Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ola Ty to juz naprawde masz szczescie:) tez bym tak chciała..chyba najczesciej widujesz swojego wojaka:) on wogole jest w wojsku??:D Bebe moze go to całe wojsko juz przytłacza?? moze ma jakies problemy... wspołczuje Ci tylko tego wyjazdu...musi Ci byc ciezko.niewiem czy bym wytrzymała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj do przysiegi tez nie mial telefonu... Ale jakos dalismy rade:) tylko teraz sie wszystko pieprzy...:( najgorsze ze nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wzial ale i tak schowal do cywilek...nie martw sie napewno sie odezwie albo z budki albo z telefonow kolegow... a ja chyba troszke narozrabialam i pogmatwalam sobie zycie...buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie gadalam z moim skarbkiem malutkim i mi powiedział ze wyjdzie 40 dni wczesniej(ale nie na 100%) ale by bylo dobrze ale jak zwykle sie okaze ze to nie prawda... Bebe szkoda mi CIebie:( ze zawsze jakies takie przeboje przechodzisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kużwa mać mojemu zablokowali konto:( odezwie sie dopiero jutro wieczorem jak kupi karte:( ale z tego co wiem to on jest spłukany bo zołdu jeszcze nie było..wiec za co kupi ta karte??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jest we wojsku Paulunia i to do pazdziernika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawdopodobnie na przysiege rodzicemu wezma.. raczej lcz ze sie z budki odezwie:) Ehh a jak przyjmuja nowych ?100 pytan zadaje.. Ojej nie przejmuj sie kazdy inaczej reaguje moze ma juz dosc wojska ...moze chce do Ciebie ....nie mozesz mu narzekac tylko bo to go bardzie wkurzy i zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie, chodzi o poligon. Łukasz ma miec go w Drawsku i to caly miesiac (w poniedzialek juz jedzie) czy ktorys z Waszych tam byl? Z tego co wiem to tylko moj zolnierz ma poligon pod koniec sluzby... Gdzie Wasi byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bylo by niezle tylko czy to prawda wogole? podobno ze maja miec rownanie rocznika bo kadra tAK im powiedziała i wszyscy wychodza 40 dni wczesniej czyli w polowie wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola do pazdziernik juz nie długo:) ja tak myslałam kiedy bedzie połowa tego syfu chociaz a tu jeszcze ponad 2 miesiace i koniec:) strasznie szybko mi mija ten czas odkad moj misiek jest we wojsku i bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co to jest ale chodzi o to ze kazdy tam jest w roznym wieku i maja zrobic tak zeby przyszli nowi w jednakowym wieku cos takiego nie wiem namieszalam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zakręcone to Blondyneczka! Paulunia mi tez czas w miare szybko mija troszkę wakacji się boje bo samej nudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam nową forumowiczke;) Nie wierze, ze go zobacze za trzy dni..mam wrazenie ze te trzy dni beda dla mnie dluzsze niz te 4 tygodnie kiedy go nie widze, bo coraz bardziej o tym mysle! Chyba zwariuje ze szczęścia..aż mi sie łezka kreci w oczkach (ale to łezka szczęscia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdecydowalam ze jednak nie pojde sama chce sie dobrze bawic pokazc mu ze ja sobie umie dac rade...niech sobie pomysli.....Pojde z chlopakiem ktory kiedys podobal mi sie ale bylam zajeta urwal nam sie kontakt na 3 lata bo byl za graniaca w pracy i przypadkiem jak bylam tydzien temu na targu to spotkalismy sie ale niestety nie pogadalismy:( potem on odszukal mnie na fotce zagdal....i tak sie zaczelo bylismy na disco razem a wczoraj na kreglach:) wiec chyba pojde z nim aha dodam ze ma super autko kalibre czerwona jak moj byly to zobaczy toooo....hohoh Jest wogule spoko facet :) i ma wobec mnie zamiary....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity...no i po przysiedze i po przepustce...bylo wspaniale,wrazenia nie zapomniane....pieknie spedzony czas....a jeszcze piekniej noce..;) naskrobalyscie barzo duzo...jest co czytac i witam nowa wojakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×