Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zararakamarta

GINEKOLOG-kobieta czy mężczyzna?

Polecane posty

Gość gość
Bez przesady, nie popadajmy w skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, tez myślę,ze zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą być dobrym ginekologiem. Sama chodzę do przychodni, gdzie leczą w głównej mierze kobiety w tym zakresie ale jest także i mężczyzna -ginekolog, (to jest w www.gemini-med.pl ) nie mam zarzutów. Wiadomo, przed pierwsza wizyta to zawsze jest krępujące, niezaleznie od tego, kto jest lekarzem, ale jeśli ma się podejście do pacjenta, mozna otwarcie porozmawiać i przełamać, to mi to bez różnicy już, czy kobieta czy mężczyzna - miałam okazję sprawdzić oba przypadki i myślę,że płeć tu nie gra roli, tylko wyczucie i podejście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to problem ze lekarzem jest mżżczyzna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie żaden problem. Od dawna leczę się u ginekologa-mężczyzny i uważam, ze to bardzo dobry lekarz a wstydzić się nie wstydzę, bo to w końcu lekarz, od tego jest, setki kobiet widzi. Chodzę do doktora Gwary w Tychach http://www.ginekolog-usg.tychy.pl/ Wspaniały lekarz, nie ma co marudzić, że mężczyzna, liczą się umiejętności i podejście do pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do mężczyzny. Myślę, że nie ważna jest płeć ale umiejętności i podejście do pacjentki. Dr z http://gabinetypawlik.pl/ prowadzi mi ciąże i jest bardzo przyjazny. Znajoma mi go poleciła bo u nas w Poznaniu trudno mi było samej znaleźć jakiegoś dobrego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izx
Znalazłem ciekawy wpis z którego każdym wersem nie da się nie zgodzić ,zastanawia mnie dlaczego o tym się nie mówi, jednak kobiety to idiotki i na tym oni żerują .Oto wpis, dla osób myślących ,jak autorka napisała . Tyle się mówi o pedofilii wszędzie a o ginekologach nic ,według mnie to zwykli pedofile pod przykrywką dyplomu od dziecka jest nam wmawiane że to taki sam lekarz jak stomatolog i namawiane jesteśmy żeby koniecznie przed pierwszym stosunkiem udać sie do pana doktora żeby sprawdził czy wszystko jest w porządku tam, jak nic nie boli to po co? Dlaczego pierwszy kontakt intymny ma być z nim akurat. Dlaczego tak namawia? Wmawiają nam że to taki sam lekarz jak stomatolog czyli też bada swoja mamę , siostrę ,ciocię czy nastoletnią córkę ?Jak tak to trochę dziwne a jak nie, to dlaczego? przecież to taki sam lekarz jak stomatolog, stomatolog przecież bada wszystkich w swojej rodzinie. Zamykają sie z nastolatką (która nigdy nie miała kontaktów z mężczyznami) sam na sam w gabinecie każą zdjąć majteczki rozłożyć nogi i wkładają tam palce nie pytając o nic, tyko od razu na fotel , (nie wymyśliłam tego bo mówię to z własnego doświadczenia i wiem że nie byłam jedyną ofiarą takiego zachowania, jest takich przypadków na pewno wiele). Przestraszona dziewczynka robi co jej każe bo wmówili nam ze to normalne a z mamą nie chcą iść dziewczynki bo to dla większości dziewczynek krepujący temat żeby z mamą o tym mówić i oni doskonale wiedzą o tym, z resztą matki tak samo od dziecka są ogłupiane że to normalne, chodzą tam zawstydzone zażenowane często czują się poniżone i upokorzone po badaniu, ale nie ma nigdzie Pani doktor a np. muszą szybko iść to chodzą, mało jest kobiet które wpadły na to że to chore i że to podstęp ,jak ktoś inny by tak zrobił z nastolatką to by go zamknęli i dlaczego tak trudno znaleźć Panią doktor? podobno maja problem kobiety żeby się dostać na ten kierunek, kobieta jak