Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słooneczko

Szukam fotografa- Katowice, Chorzów

Polecane posty

Poszukuje fotografa na terenie Katowic lub Chorzowa. Najlepiej jakby w razie nie pogody mozna bylo wykonac zdjecia w studio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie...
Oj przesadzacie. Zapraszam na www.netwesele.pl lub www.waszslub.pl Ja tam bez problemu znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografnawesele
Moja propozycja polega na bezpłatnym wykonaniu usługi w zamian za udostępnienie wizerunku na potrzeby portfolio Aktualne tylko w miesiącach: maj, październik, listopad, grudzień 2012, ewentualnie lipiec 2012 Oczywiście dysponuję kompletnym, profesjonalnym sprzętem do reporterki bazującym na Canonie 5D MarkII + zestaw jasnych stałoogniskowych obiektywów (nie używam żadnych lamp) Mogę zaproponować realizację kompletnego fotoreportażu. Oczywiście posiadam pozwolenie na rejestrację w obiektach sakralnych udzieloną przez kurię. Posiadam odpowiednie doświadczenie, od 2003 roku pracuję jako podwykonawca tego rodzaju zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografnawesele
Moja propozycja polega na bezpłatnym wykonaniu usługi w zamian za udostępnienie wizerunku na potrzeby portfolio Aktualne tylko w miesiącach: maj, październik, listopad, grudzień 2012, ewentualnie lipiec 2012 Oczywiście dysponuję kompletnym, profesjonalnym sprzętem do reporterki bazującym na Canonie 5D MarkII + zestaw jasnych stałoogniskowych obiektywów (nie używam żadnych lamp) Mogę zaproponować realizację kompletnego fotoreportażu. Oczywiście posiadam pozwolenie na rejestrację w obiektach sakralnych udzieloną przez kurię. Posiadam odpowiednie doświadczenie, od 2003 roku pracuję jako podwykonawca tego rodzaju zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA TAKIE PROPOZYCJE
Tak jak napisałem w temacie. Uważajcie na takie propozycje. dokładnie spisujcie umowę w której będzie zawarty wpis gdzie wasze zdjęcia będą użyte. Jeśli zdjęcia czy zdjęcie będzie opublikowane w jakiejś prasie to należy się wam procent od zysków. Czasami są to naprawdę spore pieniądze. Jeśli zdjęcia nie będą ładne to musicie otrzymać odszkodowanie bo ślubu już się nie powtórzy. Ślubów jest coraz mniej. Nastąpił spadek ilości ślubów w stosunku do 2010r o prawie 50% i spadek cały czas się pogłębia. Przyczyny które na to wpływają to koniec wyżu demograficznego, kłopoty z uzyskaniem bankowych kredytów na mieszkanie i coraz głębsze zubożenie ludzi w naszym kraju. Co ciekawe fotografów ślubnych cały czas przybywa z tym że nie skłamie jeśli napisze że około 60% a może nawet więcej robi to na czarno bez płacenia podatków. Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy każdy powinien sprawdzić na stronie www.ceidg.gov.pl czy osoba z którą podpisuje się umowę działa legalnie. Jeśli zatrudnicie takiego lewego fotografa nawet nie macie możliwości nigdzie się odwoływać włącznie z sądem. Pamiętajcie też ze internet kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf-na-slub-wesele
Dziękujemy za wypowiedź Panu Fotografowi, któremu się nie wiedzie. Ja oczywiście prowadzę już działalność i podpisuję z Państem Młodych umowę, na mocy której w przypadku gdybym się nie wywiązał z umowy ponoszę pełną ospowiedzialność karną za to. Jest również punkt, który brzmi, że jakość udostępnionych fotografii będzie nie gorsza od obojętnie których wskazanych przez Państwo Młodych przy podpisywaniu umowy. Państwo w zamian, jedynie udostępnią wizerunek na potrzeby uruchomienia portfolio, tylko i wyłącznie. Niestety muszę wejść w branżę i parę wesel zrobię za przysłowiowe "nic". Od prawie 10 lat pracuję w branży jako podwykonawca. O sprzęcie nie będę się rozpisywał bo Pan "fotograf" przedmówca zzieleniałby do końca ze złości. Jedynie mogę napisać, że opieram się na jasnych profesjonalnych obiektywach stałoogniskowych Canon i nie używam lamp. Życzę wszelkiej pomyślności mojemu przedmówcy spadek wesel rzeczywiście jest odczuwalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf-na-slub-wesele
