Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no tak ale dlaczego nie dzwoni!!! To do niego nie podobne poprostu Boże ja się chyba wykończę:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zadzwoni, wiem ze teraz zadne slowa nie moga Cie pocieszyc tylko telefon od niego....ale wszystko sie wyjasni....musisz uzbroic sie w cierpliwosc.....choc to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko nie wiem sama co Ci napisac bo z doswiadczenia wiem ze zadne slowa nie pomogą... musisz czekac cierpliwie napewno zadzwoni niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff. skończyłam czytać 30 stron, ale się rozpisałyście:) Natalka możliwe, ze chce Ci zrobić niespodziankę i wyłączył, żebyś nie wypytywała gdzie jest:D zobaczysz wszystko będzie ok:) A u mojego Tomcia specjalnie spowalniają wsytsko co dotyczy jego zwolnienia L4 i zaświadczenia, od tygodnia specjalnie chorąży nie może mu podpisac wniiosku na komisje lekarską i przez to nie chcą go tez pouścić na Pjke, jeszcze dziś sie ma pytac i zobaczymy. Beti - ale Ci zazdroszczę:0 Wyszalej się w jego ramionach całe 10 dni żebyś miała co wspominać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia witaj! Niestety o tej niespodziance to nawet nie ma co mówić bo to napewno nie to! Mamy skomplikowaną sytuację i Tomek wie że nie może do mnie od tak sobie przyjechać tylko muszę wiedzieć kiedy on przyjeżdża:o to odpada!! Tak strasznie się denerwuję!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok!! Nie zamartwiaj sie nam bo naprawde sie wykonczysz!! Zobaczysz, ze wszystko sie ulozy :* ;* A u mnie sniegu nasypalo.. i gdzie ta wiosna. Az dzisiaj normalnie humoru nie mam :/ mam ochote pokrzyczec.. Natalka a moze faktycznie go nie puscili a zadzwonic nie mogl... Mam nadzieje, ze szybko sie do Ciebie odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia, no to mam nadzieje, ze puszcza Twojego na Pj.. Moj ma niby przyjechac, ale nie nastawiam sie, bo u nich w ostatniej chwili potrafia odwolac.. Ale 3mam kciuki, zeby nasi przyjechali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja trzymam kciuki od dwóch tygodni bo cały czas to przekładają, mam już dość:( Twojego też mają teraz puścić? A kiedy ostatnio się z nim widziałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mial przyjechac dopiero 6 kwietnia, ale jakos sie ugadali.. A ja ze swoim sie widzialam 3tygodnie temu.. jakos tak bedzie, bo ostatni raz byl na poczatku marca.. Te jednostki to wziasc i wysadzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Tomciem nie widziałam się ponad 4 tygodnie 😠 i nie wiem czy w ten weekend się zobaczymy ... a ja już tak tęsknie, już mi smutno się z nim rozmawiam, biedaczek wczoraj mi sie rozczulił w słuchawce i się popłakał :( z tęsknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
Jejku mowili w tv o tych żołnierzach z Wesołej,straszne jest to wojsko,a ja tak bardzo sie martwie bo moj facet tez odbywa służbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
tak w tv mowili ze jeden ma zapalenie a pozostali sa nosicielami tego wirusa,co prawda moj chlopak tam nie jest ale i tak sie martwie bo te rozne chorobska w wojsku łapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomócie :(:(:( Ja już wysidam... Znowu cisza... !!!!! Mam dosc to już 4 dzien takiego bezsensownego milczenia! Mam ku.... dosc :(:(:( Ranod zownilam z 50razy.. Nie odbierał.. Teraz zadzwoniłam... i nagle wyłączył telefon :(:( Mam dość.. Powiedzcie mi mogę zadzwonic tam na jednostke ?? by sie z nim skontakotwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Natalka a dal komus znac ze wsiadl do pociagu? Kurcze, moj od godziny juz jedzie... Oby tylko dojechal... Napisz jak dowiesz sie czegos wiecej o swoim. Napisz do niego, jak bedzie dostepny to odczyta. Nie dopuszczam do siebie mysli ze moglo sie cos stac! Ty tez nie mozesz tak myslec... Bedzie dobrze kochana:) Mam nadzieje ze Wasi zolnierze przyjada do Was:) Trzymam kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
U mojego chlopaka mozna dzwonic dopiero po 20 na jednostke bo tak raczej go nie zawolaja ale to pewnie zalezy tez od jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia mozesz jak najbardziej zadzwonic do jednostki, oni nie moga miec komorek wiec to oficjalnie jedyny kontakt z nimi:) Sproboj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa forumowiczke SURI3:) Gdzie jest Twoj chlopak? Napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
Jednostka macierzysta to WAłcz,ale teraz jest na szkółce w Ostrodzie(prawo jazdy) ja tez Was witam serdecznie od dawna czytam to forum,mieszkam niedaleko POznania i mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi Ciebie poznac:) Moj zolnierz ok godz 17 bedzie mial w Poznaniu przesiadke... To chyba mieszkasz najblizej mnie:) Bo ja jestem ze Świecia kolo Grudziadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
a ja dokladnie z Mosiny niewiem czy cos Ci to mowi...mojego chlopaka tez zawsze zawozimy do Poznania i stamtąd jedzie do Ostródy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
do woja poszedł 6 lutego,a od przysiegi jest co tydzien,jutro nie przyjedzie bo ma słuzbe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczernij sobie nicka, zeby nikt sie pod Ciebie nie podszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
hmm a jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×