Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koobi

Marzec 2007 --- topik tymczasowy

Polecane posty

do SALY ! ,nie wiem czemu ale twoje zdęcie kącika nie chce się zapisać w naszym albumie, inne wchodza a ten uparciuch nie :O Może prześlij cos lepszej jeakości ?? NO nie wiem , z telefonu mi wchodziły wszystkie , noe może to taki dzis dzień złośliwy :)

slawunia - ciezarowki w Polsce i poza nia rowniez:) to sie nazywa globalne zainteresowanie:):) nie denerwuj sie i jak o mowia badz ponad to!! ❤️

dziewczyny a tak z jescze innej beczki nie moge otwierac niektórych zakładek czy linków no i poczty tez nie moge wysłac i wyskakuje mi komunikat : the pop up window was bloked wiecie na co moze cierpiec ten mój staruszkowaty komp?

slawunia - masz zablokowane, tzw. wyskakujące okienka w przeglądarce. Czy nie doinstalował Ci się pasek Yahooo lub Google? Jeżeli tak, to powinien byc widoczny pod paskiem Adresu w przeglądarce.

slawunia - ja jeszcze jakies pół godzinki będę w domku, bo później zmykam na zakupki i do lekarza. Jeśli chcesz to możemy się umówić na GG lub na naszym czacie to postaram Ci sie pomóc. Jeśli możesz teraz to wejdź na czat, a jak nie to odezwę się wieczorkiem.

Selma - a czy przy wstawianiu zdjęcia Saly do albumu masz jakiś komunikat? Jakie są objawy? Sylwka - ja jeszcze jestem... :)

KRZYKA znalazłam te wartości które otrzymałam z poradni diabetologicznej. Ciała ketonowe - stężenie od 80mg do 160 mg uważa się za wysokie.

TY masz cztery krzyżyki ? ++++ - to jest najwyższe. Ciała ketonowe odkładają się w organizmie jeśli nie jest kontrolowany cukier.

Menku to może4 wiesz czemu mam te pieczenie pęcherza ? Wcale mało nie pije.

HEJ CHCĄCA :) :) Co to ???? To niesprawiedliwe :( schudłaś juz 9 kilo ????

Witaj chcaca!! koniecznie jak sie wszystko unormuje wyslij zdjecia malenstwa!!! Pozdrawiamy i odezwij sie!

Hej Chcąca, ale masz fajniutko. :D Sylwka - nie wiem co może być powodem Twojego pieczenia. Pewnie to przez nacisk maleństwa. Ja też od wczoraj mam problem, ledwo chodzę. Boli mnie dół brzucha jak wstaję i chodzę (właśnie w okolicy pęcherza). Mam jeszcze dodatkowo wrażenie, że niunia zaraz wyskoczy, tak mnie naciska na krocze. Nie wiem jak dojadę do lekarza. :(

a jaki jest link na naszego czata? no i rzeczywiscie mam te paski i google i yachoo

Witaj Chcąca!!! Koniecznie ale to koniecznie musisz znaleźć w najbliższym czasie chwilkę i skrobnąć nam co nieco. A ja właśnie dostałam zadyszki i muszę chwilkę odpocząć,jutro przeprowadzka więc dzis pakowanie,masakra:( ile człowiek nazbiera pierdół..

Gość koobi
Znów zaszaleli Mam tu swój topik od ponad 2 lat --- tez poleciał. Panuje ktos nad tym w ogóle wrrr??

Właśnie i non stop giną jakieś topiki.Tak jakby ktoś wirusa wcisnął.Jeszcze z godzinkę temu lutówki miały topik a teraz taż im zniknął

Czesc kobietki! Menku dziekuje za maila z adresem miejmy nadzieje czasowego topiku.Jestem dzis niesamowicie przygnebiona przez mojego brata,ktory juz drugi raz wywinal mi niezly numer na obczyznie.Jak jemu jest zle to przychodzi po pomoc ale jak tylko stanie na nogi to ja i moj maz jestesmy najgorsi.Nigdy go nie zrozumiem ale to przykre,tymbardziej teraz przed porodem :-( Sorki za wyznania ale lepiej mi sie zrobilo.

Dziewczyny, dowiedziałam sie że za tydzień w piątek spotkam sie z moim Miłoszkiem :) Kurcze, nie wypatrzyłam sobie wózka, znacie jakieś opinie o Chicco trio enjoy??

Selma,nie mam lepszego zdjecia,niestety:( jak mąż wróci wieczorem z pracy,to zrobie z jego komórki moze będzie lepsza jakość. A na 17 mam ginka,tylko co ja sie od niego dowiem....zmierzy mi ciśnienie,potem jego stałe hasło-wszystko w porzadku-60zł prosze:( a ostatnie badania miałam robione w listopadzie....

Chcąca no nareszcie,wpadnij tu do nas choć na chwilke i opowiadaj.....:)

Gość koobi
Saly----weź skierowanie na badania, twardo, jak sam nie wie :-0 Nie mam streptokoków :-D