Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość takajakaja

Macmiror complex 500 - prosze o pomoc

Polecane posty

Gość takajakaja

ma ktos moze ulotke od tego leku? bo w aptece byly tylko cale opakowania, ja potrzebowalam 6 sztuk i wzielam polowe bez pudelka, a nie mam mozliwosci teraz wrocic po ulotke. Prosze nich ktos napisze najlepiej skutki uboczne lub przeciwwskazania z gory dziekuje :)

Gość wrzuc po prostu w google

Gość takajakaja
wlasnie nigdzie tego nie ma ;/ a przynajmniej ja nie moge znalezc

Gość takajakaja
jestem zdziwiona ze lekarz nie przepisal mi niczego oslonowo..., wiec nie mam nic. MOze byc stosowana przy antybiotykach Nystatyna? na razie nie mam mozliwosci pojscia do lekarza

Gość ewentualnie tak lub nie
Jeżeli użyliście prezerwatywy to nie będzie konsekwencji, jeżeli natomiast nie zastosowaliście prezerwatywy, to partner mógł zarazić się od ciebie grzybicą i bakteriami ! Nie należy współżyć w trakcie infekcji !

Gość biedronka18
mam do sprzedania 6 sztuk leku macmirror complex 500 - kupiłam całe opakowanie 12 sztuk ale muszę wziąć tylko połowę

Gość macmiror to nie antybiotyk
za to nystatyna tak - przeciwgrzybiczy :o

Gość zakręcona:)
mi lekarz przepisał te tabletki i kazał brać dwa razy dziennie a na ulotce jest napisane że stosować raz na dobę i juz w w koncu nie wiem jak mam brac :( może któras z was mi podpowie. pozdrawiam

Gość zajebiście!!!!!!!!!!
Sprzedali :) Mam pytanie do doświadczonych - czy bardzo to to brudzi? Wystarczy wkładka, czy lepiej podpaski?

Gość zajebiście!!!!!!!!!!
I właśnie - po co wam lacibios osłonowo, skoro ten lek działa na grzyby, a nie na nasze dobroczynne bakterie mlekowe - co wyraźnie jest napisane w ulotce? :o

Gość też mi przepisała
Też dostałam ten lek, ale jakoś dziwnie - poszłam na "przegląd", nie miałam żadnych dolegliwości, żadnego swędzenia, upławów ani nic, a pani dr (byłam u niej pierwszy raz) tylko zajrzała i od razu stwierdziła, że "jest mały grzybek" i przepisała macmiror 500 globulki. I teraz nie wiem - brać czy nie, bo różnie czytałam o skuteczności, boję się, że sobie tylko pogorszę. Czy ona nie powinna mi zrobić jakiegoś posiewu, jakichś badań, tylko tak na oko stwierdziła grzybicę choć ja nie miałam żadnych objawów, ani ja ani mój mąż. Boję się trochę antybiotyków, nigdy nie brałam, może poza dzieciństwem, ale od jakichś 10 lat ani razu no i nie wiem co robić.

Gość też mi przepisała
Aha, czyli nikt nie ma doświadczeń w tym temacie.

Gość też mi przepisała
Aha, czyli na oko przepisują. No dobra, to od dziś biorę.

Gość też mi przepisała
I jeszcze jedno, widzę, że ktoś już pytał o to-bardzo brudzi? Bo kiedyś miałam jakieś globulki, które zapaprały mi wszystko na ciemnobrązowo mimo zastosowania mega-podpaski. Jak jest z tym lekiem?

Gość miałam podobnieee
Brudzi, powiedziała bym tak średnio na żółto...ale stosuje się to na noc, rano zmieni się wkładkę i już tylko minimalnie brudzi...

Gość miałam podobnieee
Ja podejrzewam, że znów coś złapałam...bo u mnie chyba małe brązowe plamienie, to był objaw grzybka, pisałam że nie miałam objawów, no bo takich jednoznacznych to nie miałam, lekkie brązowe bez zapachowe plamienie, to bywa normą...

Gość też mi przepisała
No ja właśnie nic nie mam niezwykłego - krwawienie z odstawienia pigułek wtedy kiedy powinno być, a poza tym nic. Czyli z tego co piszesz wystarczy na noc wkładka? Czy lepiej podpaska?