widzi dziewczynkę 15 letnią zdejmująca majteczki nie pomyśli o niczym raczej bo kobiety to matki, pewnie tez maja córki i nie słyszy się często o kobietach pedofilach kobiety też nie chodzą do agencji towarzyskich popatrzeć na nastoletnie dziewczyny i dlaczego wybrał ten kierunek? nikt go nie zmusił ani nie wylosował tego kierunku czyli planował to latami jak seryjny gwałciciel nie taki co raz mu się zdarzyło po alkoholu i żałuje tego co zrobił. Poza tym jak ktoś kto nawet nie miał okresu może się wymądrzać i prowadzić ciąże jak nigdy się nie dowiedział jak to jest, to tak jak by kobieta wiedziała jak bolą jądra i jak to jest mieć wzwód bo przeczytała w podręczniku. Według mnie to jest pedofilska klika która nie chce kobiet w swoim gronie żeby nie wiedziały za dużo o tym procederze i dla mnie to nie pan i nie doktor bo pan to facet i spełnia swoje fantazje w agencji towarzyskiej a nie nakłania nastolatki do zdejmowania majteczek a nazywając ich doktorami obrażamy prawdziwych lekarzy takich jak np. Pan Religa który chciał pomagać naprawdę a nie spełniać swoje chore zapędy bo tak to wygada niestety .Często kobiety nie badają się bo nie chcą rozkładać nóg przed jakimś obleśnym dziadem bo są obleśni, to co robią i to ze są pedofilami przekłada się zazwyczaj na ich wygląd , albo przed gnojkiem ledwo po studiach a Panią doktor trudno znaleźć i nie maja często czasu szukać ,to wtedy zaczyna się obrażanie ze strony rzekomych doktorów że są głupie że nie dbają o zdrowie, ciemne i zacofane a przecież to jej zdrowie i jej sprawa skąd taka złość i wyzwiska? Zazwyczaj jest tak że jak wykolejeniec nie może dopiąć swego to wpada w złość ,co tak bardzo im zależy nagle na zdrowiu obcej kobiety żeby aż ją obrażać, trochę to nie dziwne? Dlaczego na ich stronach zawsze trzeba się logować i podawać mail i jest napisane że wszystkie obraźliwe wpisy i ataki będą kasowane automatycznie przecież to ''zwykły lekarz’’ po co atakować stomatologa np? Mogę tylko napisać że jestem niezadowolona z usługi ale od razu atakować hm.. dziwne o co im chodzi z tym atakowaniem i dlaczego się tak kryjesz? skoro uważasz się za zwykłego lekarza i teksty typu nikt jej nie kazał iść do mnie to też tłumaczenie się przez tych zwyrodnialców, no nie zmusiła ale nawet w szkołach są roznoszone ulotki żeby badały się nastoletnie dziewczynki czyli jesteśmy namawiane przez nich, a dziecko łatwo zmanipulować i przestraszyć że jest chore a dotykanie tych miejsc wkładanie tam palców czy czegokolwiek przez ''mężczyznę'' w tym przypadku pedofila legalnego, to gwałt bo czy na siłę, czy przy pomocy zmanipulowania dziecka, to tak samo gwałt bo dziecko nie wie jeszcze do końca o co chodzi, łatwo je nastraszyć że jest chore .Dlaczego są osobne toalety dla kobiet i mężczyzn, przecież są kabiny oddzielone nikt nikogo nie ogląda a jednak oddzielne są ,dlaczego na imprezach masowych ochrona sprawdzająca ludzi jest podzielona na kobiety które sprawdzają kobiety i na mężczyzn którzy sprawdzają mężczyzn przecież to też tylko ochroniarz przy przeszukiwaniu kobiety nie myśli o niczym jako mężczyzna a jednak jest podział na dwie grupy nie dziwne? W żadnej innej dziedzinie to nie przechodzi tylko z pedofilami legalnymi przeszło, ochroniarz w miejscu publicznym przy tylu osobach przecież nie zdejmie nikomu majtek bo to tylko sprawdzenie czy nie masz czegoś przy sobie a jednak mu nie wolno sprawdzić kobiety bo jest mężczyzną, ten proceder można by zakończyć tylko nikt z tym nic nie robi w Anglii kończy się już powoli, to jest kraj bardziej rozwinięty nie ciemnota jak