Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Potem czeka mnie jescze inwentaryzacja kasy, ale to to akurat pryszczyk ;) Szybciutko się kasiorkę zliczy i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko mam nadzieje ze Adasiowi sie karteczka spodoba :) buziaczki dla niego 😘😘😘 Filipko ja dzisiaj ostatni dzien hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa tylko was mi bedzie brakowalo, ale jak dam rade to napisze jakiegos smska a sny to ja czasem mam takie fajne hehe tylko pozniej rozczarowanie przychodzi :( no ale mojego starego to bym nie zamienila nawet na mlodszy model, przynajmniej na razie hehehe bo za pare lat moze zmienie zdanie ;) a i jestem z siebie bardzo dumna bo wczoraj odwalilam kawał dobrej roboty ktorej nie nawidze...prasowanie.... mam juz wszytsko wyprasowane na wesele, tylko musze jeszcze dokupic porzadne wieszaki zeby mi sie w aucie nie wymięlo no i misiek w poniedzialek musi byc w robocie wiec wracamy w niedziele no i mamy problem, bo wczesniej mówilismy ze Kube bierzemy ze sobą i moja mama porobila sobie plany a teraz nie chcemy go brac bo nie ma sensu jak zaraz wracamy i chcialabym go zostawic z mamą, no i tym samym pokrzyzuje jej plany bo ze nie odmowi to wiem na bank, moja kochana mama, ile sie poswieca dla tych swoich wnuków, ale za to ją kochają jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki nasze forum juz dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak swięto to święto! Mlenko 🌼 I tu DLA ADASIA ❤️❤️❤️ z okazji PIERWSZYCCH URODZINEK sto lat sto lat sto lat ❤️ Duzo usmiechu, radości, sloneczka, niech rośnie zdrowo i wysoko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu pusto
a kiedys ten topik tetnił zyciem... Podczytywałam go troszkę, a teraz ledwo go znalazłam. Szzkoda, że te dziewczyny już tu nie piszą, uciekły gdzieś :( Milo się czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech tu
ktos cos napisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1212
Dziewczyny, wracajcie! Dobrze sie was czytalo, nie ma drugiego takiego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenne
wracajcie tuuuuuuu plis !!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóórrryyyyy
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Slonko tak mam sentyment :) do tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocicie tu
uwielbiałam was podczytywać, piszcie choc troche ale codziennie, jestem ciekawa co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody12
wroccie....smutno bez was...gratuluje violi, mam nadzieje, ze reszcie tez sie wiedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pomarańczowe- zapraszamy na nowe forum http://www.wiosennestarania.fora.pl/ to link do niego, ale musicie sie zarejestrować, a wtedy nasz moderator Was zaprosi. Szkoda,że uciekłyśmy stąd, brakuje mi nowych twarzy. Zapraszam Was serdecznie w imieniu wszystkich piszących na wiosennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody12
Dzieki za zaproszenie. Mam nadzieje, ze wszystkie spedzilyscie cudowne Swieta. I ze spelnia sie wasze marzenia. Ale widzicie, ja nie moge sie zarejestrowac na nowym forum, bo jestem tylko czytelniczka. Kibicuje wam wszystkim. Sama nie moge sie starac, niestety, ale na pewno w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObietki ale ja Was zapraszałam po to żebyście do nas dołączyły. Więc proszę się rejestrować i dołączyć do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Slonko tak nowe forum przynioslo mi szczescie na ktore tak dlugo czekalismy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody12
naprawde sie mozna zarejestrowac nawet jak sie ktos nie stara? No, przynajmniej na razie ;-) Bo widzicie, glupio by sie tak ludziom wtryniac w topik...a z drugiej strony jak sie tyle naczytalam to zupelnie jakbym was znala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można a dlaczego nie? Może się kiedyś będziesz starać, a przecież my piszemy o wszystkim, nie tylko o staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody12
Mlenka, dzieki! Zarejestrowalam sie juz i czekam. Zapodalam nicka Melody, bo ten numer 12 to i tak nic nie znaczy. Powiem, ze straszne milo z waszej strony, ze zapraszacie "nowe"!! No i faktycznie bezpieczniej na takim forum, gdzie nie ma glupich komentow i szlamu, choc - jak widziecie - nie wszystkie pomaranczki maja nakopane w glowie. No a ja bede miala w koncu komu dac znac jak sie kiedys zaczne starac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że się zarejestrowałaś, ale podpowiem ci,żebyś nie czekała na maila bo się możesz nie doczekać. Spróbuj się zalogować bez tego. Większość z nas tak zrobiła i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody12
Witam! tak wlasnie zrobilam, bo niecierpliwe ze mnie stworzenie, ale nadal nie chce mnie wpuscic. Czy mam sie zarejestrowac jeszcze raz i zmienic haslo? Prosze, doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melody poczekaj jeszce z jeden dzień bo może Aba która jest administratorem nie zglądała i jeszce Ci nie udostępniła, nie odzywała się ostatniowięc może nie ma czasu zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody12
Slonko, dzieki! Ja sie najbardziej boje namieszac technicznie, dlatego dam sobie jeszcze czas. Pozdrowienia dla was wszystkich! Do szybkiego zobaczyska na waszym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody12
Hej Koalko! Jak milo cie tu zobaczyc! Pamietam, ze to ty jestes ta dziewczyna ze starszym synkiem, mala coreczka i mezusiem w rozjazdach! Nie wiem jak to jest, ale zawsze mialam dobra pamiec do ludzi i ich historii (pracuje z ludzmi, i to bardzo duza ich liczba), to mi pomaga byc dobrym administratorem (nie moj fach, ale ma duzo wspolnego). Dalej sie nie moge nijak zarejestrowac na nowym forum, ale przyjdzie taki dzien, mam nadzieje, no nie? Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×