Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o rany tylko nie to

Emilka i Anndrzej z Pierwszej Miłości

Polecane posty

Gość o rany tylko nie to

to jakas pomyłka serialowa, takich ludzi to chyba nie ma, oni sa jak pomyleńcy jacyś. Andrzej ma zachowanie jakiegos wariata i wygląda tak samo. macie o nich jakieś prywatne info?fotki? a Emilka - tak mi sie to imie podoba a gra takiego wariata tez, niby umie szyć, gotować, sprzedawac, dbac o dzieci, o dom, o męza..a jakas taka dziwna.......stłamszona...jakby nieco chora psychicznie. Takich ludzi kurcze nie ma. Tak jak i Bartek-nie pasuje mu profesja ginekologa.I ta jego Monika, szok. Wiedział od kolegów ze to suka, rozwaliła związek pawła a ten chce z nią byc bo jest dobra w łóżku. To pomyłka w serialu, co za bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany tylko nie to,szczera prawda,to co napisałaś.Ja nie oglądam tego serialu,ale kilka razy(w czasie reklam na innym programie),trafiłam na Andrzeja i Emilkę.Dzisiaj też.Szok!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem dlaczego
ona wcale nie jest chora psychicznie tylko bardzo sie go boi i mysli, ze go kocha mimo ,ze ja tlucze ona uwaza , ze zasluzyla i to wina tego ,ze on nie ma pracy...a on po wyjsciu z wiezienia 9gdzie nabyl wiedzy na temat latwego zycia) wyzywa sie na wszystkich i uwaza ze moze to robic i wszystko mu sie nalezy!!!! TAKA JEST RZECZYWISTOSC!!!!!!!! :( ZNAM TAKIE PRZYPADKI Z ZYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wam powiem dlaczego
ale ty głupia jesteś... przecież nie chodzi o to, że ona jest wariatką bo się go boi! chodzi o grane przez tych ludzi postaci... zachowują się strasznie nienaturalnie! tacy ludzie jak oni nie istnieją i nie chodzi tu o problem który zauwarzyłaś (bicia) tylko o fakt ich gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was wszystkich
to nie ogladajcie tego serialu po co szarpac sobie nerwy , widac w nim jak postrzegani sa ludzie ze wsi jako glupki bez kultury i obycia z czym akurat wcale sie nie zgadzam!!!!!!!!!! co za glupki z tych scenarzystow pieknie oni postrzegaja polakow nie dosc,ze ukazuja ich jako glupkow to jeszcze widzow chca takimi zrobic.......teraz np chca wzbudzic nasze wspolczucie do moniki ,bo ona jest bezplodna.........koniec juz nie ogladam tego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
NIEDAJMY SIE OGLUPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A monika byla ok
Monika zabije dziecko Marysi i Pawła, więc nikt z niej ofiary nie zrobi.:P Ja uważam, że Emilka i Andrzej są szalenie naturalni- takie typowe, młode, wiejskie małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to tez
wiejskie małżeństwo?a znasz małzonka pokroju Andrzeja? bo ja takiego to nawet nie chciałabym darmo mieć za sąsiada a codopiero za męza. A emilka to tez pochrzaniona. takich ludzi nie ma. Monika zbiła dziecko majeczkia mejeczka bierze ją za swiadka cóz za kuriozum w tym serialu. Przeciez ona doporowadziła do rozpadu małżeństwa majkii a teraz takie przyjaciółki.wkurza mnieto dla dzieci serial i powinien lecieć w soboty po teleranku a nie codziennie jak człowiek wraca z pracy włąca a ty m jm a tu pierwsza miłośc..to dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym serialu to nie ma już nic ciekawego ( o ile kiedys cos było) a na gębe tego Andrzeja to patrzeć nie mogę, poprostu kretyn do potęgi. A gosi od tej pary to są Marysia i Paweł...ostatnio się zastanawiałam co wnoszą do serialu swoimi rolami? I stwierdzam , żę nic, ta Marysia to tylko siedzi i sie uśmiecha i robi za słodką idiotkę...i to ma byc jedna z głównych postaci...:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza jak Marysia
I Pawel jak ze soba gadaja to 90%ich rozmów to slowo"kochanie" kochanie to... kochanie tamto... :-oRzygac sie chce od tego "kochanie":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za miesiąc żonka
ja wczorasj tez zauwazylam, kochanie alżez, nie , nie kochanie.no ale kochanie tak. # albo 4 razy powiedzieli pod rząd. czy im piszą scenariusz czy sami mówią od siebie bo nie wierzę by ktos taki scenariusz pisał. Emilka jest dziwna jakas, a andrzej dla mnie chory na głowę, traktuje dziwnie wszystkich. Emilka i andrzej to bardziej nie wiejskie małżeństwo ale ułomów. na wsi ludzi mieszkają zyja pracują czy w polu czy gdzies tam, mają dzieci, problemy ale zeby takie ułomstwo?z czego oni dom utrzymują?za co się żywią, ja mam 1000 zł i mi sięzko w bloku a oni nie pracują i zyją.emilka jak nawet zarobi 1000 zł to ma na bilet na chleb, na przerobienie kradzionych spodni męzowi i na ziemniaki,.ale trzeba i prąd i gaz i dach naprawic, i ogródek, itp.....jej ojciec pewnie daje ale czy da sie wyzyc ?to ułomni ludzie - uwłaczacie wsiokom mówiąc ze oni sa jak wiejskie małzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi odniosłam się do tego wszystkiego,nie na tym wątku.Nie wiedziałam,że są dwa.Jeśli ktoś chce poczytać,co napisałam,zapraszam na ten drugi(?),(1)......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest jędzą
jak myslicie czy scenarzysci faktycznie układaja takie proste dialogi czy dają mozliwośc by aktorzy sami coś od siebie dali?Nie sądze by mądra pani scenarzystka napisała taka role dla marysi Marysia- chodzi po domu w drewniakach, wchodzi Paweł. Mówi - cześc kochanie. Marysia odpowiada z z radością rzucając się na szyje i dając namiętnego buziak- cześc kochanie. całują się ok 2 minut. W między czasie pawęł- Marysiu zróbmy kolację Dobrze kochanie -odpowiada marysia krocząc w drewniakach na obcacach do lodówki i wyciagając cudownie zrobiona kolację. Siadają.Marysia pyta- smakuje ci kochanie? -alez smakuje pyszne kochanie, sama to zrobiłas kochanie? -a jak myslisz kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie
tez to zauwazylam ,kto chdzi po domu w butach i to jeszcze na obcasach????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie
tragiczny jest ten serial i takie wszystko sztuczne :o ja nie wiem !!! co drugi ma wade wymowy ,ja rozumiem,ze ludzie maja takie wady, ale film to film i powinny obowiazywac jakies normy, a ci ludzie,ktorzy graja w tym nazwijmy to serialu to jacys amatorzy chyba bo sa tak stuczni,ze niedobrze sie robi i to andrzeja hehe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuytyuft
;) :) ;] :] ;( :( :P :PP :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam chyba graja amotorzy...
no bo zadnego aktora nie kojarze z czegos innego oprocz Janka i Pawla...no moze jeszcze oprocz Natalii i Antoniego[ale on to juz komletna porazka:o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×