tu i tam kobiety po prostu zaczynają myśleć i nie chodzą do pedofilów czyli jest coraz mniej zgłaszających się na ten kierunek pedofilów bo kończy się interes i wmawianie że facet jest lepszym lekarzem to nie w tej dziedzinie, to nie tak skomplikowany organ lub narząd jak serce czy oko, tak że kobiety świetnie sobie radzą , rozumieją pacjentkę lepiej a kobieta kobiecie powie więcej o objawach i Pani lepiej zrozumie o co chodzi bo sama ma podobne dolegliwości związane z tym miejscem , a pedofilowi często się krepuje powiedzieć wszystko i to nie wychodzi jej na zdrowie i teksty ogłupionych bab że ''pan doktor'' jest miły i rozładowuje atmosferę żartem jest delikatny i tak dalej to kolejny ich trik, być miłym dla kobiety i żartować to można w knajpie przy drinku bo to ociera się o flirt a w tym przypadku chodzi tylko o badanie nie o pogawędkę i żarciki, lekarz ma być po prostu grzeczny i szanować pacjenta, ciekawe czy Pan albo Pani urolog tak rozmawiają z mężczyznami pacjentami, po za tym dla myślących kobiet nie ma nic bardziej uwłaczającego i poniżającego jak to że dotyka ich najbardziej intymne miejsca jakiś obleśny dziad albo gnojek ale np. muszą pójść i potem to odchorowują psychicznie często nie rozmawiają ze swoimi partnerami o tych sprawach i nieuświadomione pójdą , a gdy partner się o tym dowie ma problem z dotykaniem swojej kobiety, czyli przez ich chore zapędy niszczą relacje w związkach a może i związki czasami i mówienie że to facet ma problem to kolejna ich zagrywka bo tak jest w naturze że mężczyzna nie chce żeby jego kobieta była dotykana przez innego ''mężczyznę' 'w tym przypadku pedofila, tak jak w świecie zwierząt, samce nie pozwalają zbliżać się do swoich samic innym samcom, (chociaż w przypadku pedofilów to trudno to coś nazwać samcem) a co dopiero w najintymniejszych miejscach dotykać , kobieta lekarz to coś innego nie czerpie z tego przyjemności i nie pomyśli o niczym bo ma to samo i przede wszystkim kobiety to matki nie zdążają się przypadki molestowania kobiety przez kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że to absolutnie nie ma znaczenia bo wszystko zależy od charakteru i kompetencji konkretnej osoby. Niby mówi się że kobieta lepiej zrozumie kobietę co jest nie zawsze prawdą bo sama trafiłam kiedyś na Panią ginekolog która kompletnie nie nadawała się do wykonywania swojego zawodu. Teraz przychodzę do mężczyzny a konkretnie do doktora Piotra Romańczuka www.piotrromanczuk.pl i jak ktoś jest ze Stargardu to bardzo polecam. Potrafi wszystko rzetelnie wyjaśnić, pilnuj***adań i jest podczas nich delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam tylko raz u kobiety i w sumie jednak wolę mężczyzn. Może akurat źle trafiłam... Od kilku lat mam swojego lekarza, dr Grążawskiego z Ojca PIo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to wasi Faceci... Doktor owszem w nagłych przypadkach poród bądź ci innego, Ale dobrowolny wybór proszę was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam racja do faceta gina zabraniam żonie moim zdaniem dobrowolnie do babki gina to te które mają kompleksy małą nadwage lub więcej a panie atrakcyjne chcą pragną i swoim partnerom kołki na głowie ciosają że niemają prawa im kazać do babki chodzić a potem facet ma problem ale nie to lekaż kiedyś zawiozłem żone do faceta bo się uparła bo najlepszy potem płacz bo dwa miechy obrzydzenie mnie brało tak z sexsu nic poradziłem sobie było ciężko ale skutek taki do faceta nigdy nie pujdzie polecam wszystkim panom sposobu pomaga będzie ciężko bes sexsu ale warto wiem że w szpitalu