Dziękujemy za wypowiedź Panu Fotografowi, któremu się nie wiedzie. Ja oczywiście prowadzę już działalność i podpisuję z Państem Młodych umowę, na mocy której w przypadku gdybym się nie wywiązał z umowy ponoszę pełną ospowiedzialność karną za to. Jest również punkt, który brzmi, że jakość udostępnionych fotografii będzie nie gorsza od obojętnie których wskazanych przez Państwo Młodych przy podpisywaniu umowy. Państwo w zamian, jedynie udostępnią wizerunek na potrzeby uruchomienia portfolio, tylko i wyłącznie. Niestety muszę wejść w branżę i parę wesel zrobię za przysłowiowe "nic". Od prawie 10 lat pracuję w branży jako podwykonawca. O sprzęcie nie będę się rozpisywał bo Pan "fotograf" przedmówca zzieleniałby do końca ze złości. Jedynie mogę napisać, że opieram się na jasnych profesjonalnych obiektywach stałoogniskowych Canon i nie używam lamp. Życzę wszelkiej pomyślności mojemu przedmówcy spadek wesel rzeczywiście jest odczuwalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA TAKIE PROPOZYCJE
Widzę że nie tylko jesteś człowieku fotografem manipulującym propozycjami ale i jasnowidzem. Wiesz kim jestem, ile mam zleceń i jaki posiadam warsztat pracy. Owszem jestem fotografem i moja praca bardziej jest związana z pracą na planach filmowych niż na chałturzeniu po ślubach. Masz rację, stosunkowo mało robię zdjęć na ślubach i rzadko przekraczam 25 zleceń rocznie. Głównie robię zdjęcia aktorom, celebrytom i znanym postaciom życia publicznego. Co do sprzętu to byś się człowieku zdziwił czym ja pracuje. Na pewno nie amatorskim 5D z dorabianą teorią o profesjonalizmie tego aparatu. Taką zabawką uczy się robić zdjęcia moja 17 letnia córka ale za rok na urodziny dostanie już Leice M9P i Canona 1D C którego aktualnie testuje. Jeśli chodzi o mnie preferuje tylko wyłącznie aparaty średnioformatowe których pewnie nawet w ręku nie trzymałeś. Trochę wszedłem na to forum z ciekawości gdzie to moje dzieciaki buszują w sieci i przyznam się że nawet dzięki temu się ubawiłem. Człowieku z takim podejściem do ludzi jakie pokazałeś radzę odstaw tą swoją ,,profesjonalną piatkę na półkę lub zacznij robić zdjęcia ptaszkom. Mam nadzieję że reszta fotografów ślubnych nie jest twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA, HA, HA
No tak potwierdziło się jesteś ujadającym nieudacznikiem wijącym się niczym ratlerek u nóg. Nie będę dyskutował z totalnym amatorem chcącym za wszelką ceną brylować swoim pseudoprofesjonalnym ego. Pstrykaj sobie nadal na planach filmowych zza krzaków z 300-ką tamrona io pomyśl zanim kolejny raz coś napiszesz bo skompromitowałeś się totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguś 10.2012
Jak czytam wypowiedzi takich fotografów jak fotograf-na-slub-wesele czy HA, HA, HA to odżywają się we mnie bardzo brzydkie odruchy. Zresztą nie jestem pewna czy te dwa wpisy to nie jedna i ta sama osoba. Tu jeśli ktoś napisze coś z sensem zaraz jest obrzucany błotem. Wiem jedno nigdy nie wynajmę fotografa który promuje się w internecie i wszystkim to zawsze odradzam. Żenujący jest ten ostatni wpis. Powinien się pan panie fotografie wstydzić. Aby tylko na kogoś takiego nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztynka29 do HA, HA, HA
