Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

dokładnie to samo...czuje sie strasznie...wez ja mialam go od piatku od 20:30 do wczoraj do 19:30....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wpadlam tylko powiedziec, ze jeszcze zyje. U mnie kiepsko, dzisiaj rano zmarla moja Ciocia :( Kurcze, tak dzielnie walczyla i cale leczenie poszlo na marne.. a 2 tygodnie temu pochowalismy jej brata.. Ale z nią bylam bardziej zżyta... A bardzo chciala byc na komuni swojego synka.. Serce az boli, ten maly strasznie to przezywa... Eh :/ :( Zycie jest cholernie niesprawiedliwe... :/ Jutro postaram sie tu wpasc, dzisiaj juz ide spac.. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki...nie wiem co sie dzieje ale z dnia na dzien ze mna jest coraz gorzej:( tzn smutniej:( moj mis jest teraz w orzyszu na poligonie do 27 maja i dostana za to 5 dni dodatkowego urlopu moze wtedy mi sie humor poprawi....a tez normalny urlop na od 19 maja....i pewnie wtedy dopiero sie zobaczymy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) 🌻 zycze wszystkim dziewczynkom udanego piatku 13-ego :P Pati bardzo wspolczuje Tobie i synkowi Twojej cioci zycie jest bardzo bardzo bardzo niesprawiedliwe :( Mariolka trzymaj sie napewno ten poligon szybko wam minie a potem urlop no i jaka mala cyferka DDC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Miłego dnia życzę,dzisiaj piątek trzynastego-napewno będzie dla każdej z Was udany,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem żołnierzpwe 🖐️ Beatko mój dostał Pjkę dopeiro po półtorej mioesiaca od cazu jak poszedl na macierz, ale to chyba zalkeży od jednostki. Pati bardzo mi przykro, ja też kiedyś przeżyłam śmierć bardzo mi bliskiej babci, wiec wiem co czujesz:( nie mogłam sie pozbierać miesiącami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam niedawno,niepamietam dokładnie ale w kazdym bądz razie cos tam o wojsku i własnie było napisane ze po przejsciu ze szkolki na macierz sa 3 dni wolnego ale pewnie niektore jednostki to stosuja.. Ale moj pewnie tego nie dostanie:( Chociaz niby jak zdadzą egzamin na prawko to długi weekend w nagrode ma byc wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pati bardzo mi przykro z powodu Twojej Cioci:( smutne to bardzo!!! 3maj się kochana!! Ratujcie mnie!!! Muszę napisać analizę i interpretacje jednej pieśni Kochanowskiego na 7 stron!!! W ogóle nie mam pomysłu matko kochana trwoga!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie juz prawie 3 miesiace:) oj a jeszcze tylko 3 dni i upragniona przezemnie i mojego Misia dwucyfrowka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością Madzia,Ewcia i ja zagościmy tu do pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko nam to minie zobaczycie! Nie wyobrażam sobie gdyby wojsko trwało 2 lata jak kiedyś..jak oni dawali wtedy rade,to musiało byc okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie co musiały czuc dziewczyny,ktorym wojsko zabrało faceta na 2 lata,niewiem czy dałabym rade to wytrzymac bo w tej chwili 9 miesiecy to dla mnie jak wiecznosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrociłam do domku,taka sliczna pogoda to trzeba zaczerpac swiezego powietrza,a przy okazji pieski sie wybiegały:) Moj misiek narazie nie ma gorączki na szczęscie,ale niestety dopadło moją malutką chrzesniaczke,oby szybko jej przeszło. A tak poza tym to nudy weekend się zaczął ale jakos ostatnio nie sprawia mi to radości,jedynie jak moj żołnierz przyjeżdza szkoda ze Go nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki milego dzionka zycze!!! u mnie dalej nieciekawie i jeszcze ten piatek 13 wczorajszy!!!co jedna wiadomosc to gorsza....hmmm do tego juz sie powinnam przyzwyczaic....misiek jest teraz na poligonie i jak nie skoncza budowac do 27 kwietnia to