Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

To macie swietna sytuacje:) Tylko pozazdroscic... Moj przyjezdza mniej wiecej raz na miesiac... Ale to i tak dobrze, nie ma co narzekac;) a dzisiaj przyjezdza na 10 dni, na urlop:):):) juz go miesiac nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
to super,życze samych cudownych chwil z wojakiem,milo Cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaaaaaaaaaaaaaaa
a moj nie jest w wojsku bo specjalnie poszedl na studium a teraz normalnie na studia:) a potem dziecko bedzie wiec nie ma takiej opcji jak wojsko:) ale was tu duzo sie zebralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika !!!!! nie badz taka pewna siebie bo teraz biora facetów ktorzy maja dzieci wiec to wam nie pomorze....i slub tak samo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika !!!!! nie badz taka pewna siebie bo teraz biora facetów ktorzy maja dzieci wiec to wam nie pomorze....i slub tak samo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net mi siadl, ale juz jestem:) zeby zaczernic nicka to musisz wpisac swoje haslo- wymyslasz jakies i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
Moj znajomy jest w wojsku,zonie płaca na dziecko i tyle...wiec teraz tak łatwo nie ucieknie przed wojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to prawda... Moj skonczyl wyzsza szkole, ma 24 lata i go wzieli. Kolezanka z naszego forum ma meza w woju, wiec slub tez nic nie da...:( moj znajomy ma dziecko i tez poszedl do wojska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, zona dostaje zasilek wojskowy (800-850zl) wiec z glodu nie umrze. Przed wojskiem moze go uchronic tylko jakas kategoria, ale to nie wyjscie bo z kategoria w ksiazeczce wojskowej bardzo ciezko o prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to juz nic nie pomoze nawt to ze sie ma dziecko czy zone, biora wszystkich bez wyjatków,trzeba isc i koniec niema wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SURI3
Bebe,a gdzie to hasło,bo ja mam tu takie rubryki do wpisania;pseudonim,e-mail i adres tlen a hasło?gdzie to wpisac?sorka nie mysłcie ze jestem jakas głupawa poprostu jestem pierwszy raz na takim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ojego chlopaka na JW jest nawet taki gosc ktory ma 30 lat i wywalili go ze studiow i poszedl sobie do woja wtedy co moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjbsjka
ale temat...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe siemka!! własnie sobie myslałam ze Ci strasznie fajnie bo Twój przyjezdza na 10 dni :P ale bedziecie mieli czasu dla siebie ze hohoh, moj tez jutro przyjezdza ale bedzie tylko do niedzieli ale dobre i to , a tak na marginessie to mi strasznie net muli :/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz w preferencje i wybiesz podpunkt A, tam stworzysz swoj profil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaaaaaaaaaaaaaaa
a moj brat najpierw studiowal a potem sie ohajtal i teraz ma 3 latnie dziecko i go nie wzieli bo nie beda mu rodziny utrzymywac,hmmm wiec ciekawe,moze to od miejsca zalezy?a ostatnio slyszalam ze w 2010 ma wyjsc ostatni zolniez i maja byc tylko zawodowi,slyszalyscie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaaaaaaaaaaaaaaa
uwazam ze to dobrze bo jak jakis atom na nas spadnie to nikt po wojsku nic nie zdziala,wojsko bylo dobre w czasie 2wojny a nie teraz:( teraz to powinni wiecej kasy dac na ta tarcze antyrakietowa niz na utrzymywanie zolniezy i ch ewentualnych dzieci i zon:/takie moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszalam ze ma tak być, ale rózne plotki chodzą !!juz teraz tez mialo byc dla zawodowych,i wydaje mi sie ze wojsko bedzie caly czas obowiazkowe....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia narazie jestem bardzo happy ale juz mysle co bedzie pozniej... Po tym urlopie... Postara sie przyjechac na swieta, a potem? Moze raz w maju... W czerwcu i lipcu moze wcale nie przyjechac, juz im to powiedzieli zeby sie nie ludzili...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie wydaje ze z tym wojskiem zawodowym nie wypali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tak bylo ze nie brali zonatych... A teraz, no cuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe a to narazie o tym nie mysl,badz szczesliwa ze sie dzis zobaczycie..a co tam bedzie dalej to sie jeszcze Beatko Okaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udało sie zaczernic dzieki bebe,chcialabym jeszcze taki suwaczek...ale nie umiem tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie bedzie chetnych na zawodowych to nie wypali... Ale w razie wojny (odpukac) beda potrzebni faceci po wojsku wiec watpie ze zniosa obowiazkowa sluzbe... Jak juz nawet kobiety biora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie od wojska jest sie trudno wymigac , chyba ze sie zaplaci pare tysiączkow lekarzowi za kat.D to wtedy jedynie , ja osobiscie znam takie osoby co tak własnie zrobily ale nie uwazam ich za facetów ...moim zdaniem Facet powiniem byc po wojsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×