Jak dla mnie to akurat pan panie fotografie całkowicie się skompromitował. Czy pana profesjonalizm w robieniu zdjęć na ślubach wygląda tak samo jak styl pana wypowiedzi? Jak najdalej od internetowych fotografów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliss33.3
Moja rada. Zacznijcie sprawdzać na www.ceidg.qov.pl czy fotograf działa legalnie. Na sześciu fotografów dwóch na pytanie o NIP znikło. Trzech miało zawrotne ceny po 3500 w górę i nie są w ewidencji bo działają na czarno i tylko jeden miał legalnie zarejestrowaną działalność z usługą za 2000 zł. Polska to jakiś jednak dziwny kraj którego za nic nie mogę zrozumieć. Mówi się że kasa państwa biedna a ja mam wręcz odmienne odczucia. W przyszłym roku mają wejść kasy fiskalne i jestem ciekawa co wtedy fotografowie zrobią. Znając życie pewnie kasy koniec końców nie wejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aliss33.3
Chyba chodzi o https://prod.ceidg.gov.pl Każdy zamawiający wykonanie zlecenia lub usługi najpierw powinien pod tym adresem sprawdzić wiarygodność firmy. To jest głównie we własnym interesie aby uniknąć wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do darmowego
Ty, darmowy, nie używasz żadnych lamp jak to piszesz i jesteś z tego dumny tak? Naucz się używać lamp to nie będziesz musiał robić za darmo, taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Polecam fotografa na wesele link to: www.karinafalinska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mówię ci
przestań już z tą falińską, baba jest cienka jak dupa węża co już tu nieraz wyszło a ty dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszata AG
Jeśli chodzi o Felińską jest to fotograf tzw. pięciu udanych naprawdę dobrych zdjęć. Jeśli komuś zależy na pięciu no góra 10 dobrych zdjęciach to Felińska jak najbardziej jest ok. Powyżej tej ilości w zasadzie wszystko jest to samo co te najładniejsze a reszta to mnóstwo kiczu. Przyznać też trzeba że w jej zdjęciach liczy się młoda para która jest pierwszym planem. Większość fotografów robiąc zdjęcia młodej parze zapomina komu i w jakim celu robi zdjęcia. Na koniec mała dygresja. Zdjęcia na jej stronie to nie to samo co na papierze. Warto a wręcz trzeba podczas osobistego spotkania poprosić o pokazanie pełnego portfolio papierowego jednej czy dwóch par aby potem uniknąć rozczarowania. W zeszłym roku mój brat miał u niej robione zdjęcia i na początku były ochy i achy a potem lekkie rozczarowanie. Ja bym u niej nie zamawiała zdjęć. Ceny w zeszłym roku były przy takich zdjęciach jak dawała kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO-GAWELDA
Zapraszam na moją stronę www.foto-gawelda.pl Jestem fotografem z Chorzowa i chętnie wykonam daną sesję ślubna. Więcej informacji na stronie i pod nr telefonu 794907271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wDniuSlubu.pl
www.wDniuSlubu.pl tel. 505 258 538 --- Fotograf ślubny piłkarza KAMILA GLIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
No ja przykładowo z Olkusza jestem a korzystałem z tego fotografa: http://www.michalkowalski.pl - czemu akurat ten? Bo znajomi też mieli ślub i wielu po prostu polecało Pana Michała :) Bardzo dobry fotograf, widać że specjalista- polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merida0909
Pan Paweł Bazylewicz nadaje się idealnie, to profesjonalista, który zrobił nam z mężem piękne zdjęcia na ślubie i sesję po ;) WWW: www.fotografia.emodia.pl FB: https://facebook.com/fotoemodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćość
szanowni Państwo fotografowie, czy aż tak źle u Was ze zleceniami - aby reklamować się w takim miejscu... i to w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej - zdjęcia dobre, ale popracuj nad wyglądem strony, bo w obecnej formie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×