Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ale wiem że mój MISIEK mnie kocha i chce być ze mną do końca zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że to właśnie nie tak ma być :( nie wiem coś chyba ze mną jest nie tak,hihi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz się naprawdę czym przejmować....powaga!!!Skoro już tyle ze sobą jesteście to trzeba się cieszyć a nie martwić....głowa do góry ...na pewno bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dzięnki Aneczka :) nie wiem jakieś negatywne myśli ciągle mam w glowie,ale najwyższy czas je wkońcu wyżucić.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz być twarda.....bo jak pekniesz.....to bedzie po waszym związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam myśleć o bardziej pozytywnych rzeczach.....i jest mi z tym lepiej...po co mam cały czas myśleć że go nie ma, że nie mogę go przytulić...choć to też dla mnie jest ważne.....itd....ale zaczęłam myśleć o tym że on dla mnie żyje....że mnie kocha...że jak wyjdzie z wojska to weźmiemy ślub...pomyślimy o dziecku....te myśli mnie motywują do tego żeby się nie poddawać..nie załamywać...być twardą...i nie dać się losowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Też musze nauczyć się być \'pozytywką\' :-P Kurcze Aneczka,lece się szykować,bo zaraz gości mam :) Ale.. wpadne tu jeszcze,mam nadzieje że dziewczyny się odezwą!! Pa.... :) Pa... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te dwa tygodnie ....zlecą ..zobaczysz..nawet się nie obejrzymy..a tu już przysięga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja słoneczka, wyobrazcie sobie ze tez byłam zbulwerowana tym usunięciem i tez złozylam nowy temat1! :D wysłałam jego nuerm wszytskim dziewczynom do których miałam numery gg ;D dobrze znowu was czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to samo :P tylko ze do nazwy dodałam -ciąg dalszy czekaj dam ci link, ale zostanmy przy tym, są juz tu 2 strony :D zaraz pewnie bedzie mariolcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja to w szoku byłam jak zobaczyłam ze nasze forum przepadło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myu z mariolą sie wysiliłysmy :D szukałysmy i w ogole :D a teraz niechcący zobaczyłam ten temat, inaczej pewnie siedziałybysmy na moim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o luuuuuudzie
aneczka ales ty tepa bez kitu :O haha i co to jest ? "Wsłuch*ję się w pociągi", czemu nei 'wslUchuje sie' tylko Wsłuch*ję ? LOL :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo luudzie ;] nie mowi sie gwarą \"aleś\" tylko \"ale ty jestes\" jak juz mamy sie poprawiac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o tel. to oddali mu....na samym początku pisał do mnie ktoś kto nie podawał sie za mojego Michałka....myślałam że to ten dziadek....a....to....mój Misiek sobie robił jaja ze mnie....czaicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to przestań się czepiać.....nie twoja sprawa...napisałam tak jak chciałam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Ania a tak sie martwilas!!!!dobrze ze wszystko ok:D Mojemu Michalkowi przeszly wszystkie fochy, zaczal dzisiaj centymetr i jest suuuuper!!!!!!:Di do poniedzialku coraz blizej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nieźle mi pojechałyście......że się zamartwiam....i w ogóle....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×