy w smietanie? :-D I te wszystkie epitety się tyczą naszego Łukasza? To jakiś spisek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Akurat to, że jest wrażliwy i jakiś taki, na swój sposób, delikatny podoba mi się w nim najbardziej:) "Ciepłe kluchy"?? zdecydowanie kiepskie określenie Łukasza, które zupełnie nie jest adekwatne do jego osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda postać Adama zdradza jakieś dziwne upodobania, skoro Olka mu się podoba, ale cóz.. Ale para: piekny i bestia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Hahaha, zajebiste slecna:D określenie rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytul klan czy Adam
? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
Wam ten Łukasz moze sie podobac, mnie przeciez nie musi :classic_cool: Najbardziej denerwuje mnie ten posrany Jacus w garniturku, Feli - pokichany, wysrany z kasy i tak slodki, ze az mdły! I ta popieprzona Karolina z twarza jak ksiezyc w pełni! (mała puszczalska!) Błazej spoko popieram Chojnicki to Chujnicki = stary cap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
tytuł: Ł U K A S Z D Z I E M I D O K a co?????????????? jakiś problem?;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Gdyby nie Łukasz to w ogóle nie byłoby tematu, przynajmniej dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytul klan czy Adam
to zmiencie tytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Ależ możecie sobie pisać też o innych wątkach, nie przeszkadzajcie sobie:D Ja i tak nie zwracam na nie uwagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Karolina to suka\",wiadomo,że Tobie nie musi się podobać Łukasz.Ale nie możesz pisać,że jest taki czy owaki.Dziewczynom się podoba i już.To jest kwestia gustu.Twój facet na pewno też się wszystkim nie podoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest, gdyby nie my to ten topik byłby o połowę krótszy :-o No nie, że dobre określenie na tę parę? :-D Słuchajcie, a mnie serio Karolina nie drażni, ale jest trochę dziwna. Przynajmniej nie wykazuje się zaborczoscią w stosunku do Jaca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
To fakt:) chyba tylko dzisiaj namaziałyśmy z 5 stron:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
Marketa - bylabym zla gdyby moj maz kazdej sie podobal hehehehe!! Co do Karoliny - to drazni mnie, razem z tym świetym jacusiem w garniturku, zajadającym jajecznice co rano i tym swietym wyrazem twarzy!!! Bleee niedobrze sie robi!!!!!!!!!! Skurwiel pokichany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, wilk syty i owca cała :-D A argument, że czyjś tam facet czy mąż jest ładniejsz od Łukasza jest jak dla mnie mało przekonujący. Sorry, ale wątpię ;-) Poza tym spoko, jak go zaczną pokazywać w \"Na Wspólnej\" to na tamtym topiku też się zaczniemy udzielać. I w końcu nas zawieszą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Ja to chyba porąbana romantyczka jestem i to do kwadratu, bo mnie się w głowie nie mieści, że większość ludzi tak żyje jak ten cały Jacek:O Wraca od kochanki do domu jak gdyby nigdy nic:O A jego rola jest przecież tylko przykładem tego jak ludzie żyją naprawdę. Bardzo to smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×