Gość miałam podobnieee
Ja też zrobiłam wielkie oczy, jak powiedziała mi że mam bardzo duże zapalenie i w sumie zero objawów, ale zaufam jej, bo z tego, co wiem to się nie da pomylić, jak się je ma, tzn. łatwo to stwierdzić ;)

Gość biorę macmiror
Biorę ten macmiror, zostały mi już tylko dwa dni i co potem? Można normalnie współżyć? W ulotce jest napisane, że nie można w trakcie kuracji, czyli od razu po zakończeniu już można? Bo biorę od 10 dni, w sumie mam 12 dni kuracji i z mężulkiem trochę już wyposzczeni jesteśmy :p

Gość patyczek83
...ja leczyłabym się po miesiączce, żeby nie przerywać leczenia. Jestem w trakcie kuracji... mam nadzieję, że pomoże!

Gość my_kalimba
Dziewczyny, jeśli nie ufacie swoim ginekologom, to ich zmieńcie, a nie pytajcie obcych na forum - brać czy nie brać? Lekarz przepisuje, bo się na tym zna, a my, forumowiczki, możemy podzielić sie naszym doświadczeniem, ale nie rozumiem Waszych niektórych wątpliwości. Ogólnie biorę Macmiror, jest jednym z najbardziej brudzących (właśnie na żółto-pomarańczowo) leków, ale jak dotąd na mnie działa najefektywniej.

Gość mi_pomogl
dobry lek. brudzi bardzo, ale wybija i grzyby o bakterie. do tego mialam mycosyst i lacibios femina. od tamtego leczenia mam spokoj z zapaleniami.

Gość Shiosai
Może i dobry, ale nigdy już go nie wezmę. Wystąpiły u mnie wszystkie możliwe skutki uboczne, łącznie z wymiotami. Dobrze, że tylko 6, a nie 12 tabletek mi przepisał. Wczoraj ostatnia. Never ever.

Gość też brałam
brałam ten lek4 lata temu pomógł, teraz tez przydarzyła mi sie infekcja i daje rade, tak jak każy moze ktoś byc uczulony na jakiś składnik i wystąpią skutki uboczne,ja nie moge brać leków przeciw grypowych i do kogo mam mieć pretensje

Gość julii88
Sprzedam globulki Macmiror complex 500. Polowe z 12 szt. Otwarte 3 tyg temu trzymane w lodowce. Data wazności wrzesien 2012

Gość mkcarbotrans@op.pl
Witam. Mam do sprzedania cale opakowanie, 12 globulek wazne do 05.2014! Atrakcyjna cena!

Gość bck29@wp.pl
a ja sprzedam 6 z 12 globulek, czyi połowe opakowania. Termin ważności 06/2014, zainteresowanych prosze o kontakt na maila:)

Gość ewi0808
hej. czytam i czytam i wszyscy maja przepisany macmiror na grzybice, a ja bylam u gin i stwierdzila ze mam nadzerke i przepisała mi ten lek. w dodatku od 60 dni nie mialam okresu wiec dostalam luteine która mialam brac zeby dostac okres i pózniej od 16 do 25 dnia cyklu tez mam brac luteine. macmiror mam brac po zakonczeniu krwawienia, i dostalam jeszce probiotyk. i moje pytanie jest takie jak mam te leki połaczyc czy moge stosowan luteine z priobiotykiem czy macmiror mam z tym priobiotykoiem stosowac!??? wszystkie te tabletki są dopochwowe. pomocy!!!

Witam dziewczyny.. W poniedzialek byłam u ginekologa i zdiagnozowano mi nadzerke oraz torbielka w jajniku, dostałam do stosowania macmiror 500 w globulkach i Luteine 50 podjezykowa. Wczoraj rozpoczełam moja kuracje ( popołudniu luteina pod jezyk i globulka na noc). Dzis rano gdy sie obudzilam i poszłam do toalety zauwazylam bardzo brazowa wydzieline a potem zaczelam krwawic.. Czy któras z was tak miala? Nie wiem czy przerwac kurację... Co dalej robic???

Gość padzak
Hej, odsprzedam połowę opakowania, tj. 6 szt. Termin ważności 05.2014. Kontakt gg: 5094081

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się