Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Madziu mam pytanko umiesz zrobic suwaczka?kliknij na mojego niewiem co sie stało:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a jak go zrobiłaś? Założyłaś sobie konto na suwaczku? bo teraz to chyba musisz zrobić od nowa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri nie pomoge Ci niestety bo moj tez w taki sposob sie zepsuł i nie dałam rady nic z nim zrobic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale jestem wsciekla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no nie moge;/jeszcze moj Misiek wysłal mi esa,ze nie wie czy przyjedzie na swieta;/bo jakis tam porucznik chce zeby gdzies tam jechał....no kurwica mnie wezmie!!!po co było mu to prawko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu jasne nie ma problemu tylko podaj daty:) My mamy teraz do siebie bliżej niż na codzień:P hehe Tomek jest koło Poznania w Jarocinie a ja jestem z Krosna na podkarpaciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) wiec tak moj poszedł 7 lutego wychodzi 30 pazdziernika to pierwszy a drugi to slub bierzemy 18 sierpnia z górty bardzo,bardzo dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczko a mi jeszcze ile ze soba jestesmy zrobisz suwaczka?prosze,prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nas w tej chwili dzieli 340 km jak wroci na macierz to 140 km,a mieszkamy 6 km od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze ponieewaz nowy nabor ten majowy idzie juz na 12 miesiecy to nasi chlopacy ci ktorzy poszli w lutym wyjda wczesniej do cywila. Moj poszedl 7 lutego czyli powinien wyjsc 7 listopada, potem mu powiedzieli ze 22 pazdziernika bo wojsko trwa nie całe 9 miesiecy a teraz ostateczny termin to 7 pazdziernik. :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxunia powaznie?ale by bylo super gdyby moj tez wyszedl wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×