jada na swoja jednostke a za nich prz7yjezdza druga kompania i oni beda jebac warty co 24.....wiec nie bedzie uplopow.....ja sie smieje z Michalem ze zobvaczymy sie dopiero jak wyjdzie z wojska...ale to chyba nie jest smieszne bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem czy sie to tak nie skonczy:(... no ale dobra wiadomosc tez jest jesionki: dzis sto jeden jutro stowka a pojutrze dwucyfrowka!!!!!!!!jupi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki,życzę miłego weekendu pogoda zapowiada sie super więc korzystajcie:) Dziewczynom,które mają obok swoich zołnierzy samych cudownych chwil zycze,wykorzystajcie ich na maxa:) A My samotne tez sie doczekamy,niedługo pewnie przyjadą wiec nie smutajcie! To super jesionki ze zbliża sie z przodu zero..nam w koncu dwójeczka z przodu zniknęła:) Hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja wczoraj caly dzien pislaam z moim miskiem eski i to gadalismy na powaznie i bylo bardzo milo a potem jak zadzwonilam to znow to samo co wczesniej... jedna wielka cisza i znow oboje sie zdenerwowalismy :( dzis od rana tez pisalismy ale teraz jakos przestal ale mam nadzieje ze nie stracil telefonu bo od rana mieli rejony a pozniej moze pojda na plaze. ale powiedzial mi tez dobrz wiadomosc! bo jego kolega ma wujka komandora i o wszystko sie go pyta no i ten wujek powiedzial ze jak mojego Bartka przeniosa na macierz to zeby napisal podanie zeby go przeniesli go gdzies indziej tzn blizej :P ze to wlasnie mozliwe zeby z marynarza zostatc przeniesionym do lądowej a taka procedura trwa okolo miesiaca. nie wiem czy nam sie uda ale napewno bedziemy probowac bo juz niedlugo go przenosza a wiec trzeba kombinowac jak sie da oby tylko sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) Taka śliczna pogoda a ja jakaś taka smutna jestem nawet nie wiem dlaczego:o Niby mam się z czego cieszyć bo Tomek raczej przyjedzie na tym urlopie zdrowotnym też do mnie! Najpierw do domu a potem do mnie! Ale jakoś tak dzisiaj nie mam na nic siły najchętniej bym się położyła i przespała ten weekend ale mam kupę nauki i jeszcze piszę tą cholerną pracę która jest całkowicie bez sensu:P Matko ale ja jestem dzisiaj rozwalona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja w takich momentach to sie klade do wyrka i juz a o tym ze sie mialam uczyc to mysle po przebudzeniu przynajmniej sie szybko zrywam z lozka jak spojrze na zegarek :P i ciesze sie ze Twoj Tomek przyjedzie oboje na to zasluzyliscie! a moj misiek po tych rejonach zasnal i go nie zbudzili jak szli na plaze i teraz jest strasznie zly bo nawet pozwolili im pić piwo a ja jeszcze go bardzij dobijam bo sie z niego smieje :D alez ja czasem jestem wredna :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze moj misiek nie jest w wojsku tylko na wczasach( hehe sponsorowanych przez wku) on tam nic nie robi!!!!caly dzien lezeli tzn spali na trawie bo tak im kazal chorąży lekko wciety...misiek mowi ze juz ma plecy zjarane i ramiona go szczypia od slonca...caly dzien spal...potem jadl a zaraz idzie na ognisko....ktore robi chorazy...:)beda piekli kielbaski i pili piwo!!!!!!juz im kupili!!!!normalnie jestem w szoku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) normalnie nie moge ta pogoda mnie dobija;(kurcze tak ładnie wszedzie same pary a ja sama;(ojs na nic to wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój misiu też się cały czas nudzi,ja niewiem po co oni na te weekendy tam zostają...puściliby ich i przynajmniej miałybyśmuy jakieś korzyści no ..oni oczywiście też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój gdyby nie ta choroba tez byłby ze mną..ale zdrówko najważniejsze przynajmniej się wyleży a ja ..bede musiala poczekac na następną Pjtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×