Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Mam do was pytanko jak oni jada na miesiac na poligon to gdzie moga ladowac telefony? czy nie moga wcale ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem....ale u mojego Michala poligon ma wygladac tak ze pojada gdzies pracowac na budowe a potem ze to beda dostawac urlopy......troche dziwnie ale w sumie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super byloby Maxunia gdyby faktycznie to sie sprawdzilo,to licząc byliby 8 miechow,u mojego narazie wogole nic im nie mowia odnosnie wyjscia pewnie dopiero jak wroci na macierz Maxunia a gdzie Twoj chlopak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zaswiadczeniu z jego jednostki miałam,ze 30 pazdiernika planowane wyjscie...ale moj mowił,ze raczej kolo 22 moze wyjsc....ale jakby wyszedł wczesniej to by było SUPERASNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakim zaswiadczeniu Madziu?oni to maja gdzies wpisane?moj cos mowil niby o 29 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie staramy o ten zasilek:P!!i musieli mi przyslac zaswiadczenie,ze on jest w wojsku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze dziewczyny ze naszym sie jeszcze udalo z tymi 9 miesiącami a nie 12!ja chyba nie wytrzymałabym tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest w Ciechanowie na macierzy od dzis przedtem byl w szkolce w Grupie kolo Grudziądza ale juz w szkolce powiedzieli im ze wyjda po rownych 8 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez...ja tez bym zgłupiała,ojs wtedy chyba moj Misiek zapierałby sie rekami nogami zeby nie isc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu spojrz na suwaczek Maxuni jak mało a poszedl tak jak nasz a My tyle dni mamy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu teraz moj dzwonil Ty wiesz ze jak powiedzialam mu o Maxuni to on mowi ze im tez wspominal o tym podchorazy ze koniec wrzesnia poczatek pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaak???????????????jeju to jak juz i tu i tu to wiec moze wszyscy tak wyjda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja ze swoim mam dzisiaj mały kontakt bo jezdził gdzies z jakims tam chorazym....i sie praktycznie nie odzywa...ale jak tylko sie odezwie to sie zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapytaj jakbys mogła..jejku jakby bylo fajnie az za piekny gest jak na wojsko,ale moze faktycznie bedziemy sie nimi cieszyc miesiac wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwicie sie dziewczyny??tam sami faceci,napewno 80% rozmow jest no o tym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wczoraj miał baaaaaaaaaaaardzo zboczony dzien:D!ciagle pisał,ze ma ochote,ze to,ze tamto,ze ten brom nic nie działa jak pomysli o mnie,ze jak tylko przyjedzie to chyba w drzwiach mnie zgwałcie:Dalbo i na ulicy:P!!jeju juz nie wiedziałam co odpisywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie wciąż o jednym...no ale przyjemnie takie eski od swojego chlopaka dostawac prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,ja juz sie tak przyzwyczailam do tych pikantniejszych esek ze jak czasem napisze mi cos normalnego to az mi brakuje czegos zboczonego:) ha nienormalna jestem pewnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×