wyboru niema ale to inna sprawa życie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego idiota panie chodzące do faceta napiszcie ile ważycie i wiek to zobaczymy jakie laski wybierają kobiete a jakie faceta świetny pomysł na nowy post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie !Dla wiekszosci z Was sprawa jest jasna.Kobieta-ginekolog NIE-bo niemila i niedelikatna ; mezczyzna-TAK!!! bo mily i przy badaniu delikatny . Nasuwa mi sie jedno bardzo wazne pytanie : po co idzie kobieta do ginekologa? Poddac sie badaniu czy przezyc "delikatnosc"? Zwykle badanie wykona kazda kobieta-gin. Co zatem wykonuje Wam gin.-mezczyzna? CZY TO JEST JESZCZE ZWYKLE BADANIE czy moze cos innego? Moja zona jest kobieta normalna,nie pochodzi ze sredniowiecznego Ciemnogrodu i wykonuje w miare regularnie zalecane badania.Nigdy jednak do tej pory nie powiedziala o zadnym lekarzu,ze byl mily i delikatny . Jedyne,co mowi , to ponizenie,upokorzenie , gigantyczny wstyd i psychiczny HORROR , ktory za kazdym razem musi przezyc . Wlasnie wspolnie postanowilismy,ze nigdy wiecej nie pojdzie do gin.-mezczyzny . I ZA TO JEJ DZIEKUJE , bo chociaz jej nigdy nic nie narzucalem , dla mnie to tez byl HORROR .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich ! Najpierw troche liczb . Nie wiem,ilu mlodych ludzi corocznie przyjmuje sie na wydzialy medycyny polskich uniwersytetow , wiec wybieram przykladowo 4000 . Z tej liczby ok. 3000 to kobiety , reszta - mezczyzni ,tendencja utrzymujaca sie w naszym kraju od lat . Zakladam , ze te ciezkie studia ukonczy 2000 osob . Teraz mlodzi lekarze musza wybrac specjalizacje ; niech to bedzie 100 wolnych miejsc na kierunku Ginekologia . Nie jest tajemnica , ze kandydatow jest duzo wiecej i trzeba miec dobre "plecy" lub pieniadze , aby sie tam dostac ( temat ociera sie o Kodeks Karny , ale tu nieistotne ) . W tej liczbie niemal 80 to mezczyzni , reszta - kobiety (tendencja utrzymujaca sie rowniez od wielu lat ) . Czy ktos tym steruje i dlaczego ? Wiele sie mowi we wszystkich mediach o zdrowiu kobiety i o waznosci badan profilaktycznych , ale nadal masa kobiet w Polsce w ogole ich nie wykonuje bo NIE CHCA OBNAZAC SIE PRZED OBCYM MEZCZYZNA , o czym wszyscy doskonale wiedza . Cyniczne tlumaczenia , ze to jest taki sam lekarz , jak kazdy inny , uwazam za PATOLOGIE . Ten argument nie trafi do wielu kobiet i jest to niewlasciwa droga do rozwiazania problemu . Moim zdaniem ,skoro ktos juz tym steruje ,to powinien zmienic proporcje "mezczyzna - kobieta" z aktualnych 4/1 na maksymalnie 1/1 po to , zeby pacjentki mialy wieksza swobode wyboru . Sytuacji nie zmienia fakt , ze na poziomie gabinetu NFZ lub prywatnego mozliwosc wyboru istnieje , w szpitalach tego luksusu juz nie ma . W tym momencie musze stwierdzic , ze Karta Praw Pacjenta nie jest warta nawet tyle , ile papier , na ktorym ja wydrukowano !!!!!!! Mamy prawo do zachowania intymnosci podczas badania lub uslugi medycznej . W momencie badania kobiety przez lekarza - mezczyzne dochodzi do jej calkowitego pogwalcenia , bo swoja intymnosc strzezemy i chronimy glownie przed osobami INNEJ PLCI . Ktos zaraz powie , ze przy kazdej operacji chirurgicznej , np. w jamie brzusznej , bedziemy lezec na stole calkiem obnazone . Niekoniecznie , bo personel medyczny jest zobowiazany nakryc nas w specjalny sposob , gdzie obnazony bedzie tylko brzuch ( mam nadzieje ) . Poza tym znieczulenie ogolne otrzymamy wczesniej , w sali obok , lezac ubrane w koszule szpitalna i nakryte . Po zasnieciu nie widzimy i nie slyszymy nic i jest nam obojetne ,czy