Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Nie wiem co stało się z poprzednim forum o tej samej nazwie!!!!U mnie na kompie nie wyświetla się i wyskakuje napis \"że podany ID nie istnieje\" co jest??????Co się stało??????Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie bo naprawdę nie wiem co się stało!!!!!Wczoraj na wieczór jeszcze było wszystko w porządku a dziś włączam kompa.....a tu nie ma naszego forum!!!!!!!!!!!!!!!!!Może to tak tylko u mnie???Odezwijcie się i powiedzcie co jest nie tak???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY??????!!!!!!!!!CO JEST Z NASZYM FORUM????JA BEZ NIEGO NIE DAM SOBIE RADY..........ODPISZCIE I POWIEDZCIE CO SIę STAłO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Anczeka.. usunneli nasz topic :( też jestem załamana.. ale mam nadzieje że wszystkie dziewczyny z poprzedniego,odezwą się na tym..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFF Aż MI ULżYłO!!!!!!POINFORMUJCIE RESZTę!!!CZEKAM NA WAS NA TYM FORUM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Paulunia się zjawiła :) 🌻 nic panienki ja lece ogarnąć dom :) wpadne jak posprzątam,mam nadzieje że będzie Nas więcej :) Buziaczki 😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SIę CHOLERNIE PRZESTRASZYłAM JAK ZOBACZYłAM żE FORUM NIE ISTNIEJE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE CI ZAZDROSZCZE SPOTKANIA ZE SWOIM żOłNIERZEM.....TEZ BYM CHCIAłA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE DOKłADNIE 2 TYGODNIE I O TEJ PORZE BęDę WRACAć Z PRZYSIęGI HE HE HE .....SZYBKO ZLECI NO NIE????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nadal nie wymysliłam nic na nieśmiertelnik.....co tu wymyślić żeby mój Skarbeczek był wniebowzięty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Misiek powiedział że nie chce żadnych danych na tym nieśmiertelniku tylko jakieś wyznanie ode mnie!!!!!Ale ja znowu chciałam jakiś obrazek i do tego tekścik jakiś....ale i tak jetem nie zdecydowana....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...no dziewczyny,Gdzie Wy jesteście? :( Czekamy tu Na Was 🌻 Ja jestem jakaś przybita dziś :( Brakuje mi kontaktu z nim.. rozmowy,czegokolwiek :( Tak mi się tęskni od wczoraj że ojej... Zastanawiam się czy się dziś odezwie.. tak mam zawsze:-P i myśle czy da znać czy nie... i boje się że nie. Chociaż odkąd pojechał dzwoni codziennie poza 2dniami a ja z każdym dniem świruje i mam czarne myśli :-P Ale..pocieszam się tym że za 2tyg. go zobacze :):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...no dziewczyny,Gdzie Wy jesteście? :( Czekamy tu Na Was 🌻 Ja jestem jakaś przybita dziś :( Brakuje mi kontaktu z nim.. rozmowy,czegokolwiek :( Tak mi się tęskni od wczoraj że ojej... Zastanawiam się czy się dziś odezwie.. tak mam zawsze:-P i myśle czy da znać czy nie... i boje się że nie. Chociaż odkąd pojechał dzwoni codziennie poza 2dniami a ja z każdym dniem świruje i mam czarne myśli :-P Ale..pocieszam się tym że za 2tyg. go zobacze :):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba się dołować!!!!!Mi już to przeszło.....ważne jest to że się kochamy i czekamy na siebie i na spotkanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Aneczka.. dobrze powiedziałas.Tylko że Ja... ja nie wiem czy on też tak bardzo chce tego spotkania... źle to może ujełam..nie wiem poprostu czy on chce tego samego co ja :( Mówi że tak... dużo mówi.. a Ja,Ja siedze po kątach i się zastanawiam jak to jest naprawde.. dlatego tak się denerwuję gdy tylko przez dłuższą chwile się nie odzywa.:( To chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez momentami nie wiem co mój Skarbek chce od życia....ale wiem że chce być ze mną....choć to trudne jak mówi....ale ja go kocham i staram sie nie myśleć negatywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 2lata,jednak ja mam osttanio jakieś obawy chociaz on mnie zapewnie że niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×