Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nio mój niestety tez co miesiac w domu i teraz raz sie zdarzyło ze po dwóch tygodniach przyjechał nio teraz znów ponad miesiac sama byle ten telefon sobie poczaił to bedzie naprawde kiepsko! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem cz ja sobie wmawiam ale to co slyszalam ..;/;/ A wiec dzwonilam do Mojego rano ..byl niewyspany po warce wiec wiadomo jak sie gadalo.. Dzwonilam przezz caly dzien nie odbieral -pewnie nie mogl- prdzed chwila zadzwonilam byl szum i goscie glosno gadali i i uslyszalam tylko \"...dzwoni kurwa po huj\" nie wiem czy uslyszalam to slowo dzwoni szczerze mowiac bo jak mowilam bylo strasznie glosno (bardziej mi sie wydawalo jak by mnie zalapal)chociaz nie wiem moze odebral nie wiem czy to byl jego glosno slaby zasieg .. Nie umie wytlumczyc tego w kazzdym razie zadzwonilam znow i nie odbieral. Moze o cos innego chodzilo tylko mi sie przeslyszalo.. Rozumiecie wogole o co chodzi?? Co mam zrobic? dzwonic do skutku ? Bo on nie ma kasy na kacie wiec nie moge napisac sms..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!no i juz po urlopie wczoraj michu wrócił do tego syfu:( Ciezko było się rozstac po tych dwoch tygodniach mniej więcej tak jakby od poczatku szedł do woja..Ale naszczęscie do cywila coraz bliżej:) A ja natomiast jeszcze cały tydzien bycze sie w domku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( kurcze ale mi dzis smutno :( Bartuś juz ode mnie pojechal bo musi sie spakowac itp normalnie przez caly tydzien bylismy razem non stop a teraz to ja nie wiem co ze soba zrobic :( wczoraj jezdzilismy oddac krew no i Bartek bedzie sie staral zeby 3 wrzesnia wziaść ten urlop na 12 dni tylko niewiadomo jak to wyjdzie bo w sumie to troche szybko ale moze sie uda. Ale bylo cudownie a teraz caly czas gadam ta jego gwarą żolnierska :P zakochalam sie po raz kolejny w moim marynarzyku ale to super uczucie :D zycze wszystkim milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy - mnie sie wydaje, że on chciał odebrać i może jak odebrał to jakiś kapral czy któryś z tych nad nimi może tak powiedział\"po co ona dzwoni\" i może musiał się rozłączyć, i dlatego nie odbiera teraz bo może nie da rady, nie przejmuj si e na zapas. A ja znów oblałam dziś prawko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuknęłam w zasrany pachołek :( Bo on kazał mi patrzeć w szybe tylko a ja się uczyłam na lusterkach w szczególności robić tunel i dlatego mi nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia teraz popatrzyłam na Twój centymetr i kurcze za dwa miechy masz swojego marynarzyka już w domciu tak jak ja swojego za 7 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co za pech... niby prosty ten placyk a tu takie niespodzianki... ja mam dopiero 12 wrzesnia no ale mam nadzieje ze teraz wyjdzie bo jednak nie chcialabym zeby to trwalo tak dlugo a jeszczce tyle kasy tracic no a u nas rzeczywiscie malutko az sama w to nie wierze bo jeszcze niedawno byl taki kosmos :P aTy juz w ogole masz wzorowo ostatni tydzien w samotnosci.... eh rozmarzylam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko, ze już szef do niego dzwonił , że mają robotę w Zielonej Górze i chyba pojedzie na delegację na 2 tygodnie, ale powiedział, że się jeszcze zastanowi:) Mam nadzieje, że go przekonam, jeszcze mam troche zaskórniaków, żeby go utrzymywać ;) , zanim pójdzie do pracy na miejscu u tego samego szefa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie to nie tak duzo :) moj powiedzial ze 2 tygodnie to bedzie wracal! a jeszcze jego tata i wujek opowiadali ze oni wracali jeszcze dluzej no ale moze nie bedzie tak zle bo zeby tak jezdzic to trzeba miec kase a on mi oddal wszystko i predko nie dostanie :) a jesli Twoj Tomek moze na tym dobrzez arobic to moze i wart niech potem zafunduje jakis fajny weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam :) My weekendy spędzamy od poniedziałku do niedzieli razem bo razem mieszkamy, ale taki wyjazd gdzieś na weekend za miasto by się nam przydał:P Co do wracania z wojska to Tomek tez się śmiał że będzie parę dni wracał, ale wie , że do trzech dni musi zarejestrować się na bezrobociu, żeby dostawać kasę po wojsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie? bo ja wiem ze trzeba ale ze do 3 dni to nie slyszalam i wyprawke tez jakos pozniej sie dostaje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się jeszcze upewnić, ale tak mi się wydaje , zę do 3 dni trzeba się zarejestrować. Wyprawkę z wojska dostają podobno do tygodnia na adres domowy lub na konto, ale jeśli chodzi o zasiłek z bezrobocia to będą mieli wypłacany przez pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiem bo my juz zaplanowalismy na co wszystko wydamy :D chociaz tego zasilku to jakies niecale 400zl. polowe wyprawki trzeba wydac na jego mandaty za ta durna stalke co sie nachlal :P to by bylo dobrze jakby w 3 dni musialby to zalatwic bo on to juz planuje z gdyni jechac w gory do kumpli z ustki no ale moze nie bedzie tak zle :) stęskni sie to szybciutko przyjedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się