Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wizaż-stylizacja-tipsy

Chcecie makijaż i sliczne pazurki-tipsy praktycznie z darmo?

Polecane posty

Dziewczyny! Mam do Was ogromną prośbę! Jestem po kursie manicure-tipsy żel i akryl oraz w trakcie kursu wizaż-stylizacja i upięcia włosów. Jeśli chciałybyście pięknie wyglądać praktycznie za darmo i bez wychodzenia z domu(bo ja dojeżdżałabym do Was) to napiszcie. Nie chodzi mi o zarabianie pieniędzy, chciałabym się poprostu dalej doskonalić w tym co robię i co lubię. Pazurki i makijaż wychodzą mi naprawdę super. Kilkunastu osobom już robiłam i są bardzo zadowolone. Satysfakcja gwarantowana! Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie mieszkasz??wszystkie miejsca wchodza w dojazd:-)bo ja jestem z okolic poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamola
Kurcze ale szkoda że mieszkasz tak daleko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz myslalam ze sie zalapie
niestety jestem ze slaska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikisialka
Mieszkam w okolicach radomia.Bylabym zainteresowana ,moglabys podac jakie namiary??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treska sztuczna
tez bym chetnie sorzystala ale w ogole jestem z innego wojewodztwa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem z warszawy i była bym zainteresowana tipsami wykonanymi metodą żelową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 24
Ja również jestem zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
witam jestem z warszawy i bylabym zainteresowana! odezwj sie na mail podaj swoj nr teleonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chetnie sie podepne pod to przedsiewziecie.. a dasz rade poradzic sobie z poobgryzanymi pazurkami? No i jakie sa warunki? My dostarczamy materialy? moj gg 4747166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, super, że trafiłam na ten temat moje namiary: gryzylda@tlen.pl a czy możesz podać cennik? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na sprzedanie taqni zestaw wraz z maszynka do pedicure i manicure.Zamykam salon 1 x liquid 100 ml, płyn do akrylu - monomer, zapobiega żółnięciu tipsa, idealnie łączy akryl 1 x akryl kolor 2g- 1 x akryl kolor 2g-ROZNE KOLORY 1 x akryl kolor 2g- 1 x klej 7,5 g z pędzelkiem, idealny do poklejania szybkoschnący 1 x AKRYL KLAR 30 g. 1 x AKRYL ROSE 30 g. 1 x AKRYL WHITE 30 g. 1 x tipsy w pudelku 100 sztuk , sortowane po 10 szt z kazdego rozmiaru, tipsy naturalne, super jakość, nie łamią się 1 x gilotyna profesjonalna chromowana stal niemiecka nierdzewna Roznego rodzaju pilniki 1 x cleaner 200ml- odtłuszczacz do przemywania płytki i masy gelowej Pędzelek #2 - specjalistyczny do zdobień 1 x pedzelek nr 6 idealny do AKRYLU naturalny włos 1 x primer 10ml - na naturalny paznokiec podklad pod akryl - daje idealna przyczepność- wytrawiacz 1 x waciki w rolce 250 sztuk bezpylowe 3 x patyczki z drzewa pomarańczowego 5 x hologramy, rozne wzory i kolory 1 x karuzela ze wzorami w srodku kolczyk zloty księżyc 2 x blok bialy polerski idealny do polerowania paznokci niezbedny do tipsow 1 x 100 sztuk szablony w rolce okrągłe idealne dopasowane do paznokcia, bardzo mocny klej 1 x blok czarno fioletowy idealny do scierania akrylu 60/100 trzystronny ] Cena do negocjacji Emilia Prośniewska do tego place za wysylke czyli nie doplaca mi pani kwoty za wysylkee.i do tego dodaje plytke z kursem i ksero na temat pielegnacji. 6116532 to moje gg mail:alime3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxx
hej chętnie się do ciebie zapiszę podaj tylko adres i ile to będzie kosztowało chodzi mi o zrobienie tipsów metodą żelową pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×