obserwuje nas 5 , czy 50 osob . Sytuacja superkomfortowa w porownaniu do wielu zabiegow ginekologicznych wykonywanych bez znieczulenia , przy ktorych jestesmy calkowicie swiadome ( dla wielu kobiet sytuacja nie do zaakceptowania , bo zabiegi wykonuja niemal WYLACZNIE mezczyzni ) . Oprocz tego , o ile konieczne jest uspienie pacjentki , musi ona najpierw polozyc sie na fotelu i obnazyc w obecnosci kilku osob , ktore bez zenady przygladaja sie i nawet im nie przyjdzie do glowy na ten moment chociaz sie odwrocic . Dopiero wtedy podaje sie znieczulenie ogolne . Ciekawe , dlaczego pacjentka nie moze polozyc sie na fotelu za parawanem ,nakryc sie jakims przescieradlem i powiedziec , ze jest gotowa . Skomplikowane to nie jest i nie powoduje straty czasu , bez watpienia zmniejszy rowniez negatywne odczucia ( stres ) zwiazane z zabiegiem . Widac wyraznie , jak personel medyczny podchodzi do "zachowania intymnosci" . Wydaje sie , ze dla nich jest juz wszystko w porzadku , kiedy drzwi do sali zabiegowej sa w ogole zamkniete ( chyba nie musze wspominac , ze w naszych szpitalach dosc czesto o ich zamknieciu zdarza sie "zapomniec" ) . Na koniec wroce do proporcji lekarzy wybierajacych specjalizacje "ginekolog" . Dlaczego jest tak malo kobiet ? Bez watpienia ktos tym steruje i to na zasadzie "wpuscimy kilka kobiet , zeby nikt nam nie zarzucil dyskryminacji plci ". Niemozliwe ? Kto wie . Dla mnie jest to jednak bardzo prawdopodobne . Dlaczego? Taka jest nasza Polska . Tu wszystko toczy sie inaczej ,niz u sasiadow . Od siebie zasugeruje inne wytlumaczenie . Wydaje sie , ze kobiety nie sa zainteresowane leczeniem kobiet z bardzo prostego powodu . Natura stworzyla nas w ten sposob , ze osobniki heteroseksualne odczuwaja wstret , jesli musza dotykac osob tej samej plci , szczegolnie w strefie intymnej ; nie sluzy to zachowaniu gatunku . Heteroseksualny mezczyzna zawsze bedzie interesowal sie kobietami , niezaleznie od wykonywanego zawodu . Na widok atrakcyjnej kobiety ZAWSZE pomysli o spedzeniu z nia upojnej nocy . Za kilka minut zobaczy inna i pomysli to samo . Takimi stworzyla ich Natura i takimi pozostana na prawie cale zycie . Wykonujac zawod lekarza nie pozbeda sie swojej natury , wrecz przeciwnie , wykorzystaja go do spelnienia swoich fantazji erotycznych , jak tylko sie da . Pomyslcie o tym dobrze przed wizyta u kazdego lekarza - mezczyzny , nie tylko u ginekologa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest ginekologiem. Od lat jestesmy szczesliwym malaenstwem, wspolzyjemy czesto i namietnie/sex oralny/. Maz mowi ze kobiecev krocze w gabinecie to to samo co oko lub ucho. Calujac moja cipke jak ja nazywa mowi ze to ta jedyna ktora uwielbia piescvic jezykiem ale i ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:31 - o co ci chodzi ? Kobiety i tak mają akurat w szpitalu bardziej komfortowo. Być może akurat ginekologami/chirurgami są w większości mężczyźni, ale reszta zespołu przy operacji to kobiety (a jest to kilka osób). Cały personel pielęgniarski to kobiety, instrumentariuszki także. Większość studentów to kobiety, studenc****elęgniarstwa to w 95% kobiety. Ty się martwisz jednym lub dwoma facetami, a teraz pomyśl jak fajnie ma mężczyzna otoczony 10 młodymi babami, które wszystkie patrzą w jeden punkt. W szpitalach klinicznych to w ogóle jest koszmar - w takiej grupie studenckiej większość to kobiety. Zwiększają nabór na studia i grupy są chyba teraz 8 osobowe - czyli mamy np. 6 kobiet i 2 mężczyzn - pomyśl jak byś się czuła gdyby proporcje były odwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do