stęskni:) To może on do mojego Tomka przyjedzie bo my mieszkamy w górach:) A Mój też był w Ustce to może się tam poznali:P A Twój to , który rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej sie nie poznali :P on ma dopiero 20 latek a on ma jechac do miejscowosci CIche czy jakos tak :P wiem ze jestesmy tam zaproszeni na sylwestra ;) fajni sa jego koledzy teraz w gdyni nie ma takich fajnych kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Jest tu ktos??? Ja dzis sie pokłociłam z moim Miśkiem. Nie jest najlepiej między nami... Troche mi smutno. Ja chce go juz spowrotem. Musze czekać do 23 października, a 25 mam piątą rocznice, bedzie podwojne święto. Poki cio mam doline znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.:( nawet nie wiecie jaka jestem załamana. jade na tą przysuięge i nawet domki zorganizowałam, staram sie jak najlepiej a tu najlepszy kumpel mojego skarba powiedział że nie jedize . niechce myśleć jak on sie poczuje wyjebany. transport za darmo, jedynie za pokój zapłaci 100 zł. ja nie rozumie takich ludzi, żeby najlepszy przyjaciel go tak wyjebał. mam nadzieje że plany sie jeszcze zmienią. ważne że ja go nie zawiode ;* to już za po jutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka - rozumiem Cię , bo my mieliśmy podobny przypadek, kolega Tomka miał jechać, nawet już zapłacił za bilet i w ostatniej chwili zrezygnował, ale Tomuś się cieszył że ja go nie zawiodłam i Twój tez będzie zadowolony jak Ciebie zobaczy, zobaczysz:) Ale masz drastyczny wierszyk w stopce :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) widze ze u was nie najlepsze humorki:( Za to mi humorek dopisuje bo pojutrze wyjezdzamy nad morze z moim skarbem:) Szkoda tylko ze tych wakacji tak mało zostało:( wrucimu 2 wrzesnia z nad morza i trzeba bedzie 3 isc do szkoły:( ehh:( Necia Ty juz chyba odliczasz dni bo we wtorek wielkie świeto masz:D pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia raczej w środę bo on we wtorek wyjeżdża w nocy nie wiem dlaczego tak późnym wieczorem ich dopiero wypuszczają, ale i tak się strasznie cieszę:) To życzę Wam udanej słonecznej pogody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) 🌻 chcialabym zyczyc wszystkim milego dnia :) ja zaraz wybywam z domu bo trzeba korzystac z pogody no i mam juz lepszy humor po 72 godz zawsze bylam zdolowana i w ogole a tak to przez tydzien sie w koncu naciezszylam moim marynarzykiem i jest mi lepiej poza tym moze za 2 tyg powtorka. Wczoraj sie troche denerwowalam zeby znow nie zasnal w pociagu ale tym razem wzystko poszlo dobrze i nawet na pkp byl jakis kolega z jednostki to go zabral i przed 24 byl juz na miejscu. Blanka najlepiej badz wczesniej w jednostce i stan sobie na tarasie kolo stolowki (taki żółty budynek) wszystko bedzie dobrze widac z gory. No a teraz mykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki,Necia mam pytanko...to ze dostaje sie odprawe z woja to wiem ale o co chodzi z tym bezrobociem...Ci ktorzy nie maja pracy moga sie zarejestrowac tak?i wtedy pol roku dostajesz kase..ale jesli moj tydzien po woju idzie juz do pracy to nie moze..dobrze to rozumuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Olu, jeśli Twój pójdzie do pracy to nie dostanie, chyba że porobi sobie pół roku gdzieś na czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, Blanka Wyobraz sobie ze ja mialam podobna sytuacje. Jego dwoch najlepszych kolegow (przyjaciol) mialo przyjechac na przysiege .Jeden jechal az z Krakowa do Radomia a drugi mial tylko z Lodzi dojechac(byl tam z dziewczyna na uirlopie i akurat wracajac mial zachaczyc o radom i wsyzscy szczesliwie mieli jechac do domu.. ) a Tu gowno ...Przyjechali po przysiedze i jesczze mieli do mnie pretensje ze ja im nie powiedzialam ze mieli byc na 9 (przyjechali o 10) co za ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Blanca! Najważniejsze ży Ty go nie zawiedziesz :-) Nam zostało juz tylko 62 ddc. Ale się ciesze!!! Moze w następny weekend znowu do mnie przyjedzie. Tylko że potem on chce jechac za granice, a ja nie moge z nim bo mam mature w tym roku. Chce zarobic na samochod, tam bedzie szybciej niz tu w Polsce. Zreszta nie ma co sie martwic na przod :-) A co u Was Dziewczynki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja tęsknie za moim nie długo poligon i najdłuzszy miesiac w moim zyciu i do tego nie ma telefonu i tylko jak przedłozy karte do jakiesgos kolegi telefonu to dzwoni czyli ran dziennie Agatka mój jak wróci z wojka czyli pod koniec stycznia to w kwietniu-maju tez wyjzdza do irlandii :( i ja tez nie pojade z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziewczynki nie przejmujcie sie tak tymi wyjazdami chlopakow bo napewno nie zostawia was na dlugo no i przy okazji beda mogli zrealizowac jakies swoje plany :) moj chlopak byl przed wojem w belgii 4 miesiace a potem od razu do woja no i juz dlugo na niego czekam ale dzieki tamu ze wtedy pracowal to ma teraz o wiele latwiej i byc moze znow pojedzie po wojsku ale da sie to przezyc, ja osobiscie wole zeby byl za granica niz w woju nie wiem czemu ale juz tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×