faceta !!! Jest sytuacja "sam na sam", jest obcy facet , jest dreszczyk emocji , jest delikatny dotyk - achchch . I to wszystko bez grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że kobieta ginekolog, która z własnego doświadczenia wie co to bolesna miesiączka, ciąża i rodzenie dzieci, zdecydowanie lepiej jest wstanie zrozumieć problemy zdrowotne innej kobiety niż nawet najmilszy Pan Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy,wredne babska,jestescie zwyczajnymi k....mi.Od najmlodszych lat dajecie d..y kazdemu,kto tego chce lub nie.Zajdziecie przypadkiem w ciaze,w ojcostwo probujecie wkrecic najbogatszego z calego stada,ktore was pukalo.Trafi sie wam zly maz-zdradzicie,trafi sie dobry-zdradzicie ! Trafi sie kolezance fajny facet,tak dlugo krecicie przed nim tylkiem,az wciagniecie go do wyra.Dla was rozebrac sie przed obcym facetem to bulka z maslem i robicie to tym chetniej,im wieksze opory ma wasz partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam mlodsza to chodzilam do kobiety, bo wstydzilam sie do faceta... Gdy zaszlam w ciaze wybralam faceta, bo wszystkie moje ciezarne kolezanki go polecaly jako fachowca. Na porodowce badala mnie zarowno kobieta i mezczyzna.... Do czego daze? Zauwazylam, ze kobiety dokladniej tlumacza, a mezczyzni sa delikatniejsi przy badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja,36 lat,kawaler,wlasna firma(duze dochody)poznamcPania w celu matrymonialnym(chce dziecka,bo komus trzeba to wszystko przekazac).zapewnie dostatek,szykowne kreacje,bizuterie i piekna limuzyne.Jedyne warunki-codziennie cieply obiad,zadnych boli glowy i ginekolog-kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kobieta bo zna anatomię kobiet bo co facet może wiedzieć o kobiecie? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rzyjeciu na specjalizacje z ginekologii faceci powinni kastrowani-mielibysmy wowczas lekarzy z prawdziwego powolania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.25 zgadzam sie że wiele dziewczyn jest tępych i myślą że facet jest lepszy a to kobieta wie lepiej ze swej anatomi i bólów miesiączkowych które ignorują faceci ginekolodzy! Ja gdy już idę do ginekologa to czy kobieta czy facet ginekolog zawsze jest całe badanie jest przy mnie mąż. Mam prawo do obecności męża a nie jestem zacofana by wstydzić się męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samą myśl iść się badać do faceta ginekologa to robi mi się niedobrze. Dlatego jak na razie chodzę a w zasadzie chodzimy z chłopakiem na moj***adanie pipki i nie mam z jego obecnością przy badaniu problemu jak pisze powyżej. Może trafi się jakaś świętojebliwa co wstydzi się chłopaka czy męża przy badaniu. Gdy będę rodziła to również z ukochanym bo cesarka to dramat pozbierać się po niej miała siostra również z mężem był przy CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do babki ginekolig i nie musi się podniecać i pchać łapę do cipki co wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze tylko do kobiet, do faceta sie wstydze a poza tym co on moze wiedziec o babskich dolegliwosciach, to trzeba odczuc na wlasnej skorze.raz bylam u faceta bo niby swietny specjalista na endometrioze, powiedzial czy wiem ze mam niesymetrycznie, tak z jednej strony 1 cm wiecej i nie za ladnie to wyglada.nie zebym sie obrazila, lekarz ma byc szczery, akurat ten byl calkiem mily, ale szczeka opadla na co oni zwracaja uwage i co jest dla nich istotne.kobieta gyn by tak nie powiedziala, bo nie jest chirurgiem plastykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×